Dieta dla matek karmiących

smakija
Posty: 6
Rejestracja: pn lut 17, 2020 1:27 pm
Dieta dla matek karmiących

Post autor: smakija »

Czy dieta mamy karmiącej pozwoli mi uprawiać sport? Niedługo zostanę matką, to moje pierwsze dziecko. Przed ciążą uprawiałam bieganie, rekreacyjnie, ale czasem były starty na "dyszkę". Mam pytanie, czy zwiększenie ilości kalorii nie odbije się negatywnie na moich wynikach sportowych? A może lepiej odpuścić sobie całkowicie bieganie?

malinka
Posty: 16
Rejestracja: pn kwie 20, 2020 11:50 pm
Re: Dieta dla matek karmiących

Post autor: malinka »

Wiadomo, że kobieta karmiąca ma spore zapotrzebowanie na różne cenniki. W końcu sporo właściwości od siebie przekazuje dziecku, dlatego oczywiście zbilansowana dieta jest bardzo ważnym aspektem. Na szczęście dzisiaj mamy diety pudełkową, która nawet jest skierowana do matek karmiących. Zobaczcie sami https://dietly.pl/dieta-pudelkowa/dla-mam . Warto z niej skorzystać.

treska
Posty: 13
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:34 pm
Re: Dieta dla matek karmiących

Post autor: treska »

Może warto pomyśleć właśnie o diecie pudełkowej? Ja jestem samotną matką, mającą cały dom na głowie. Nie mam czasu na gotowanie posiłków tylko dla siebie, więc korzystam z oferty https://bodychief.pl/dieta-pudelkowa/poznan Jem zdrowo i regularnie, a to dla mnie najważniejsze. Poza tym, zauważyłam też że schudło mi się kilka kg.


ODPOWIEDZ