Depilacja laserowa bikini

Miri
Posty: 81
Rejestracja: wt mar 31, 2020 1:42 pm
Depilacja laserowa bikini

Post autor: Miri »

Dziewczyny czy robilyście sobie depilacją intymna laserowa?

Jak rezultaty i czy sobie chwalicie?

Ennia
Posty: 88
Rejestracja: śr kwie 01, 2020 6:50 am
Re: Depilacja laserowa bikini

Post autor: Ennia »

Ja jestem po serii 6 zabiegow na cale bikini (glebokie tez) i przyznam ze to bylo najlepsza ingerencja w cialo w całym moim zyciu. Z problematycznych, wrastajacych wlosow ktore odrastaly po paru godzinach mam skórę gladka jak wnetrza przedramion.

Zerknij sobie kochana tutaj: zdrowipolacy/pl/czy-depilacja-laserowa-to-najlepsza-metoda-usuwania-owlosienia-wszystko-zalezy-od-lasera/

Na stronie jest opisane jak wybrać odpowiedni laser, bo wiele tutaj zalezy od tego na jaki się decydujesz. Maja rózne skuteczności.

malinka
Posty: 233
Rejestracja: pn kwie 20, 2020 11:50 pm
Re: Depilacja laserowa bikini

Post autor: malinka »

Jak poszukujecie dobrego sprzętu do depilacji, a raczej nie chcielibyście wydawać jednorazowo sporej sumy dopóki nie poznacie się z danym sprzętem. To, możecie postawić na wynajem lasera diodowego od depilar/pl . Na pewno ta usługa sprosta wasze oczekiwania pod wieloma względami.

Benita
Posty: 16
Rejestracja: ndz mar 29, 2020 3:59 pm
Re: Depilacja laserowa bikini

Post autor: Benita »

Jeszcze nie robiłam depilacji laserowej, ale chętnie się na nią wybiorę do kliniki SkinClinic w Warszawie. Poleciła mi to miejsce kuzynka i powiedziała, że tam naprawdę można liczyć na profesjonalizm i duże doświadczenie personelu. Taki zabieg przede wszystkim jest bardzo bezpieczny i jak na tak renomowaną klinikę wcale nie jest drogi. Warto go sobie wykonać ponieważ pozbywamy się owłosienia na długi czas.

zdrowaja
Posty: 213
Rejestracja: śr kwie 29, 2020 1:59 pm
Re: Depilacja laserowa bikini

Post autor: zdrowaja »

Na pewno depilowanie karku i bikini zrobicie w Time for Wax. Wiem, że nie wszyscy o nich słyszeli, ale mają różne lokalizacje, dzięki czemi nie jesteście uwiązani do jednej placówki. Najlepiej to kliknąć stronę i sprawdzić, co dokładnie mogą Wam zaoferować. Kto wie, może czas pokaże i coś znajdziecie. Ogólnie to w żadnym innym gabinecie nie widziałam tylu opcji depilacji, to na pewno.

Marzena21
Posty: 27
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 2:51 pm
Re: Depilacja laserowa bikini

Post autor: Marzena21 »

Skoro ciekawi Cię właśnie ów problem to miej na uwadze, że znam stronę, gdzie możesz znaleźć o wiele więcej nadzwyczaj wnoszących dużo do życia informacji na ów temat. Rekomenduję w wolnej chwili bo rzeczywiście warto według mojej oceny - depilacja-porady/pl .

zawadzka
Posty: 31
Rejestracja: śr lis 25, 2020 2:29 pm
Re: Depilacja laserowa bikini

Post autor: zawadzka »

Depilacja laserowa staje się coraz popularniejsza,już nie tylko kobiety z niej korzystają,ale coraz częściej klientami gabinetów są też mężczyźni.
Chcąc wykonać depilację laserową bikini,warto udać się do gabinetu sprawdzonego,bezpiecznego,oferującego komfort i najwyższej jakości sprzęt, tak jak epilou/pl/
Sam zabieg nie trwa zbyt długo,doświadczenie kadry,sprawia,że zabieg jest postrzegany jako bezbolesny.
To doskonałe rozwiązanie dla wszystkich borykających się z wrastającymi włosami czy problemami skórnymi.

Tati17
Posty: 14
Rejestracja: sob kwie 18, 2020 5:03 pm
Re: Depilacja laserowa bikini

Post autor: Tati17 »

Gdy chciałbyś się dowiedzieć na owy temat więcej to polecam spojrzeć sobie na blog - studiodepilacji/pl . Osobiście uważam, że w tym miejscu odnajdziesz najbardziej potrzebne informacje odnośnie owego wątku. Według mnie źródło porządnej wiedzy.

treska
Posty: 260
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:34 pm
Re: Depilacja laserowa bikini

Post autor: treska »

O, to prawda - depilacja laserowa bikini to spore udogodnienie. Ja z takich zabiegów korzystam przeszło rok i jestem mega zadowolona. Zostawiam wam namiar na salon: easywaxing/pl/pl/kontakt-warszawa/ w którym oferują usługi na najwyższym poziomie, a co ważne - skuteczne. Dajcie znać, czy zdecydowaliście się na taki zabieg.

Kswerk
Posty: 258
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:41 am
Re: Depilacja laserowa bikini

Post autor: Kswerk »

A w klinikamiracki/pl/mapa-zabiegow/depilacja-laserowa-zabrze/ sprawdzałas oferte? Na pewno będziesz zadowolona, kilka zabiegów i golenie się masz totalnie z głowy :) można się pożegnać z podrażnieniami


ODPOWIEDZ