piłka nożna

wodzirej
Posty: 26
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:41 pm
piłka nożna

Post autor: wodzirej »

Cześć wszystkim. Mój mąż zaraził swoją pasją jaką jest piłka nożna naszych synów. W sumie to i bardzo dobrze, gdyż ruch im się przyda. Zastanawiam się czy są jakieś może szkolenia dzięki którym można troszkę więcej się dowiedzieć jak być lepszym w piłce? Bo synowie zaczęli wspominać że chcą być jak Lewandowski. Więc szperałam w internecie i trafiłam na szkolenia online w Chce Zostać gdzie własnie można wykupić szkolenie i przekonać się jak zostać dobrym piłkarzem. Nawet mój mąż się wciągnął w te szkolenie

goskaa54
Posty: 25
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:12 pm
Re: piłka nożna

Post autor: goskaa54 »

To wspaniale że chłopcy nie chcą siedzieć przed komputerem tylko biegają za piłką. Warto zadbać też o ich siłę, oczywiście nie ma co ćwiczyć z ciężarem bo są za młodzi ale podciągać sie mogą. Polecam Ci się zainteresować ofertą jaką przedstawia https://www.marbo-sport.pl/pol_m_Sprzet ... -1041.html znajdziesz tutaj drążki do podciągania co będzie dobrym rodzajem treningu.

irenka
Posty: 3
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 6:39 pm
Re: piłka nożna

Post autor: irenka »

A może lepiej zapisać go na jakieś treningi, które pozytywnie wpłyną na ogólną kondycję? Rzuć okiem tutaj http://wswietnejformie.pl/trening-funkcjonalny-wroclaw/ . To treningu funkcjonalne. Myślę, że taka ogólnorozwojówka pomoże mu osiągać lepsze wyniki w piłce nożnej.


ODPOWIEDZ