Szkolenia

Awatar użytkownika
nikitta
Posty: 33
Rejestracja: pt maja 03, 2019 9:08 pm
Szkolenia

Post autor: nikitta »

Hej, czy robił ktoś już jakieś kursy zawodowe? Osobiście sam szukam jakiejś stronki, żeby znaleźć ofertę, która by mi pasowała. Wczoraj więc znalazłem taką stronę https://www.kursy-wielun.pl/kursy-zawodowe.htm . Co o niej sądzicie? Korzystał już ktoś z niej? Wydaje się być całkiem porządna. W ofercie mają mnóstwo kursów, więc na pewno znajdę coś dla siebie. Dajcie znać, czy coś wiecie na ten temat.

wodzirej
Posty: 20
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:41 pm
Re: Szkolenia

Post autor: wodzirej »

Zauważyłam, że coraz więcej powstaje takich kursów zawodowych i się nie dziwię gdyż takie kursy pozwalają nam na podnoszenie swojej wiedzy i umiejętności. Bardzo ważne jest także szkolenie się z języków obcych bo jednak coraz częściej mamy styczność z obcokrajowcami. Bardzo ciekawa ofertę mają w tej szkole https://www.moose.pl/oddzial/oddzial-w-lublinie/kursy do której zresztą sama chodzę i jestem bardzo zadowolona

Awatar użytkownika
karoollaa22
Posty: 5
Rejestracja: czw maja 14, 2020 10:33 pm
Re: Szkolenia

Post autor: karoollaa22 »

Szkolenia to ciekawy sposób na podniesienie swoich kompetencji. Sam myślę nad skorzystaniem z nich.

Awatar użytkownika
Zygmunt
Posty: 5
Rejestracja: czw maja 14, 2020 2:07 am
Re: Szkolenia

Post autor: Zygmunt »

Czy to jest naprawde warte swojej ceny? Dajcie znać.

Koncept
Posty: 3
Rejestracja: ndz mar 29, 2020 1:59 pm
Re: Szkolenia

Post autor: Koncept »

Czy są wśród Was osoby, które skończyły medycynę? Jeśli tak to może zainteresuje Was oferta uczestnictwa w kongresie https://podyplomie.pl/kongresy/algorytm ... 0/Warszawa . Zawsze można poszerzyć wiedzę i własne kompetencje w dziedzinie ginekologi. Uważam, że lekarze nie powinni zatrzymać swojej edukacji wyłącznie na studiach. Po prosu muszą się rozwijać tak jak branża, w której pracują.


ODPOWIEDZ