Rower elektryczny

goskaa54
Posty: 161
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:12 pm
Rower elektryczny

Post autor: goskaa54 »

Mam nadwagę i chcę stracić parę kilo, pomyslalam o rowerze elektrycznym by móc cwiczyć ale gdy opadne z sił móc wrócić do domu, chce trenować na świeżym powietrzu dlatego rowerek w sypialni odpada. Na portalu portal.bikeworld/pl/artykul/porady/przeglad_rynku/17711/elektryczny_rower_trekkingowy_jaki_wybrac Znalazłam bardzo interesujący artykuł na temat rowerów trekingowych z zasilaniem elektrycznym i myslę że to coś dla mnie. A jakie jest wasze zdanie na ten temat?

Awatar użytkownika
morfi
Posty: 5
Rejestracja: czw lut 20, 2020 9:57 pm
Re: Rower elektryczny

Post autor: morfi »

Ja bym nie ryzykował i poszedłbym do specjalisty.

Awatar użytkownika
pawksi
Posty: 5
Rejestracja: czw lut 20, 2020 10:39 pm
Re: Rower elektryczny

Post autor: pawksi »

Bardzo dziękuję za wszystkie rady.

gitarka
Posty: 176
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:29 am
Re: Rower elektryczny

Post autor: gitarka »

Na rowerze elektrycznym to Ty raczej kalorii nie spalisz :) Lepiej zdecyduj się na rower tradycyjny. Zajrzyj do sklepu internetowego Metrobikes: metrobikes/pl/. Znajdziesz tam bardzo duży wybór najróżniejszych rowerów.

malinka
Posty: 230
Rejestracja: pn kwie 20, 2020 11:50 pm
Re: Rower elektryczny

Post autor: malinka »

Jeżeli chcesz intensywnie uprawiać sport, to lepiej jak już coś postawić na rower górski itp. Na stronie wygodnyrower/pl możesz poszukać sobie informacji na temat danych modeli rowerów. Tam możesz znaleźć dla siebie idealny rower, który sprosta wasze oczekiwania.

Android
Posty: 241
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:30 am
Re: Rower elektryczny

Post autor: Android »

Jak na dworze to jeżdżę na zwykłym górskim. Nie wspomagam się elektryką. Ale do domu planuję kupić taki sklepsportowy/pl/sprzet-fitness/rowery-treningowe/rowerki-poziome Macie może podobne w domach? Często jeździcie? Cały czas się zastanawiam nad kupnem bo w zimę nie da się po dworze jeździć.

koperkosda
Posty: 4
Rejestracja: śr sie 26, 2020 3:34 pm
Re: Rower elektryczny

Post autor: koperkosda »

Może ktoś się wie jaki model roweru miejskiego będzie najwartościowszy do podróżowania po mieście albo na uczelnię taki jak rowery białystok. Ważne jest dla mnie by rower był dobrze stworzony i nie rozwalił się po trochę podróżach.

Awatar użytkownika
Milena
Posty: 5
Rejestracja: wt wrz 01, 2020 4:59 pm
Re: Rower elektryczny

Post autor: Milena »

Faktycznie całkiem ciekawa propozycja. Kto wie, może się na nią skuszę.

violet
Posty: 247
Rejestracja: wt sty 28, 2020 10:34 am
Re: Rower elektryczny

Post autor: violet »

Ja tam wolę klasyczne rowery, bo to jednak jest frajda się na nich zmęczyć. Z tym że będę musiała w moim taką rowbest/pl/detka-10x1-5-2-125-av-gietyralson-0-detka-10x1-5-2-125-av-giety,5,gr,0,pr,4921.html dętkę wymienić, bo niestety poszła. I to jeszcze teraz, choć za 2 miesiące sezon rowerowy się kończy. Ja to mam szczęście.

bodo
Posty: 143
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:36 pm
Re: Rower elektryczny

Post autor: bodo »

Niezależnie od tego jaki macie rower, to w tym miejscu możecie dokupić o niego różnego rodzaju akcesoria. Wybór jest naprawdę ogromny. Rozejrzyjcie się tam na spokojnie. Jest tam bowiem wiele ciekawych propozycji. Można dzięki temu odświeżyć swój rower i sprawić, aby był bardziej funkcjonalny.


ODPOWIEDZ