Ciśnieniomierz

Dzowana
Posty: 20
Rejestracja: ndz cze 14, 2020 9:45 pm
Ciśnieniomierz

Post autor: Dzowana »

Proszę poradzcie jaki będzie najlepszy do domowego użytku :)

Pozdrawiam

PatrycjaMorales
Posty: 17
Rejestracja: pn cze 22, 2020 8:25 pm
Re: Ciśnieniomierz

Post autor: PatrycjaMorales »

Z pewnością ktoś coś poradzi.

PatrycjaOneal
Posty: 33
Rejestracja: sob cze 20, 2020 7:05 pm
Re: Ciśnieniomierz

Post autor: PatrycjaOneal »

Moim zdaniem o wiele korzystniej jest zapobiegać niż leczyć. W rzeczywistości to ludzie ze stwierdzonymi zaburzeniami ciśnienia tętniczego często nie trzymają się wytycznych otrzymanych przez lekarza. Systematyczne mierzenie ciśnienia oraz zapisywanie wyników jest podstawą do dalszej diagnozy choroby. Wybierając ciśnieniomierz mamy do wyboru właściwie dwa typy: naramienny i nadgarstkowy. Ten pierwszy z reguły dokonuje bardziej dokładnych pomiarów dlatego jest on częściej zalecany. Warto zwrócić uwagę na to, że ciśnieniomierz naramienny może być w pełni autmomatyczy, po wciśnięciu guzika pompuje mankiet. Ze względu na to ułatwienie będzie idealnym rozwiązaniem dla osób mierzących ciśnenie chociaż raz dziennie.

treska
Posty: 260
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:34 pm
Re: Ciśnieniomierz

Post autor: treska »

Ja właśnie jestem na etapie kompletowania swojej apteczki do domu, w razie nagłych wypadków itd. Jak myślicie, czy ciśnieniomierz też warto zakupić do wyposażenie apteczki pierwszej pomocy czy jednak taki sprzęt sprawdzi się tylko w przypadku osób mających problem z ciśnieniem?

violet
Posty: 247
Rejestracja: wt sty 28, 2020 10:34 am
Re: Ciśnieniomierz

Post autor: violet »

Hej, a pytaliście może w sklepie Dla Pacjenta dlapacjenta/pl/ ? Z tego, co wiem, to mają tam sporo wyposażenia medycznego, w tym na pewno sprzętów, dlatego dla mnie naturalne jest szukanie właśnie tam. U nas też w domu króluje ciśnieniomierz, niestety, człowiek się starzeje i jest już coraz gorzej, a nie lepiej ;)

bubaa
Posty: 174
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:35 pm
Re: Ciśnieniomierz

Post autor: bubaa »

Pewnie, ze warto zadbać o odpowiednie wyposażenie apteczki domowej by w razie wypadku moc sprawnie udzielić pierwszej pomocy., Tu na pewno przyda się też odpowiedni kurs, firma Transmedyk ma tu ciekawą ofertę transmedyk/pl/. Promocyjne ceny, dogodne terminy i zajęcia prowadzone przez doświadczonych medyków.

Erin
Posty: 64
Rejestracja: pn cze 29, 2020 5:53 pm
Re: Ciśnieniomierz

Post autor: Erin »

Hej. Jak już mowa o ciśnieniomierzu to ja zastanawiam się nad tym czy taki ciśnieniomierz manualny jest dobrym wyborem? Bo wiecie teraz jest bardzo duży wybór w tych wszystkich ciśnieniomierzach, że niekiedy ciężko jest się na jakiś jeden konkretny model zdecydować. Także ja jestem bardziej za takim manualnym, tradycyjnym sprzętem.

lewandowska
Posty: 184
Rejestracja: czw wrz 10, 2020 4:02 pm
Re: Ciśnieniomierz

Post autor: lewandowska »

Moim zdaniem wysokiej jakości aparaty do mierzenia ciśnienia to kluczowa inwestycja w zdrowie i dobre samopoczucie, a także pierwszy krok w kierunku zrozumienia, jak działa nasz organizm. Ważne jest, aby wybierać ciśnieniomierze od zaufanych producentów, które oferują dokładne i niezawodne czytanie wyników pomiarów. W sklepach znajdziemy zarówno manualne ciśnieniomierze naramienne i nadgarstkowe, jak i elektroniczne - wszystko zależy od indywidualnych potrzeb i preferencji. Pamiętajmy jednak, że posiadanie najlepszego aparatu do mierzenia ciśnienia to jedno, ale prawidłowe jego użytkowanie to druga niezwykle ważna kwestia. Dbajmy o swoje zdrowie w oparciu o wysoką jakość dostępnego sprzętu medycznego.


ODPOWIEDZ