Jaka szkoła policealna?

Awatar użytkownika
Magiee54
Posty: 416
Rejestracja: śr kwie 03, 2019 9:08 pm
Jaka szkoła policealna?

Post autor: Magiee54 »

Cześć, polecicie może jakąś szkołę policealną? Ostatnio dużo zastanawiam się co do zapisania się do takiej szkółki, tylko jak na razie nie wiem gdzie najlepiej będzie się zapisać. Macie jakieś swoje sprawdzone propozycje? Dużo dobrego w internecie słyszałem o tej stronce https://asedukacja.pl/ . Co o niej sądzicie? Dajcie znać, dzięki.

goskaa54
Posty: 161
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:12 pm
Re: Jaka szkoła policealna?

Post autor: goskaa54 »

Ja muszę sobie teraz zamówic podręczniki do szkoły i znalazłam bardzo interesującą ofertę na stronie taniaksiazka/pl/seria/operon-nasza-szkola mam nadzieję ze uda mi się zamówic. Ceny nie są wgórowane a jak porównywałam z cenami stacjonarnymi to jest naprawdę okazyjnie. Na pewno warto będzie sie tym zainteresować.

Awatar użytkownika
magdzia55
Posty: 5
Rejestracja: wt maja 05, 2020 9:41 pm
Re: Jaka szkoła policealna?

Post autor: magdzia55 »

Bardzo mi ta propozycja pomogła! Dzięki wielkie za pomoc.

Awatar użytkownika
Meath
Posty: 5
Rejestracja: śr maja 06, 2020 6:09 pm
Re: Jaka szkoła policealna?

Post autor: Meath »

Też dużo dobrego słyszałem o tym. Warto spróbować.

Franczeska
Posty: 308
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:14 pm
Re: Jaka szkoła policealna?

Post autor: Franczeska »

Jeśli natomiast ktoś z Was chciałby zadbać po liceum o swoją znajomość języków obcych, to polecam zapoznać się z ofertą na stronie internetowej profi-lingua/pl/kursy-jezykowe/angielski/dla-poczatkujacych. Jak widzicie Szkoła Językowa ProfiLingua organizuje profesjonalne kursy językowe dla początkujących, ale nie tylko ;) A znajomość języka na pewno się Wam w życiu przyda ;)

sofia11
Posty: 233
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:36 pm
Re: Jaka szkoła policealna?

Post autor: sofia11 »

Jeśli chodzi o angielski to moim zdaniem warto rozważyć naukę z native speakerem. Tutaj naszszydlowiec/pl/naucz-sie-jezyka-angielskiego-z-native-speakerem/ znalazłam ciekawy artykuł na ten temat. Przeczytaj go koniecznie jeśli chcesz się uczyć języka obcego.

Awatar użytkownika
Milena
Posty: 5
Rejestracja: wt wrz 01, 2020 4:59 pm
Re: Jaka szkoła policealna?

Post autor: Milena »

A macie może jakieś inne propozycje? Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc!

tornado
Posty: 58
Rejestracja: pt sty 31, 2020 12:32 am
Re: Jaka szkoła policealna?

Post autor: tornado »

Warto wybrać taka szkołę która sprawi przyjemność z zawodu którego nas na uczy i będziemy go wykonywać z przyjemnością . Ale jeżeli masz zamiar się uczyć to przyda ci się komputer by móc szubko i sprawnie uzupełnić swoją wiedzę lub korzystać z niego w momencie gdy wejdzie nauczanie zdalne. Bardzo fajny wybór mają na itnes/pl/ gdzie znajdziesz dla siebie odpowiedni ale i w dobrej cenie.

violet
Posty: 247
Rejestracja: wt sty 28, 2020 10:34 am
Re: Jaka szkoła policealna?

Post autor: violet »

W sumie ja nie mam na to żadnego sposobu, ale wydaje mi się, że można poszukać po opiniach dzieci. Za rodziców mogą pisać marketerzy, za dzieciaki już nie. Dlatego to może być dla was wyznacznikiem. My też myślimy o edukacji dzieci, dlatego tutaj nowaera/pl/egzaminosmoklasisty/co-o-egzaminie-osmoklasisty-powinni-wiedziec-rodzice czytamy o egzaminie 8-klasisty.

zawadzka
Posty: 31
Rejestracja: śr lis 25, 2020 2:29 pm
Re: Jaka szkoła policealna?

Post autor: zawadzka »

A dlaczego nie studia na renomowanej uczelni ?
Warto stawiać sobie wysoko poprzeczkę,wybierać najlepsze uczelnie,korzystać z ich programów naukowych skierowanych do uczniów chcących poszerzać horyzonty i poznawać najnowsze osiągnięcia naukowe.Według mnie,najlepsze uczelnie są w Krakowie,organizują konferencje w krakowie wymiany studentów,programy i zjazdy,dzięki którym nauka staje się przyjemna i efektywna.


ODPOWIEDZ