Jak spędzać czas podczas koronawirusa?

Ive
Posty: 206
Rejestracja: ndz lut 02, 2020 1:43 pm
Jak spędzać czas podczas koronawirusa?

Post autor: Ive »

Jak spędzać czas podczas koronawirusa?

tornado
Posty: 58
Rejestracja: pt sty 31, 2020 12:32 am
Re: Jak spędzać czas podczas koronawirusa?

Post autor: tornado »

Ja to nadrabiam wszystkie możliwe książki jakie mnie interesują. Aktualnie czytam taniaksiazka/pl/dwa-psy-przezyly-piotr-szmidt-p-1364983.html , Zaciekawiła mnie niesamowicie opowiada o ostatnim żołnierzu wyklętym.

zdrowaja
Posty: 213
Rejestracja: śr kwie 29, 2020 1:59 pm
Re: Jak spędzać czas podczas koronawirusa?

Post autor: zdrowaja »

W czasie kwarantanny możemy robić wszystko to, na co nie mieliśmy czasu przez całe życie. Możemy spędzać czas z dziećmi, bądź zwierzakami. Możemy robić to, co lubimy, czytać książki, oglądać ulubione seriale. Ja w czasie koronawirusa adoptowałam kotka. Jest przesłodki. Długo szukałam dobrej kuwety dla kotów. Ale już mamy idealną. Mimo że wróciłam do pracy, staram się mieć dla niego jak najwięcej czasu.

gitarka
Posty: 176
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:29 am
Re: Jak spędzać czas podczas koronawirusa?

Post autor: gitarka »

Warto dużo czasu spędzać z dziećmi, nie tylko na zabawie, ale też na nauce. Różne książki edukacyjne czy innego rodzaju pomoce naukowe znajdziecie w ofercie sklepu internetowego EduKsięgarnia. Każdemu dziecku trzeba przecież poświęcać czas.

Samanta
Posty: 98
Rejestracja: śr cze 17, 2020 5:49 pm
Re: Jak spędzać czas podczas koronawirusa?

Post autor: Samanta »

Ja nadrobiłam wiele seriali, których nie mogłam oglądać normalnie bo zawsze coś było do zrobienia ;) Pamiętam, że zaczęłam oglądać serial Zawsze Warto ale tylko kilka odcinków.. Okres obowiązkowej kwarantanny i pracy zdalnej pozwolił mi na to aby przeczytać zaległe książki i właśnie pooglądać seriale. Zawsze warto znalazłam na ipla.tv/wideo/serial/Zawsze-warto/5016746 ;)

Karcia
Posty: 18
Rejestracja: pt mar 27, 2020 5:22 pm
Re: Jak spędzać czas podczas koronawirusa?

Post autor: Karcia »

Dla mnie to zupełnie nie jest problem, ponieważ z małymi dziećmi w domu zawsze jest co robić. Nawet wpadłam ostatnio na taki pomysł, żeby kupić ze dwa pakiety książek z serii „Kocham czytać” juniora/pl/kocham-czytac-ksiazki-c-56.html . Czas z pewnością miło by nam upływał podczas takiego czytania :) Dziecko zaczęłoby poznawać literki, sylaby i samogłoski jeszcze zanim poszłoby do przedszkola.

Samanta
Posty: 98
Rejestracja: śr cze 17, 2020 5:49 pm
Re: Jak spędzać czas podczas koronawirusa?

Post autor: Samanta »

My z córkami nadrabiałyśmy bajki ale one między sobą postanowiły odgrywać bajki na żywo. Mamy w domu Elsę i Annę więc trzeba było kupić im stroje. Na szczęście znalazłam świetne sukienki Anny na stronie hopki/pl/30-sukienki-anny . Sukienki Elsy również więc problem z głowy

Danuta
Posty: 163
Rejestracja: pt lip 10, 2020 7:26 am
Re: Jak spędzać czas podczas koronawirusa?

Post autor: Danuta »

Ja z synem często czytamy książeczki, ma już swoich ulubionych bohaterów. Dlatego zobaczcie np tu bee/pl/batman-bajki-5-minut-przed-snem_p1374447.html Znajdziecie 12 opowiadań ( 190 stron) o przygodach Batmana. Mój syn lubi kasiążeczki akcji. Ale w tym sklepie znajdziecie wiele innych propozycji. I to często w cenach promocyjnych.

Malwina
Posty: 15
Rejestracja: ndz mar 29, 2020 3:10 pm
Re: Jak spędzać czas podczas koronawirusa?

Post autor: Malwina »

Można robić wiele różnych rzeczy. Ja mam tyle zainteresowań, że nigdy się nie nudzę. Teraz na przykład postanowiłam uzupełnić kolekcję książek Camilli Läckberg magazyn.ceneo/pl/artykuly/camilla-lackberg-ksiazki . Nawet nie wiedziałam, że tyle pozycji jest już dostępnych do kupienia. Mam trochę więcej czasu dzięki zdalnej pracy, więc mogę nadrobić zaległości w czytaniu.

Danuta
Posty: 163
Rejestracja: pt lip 10, 2020 7:26 am
Re: Jak spędzać czas podczas koronawirusa?

Post autor: Danuta »

Czytać książki, oglądać tv i ćwiczyć. Może ta propozycja wam przypadnie do gustu - zobaczcie tu marbo-sport/pl/product-pol-28755-Rower-magnetyczny-HS-2050H-Sonic-Czerwony-Hop-Sport.html Taki rower magnetyczny to nieduży wydatek. Zajmuje mało miejsca i można ćwiczyć w domu o dowolnej porzez. W czasie kwarantanny trzeba dbać o swoją kondycję.


ODPOWIEDZ