Jaki prezent dla mamy

Android
Posty: 241
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:30 am
Jaki prezent dla mamy

Post autor: Android »

Jak dobrze wiemy za kilka dni będzie dzień matki, z tej okazji szukam dla niej prezentu, polecicie coś ciekawego?

goskaa54
Posty: 161
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:12 pm
Re: Jaki prezent dla mamy

Post autor: goskaa54 »

Jak szukasz naprawdę dobrego prezentu dla mamy z okazji dnia matki to polecam Ci się zainteresowac stroną jaka jest smaczajama/pl/pl/p/Kosz-Delikatesowy-Ziolowe-Zaklecie/9760 Znajdziesz tutaj naprawde dobre kosze deikatesowe które powinny się spodobać twojej mamuśce, ja sama mam zamiar zamówić stąd prezent dla mojej mamy.

tornado
Posty: 58
Rejestracja: pt sty 31, 2020 12:32 am
Re: Jaki prezent dla mamy

Post autor: tornado »

Szukając prezentu dla mamy stwierdziłam że podaruje jej kosmetyki . Bardzo zaciekawiły mnie bee/pl/bebio-ewa-chodakowska-zestaw-kosmetykow-naturalnych-pieprz-afrykanski-i-migdal-eko-plecak-2-x-200-ml-75-ml-50-ml_p1363381.html iż chciałam by moja mama poczuła się wyjątkowo ale i najważniejsza na świece uważam że naturalne kosmetyki dadzą jej to. A szczególnie tak fajnie przygotowany zestaw.

Benita
Posty: 16
Rejestracja: ndz mar 29, 2020 3:59 pm
Re: Jaki prezent dla mamy

Post autor: Benita »

Wprawdzie ten dzień już minął, ale ja nadal potrzebuję prezentu na imieniny mamy. Pomyślałam, że skoro lubi kosmetyki to jeden z takich zestawów pielęgnacyjnych będzie trafiony perfumesco/pl/naturalne-zestawy-do-pielegnacji . Muszę jeszcze przejrzeć dokładnie jakie kosmetyki zawierają. Chociaż wszystkie są bardzo przydatne. Na przykład krem i żel do twarzy plus balsam do ust.

Dzowana
Posty: 20
Rejestracja: ndz cze 14, 2020 9:45 pm
Re: Jaki prezent dla mamy

Post autor: Dzowana »

Ciekawe propozycje, czekam na więcej!

PatrycjaMorales
Posty: 17
Rejestracja: pn cze 22, 2020 8:25 pm
Re: Jaki prezent dla mamy

Post autor: PatrycjaMorales »

Z doświadczenia wiem jedno, nasze mamy jakoś nie oczekują od nas niewiadomo jakich prezentów. Jak poczytamy poradniki w sieci to można odnieść zupełnie inne wrażenie jednak ich cel jest w tym momencie oczywisty. Pytanie jakie warto sobie zadać to czy naszej mamie przyda się kolejna bezużyteczna rzecz czy może postawimy na praktyczność? Zawsze może też podpytać ją tak przy okazji czy czegoś aktualnie nie potrzebuje, tylko tak między wierszami ;) Coś związanego z jej wolnym czasem oraz pasjami zawsze jest doskonałym wyborem. Nie zaszkodzi też rozważyć opcji związanej z odzieżą. Przykładowo piżamy damskie Gatta - gatta/pl/pl/pizamy/ mogą okazać się równie trafną decyzją bo jakby nie patrzeć przyda się zawsze :)

malinka
Posty: 230
Rejestracja: pn kwie 20, 2020 11:50 pm
Re: Jaki prezent dla mamy

Post autor: malinka »

A co powiecie przykładowo na taką sklepzramami/pl/ramka-szklana-friends-na-zdjecia-fot-304-id-1404 ramkę na zdjęcie o motywie kwiatów? Według mnie coś takiego na pewno spodobałoby się twojej mamie. Raz, że ramka jest naprawdę urocza, a dwa jest to coś praktycznego.

Samanta
Posty: 98
Rejestracja: śr cze 17, 2020 5:49 pm
Re: Jaki prezent dla mamy

Post autor: Samanta »

cześć czy myślicie, że kolorowanki dla seniorów/ dorosłych to dobry pomysł na prezent? Moja mama w młodości sporo malowała. Uwielbia różne gry planszowe i zastanawiam się, czy nie wybrać coś ze strony seniorlux/pl/Prezenty-dla-Seniora-c22 . Mają właśnie świetne gry, kolorowanki oraz puzzle, które również mama uwielbia :) Co myślicie o takim prezencie? Mi się wydaje dobrym pomysłem, ponieważ dobrze wpływają na pamięć, koncentrację czy inne funkcje poznawcze, które z wiekiem niestety ulegają pogorszeniu

ZdrowieToJa
Posty: 6
Rejestracja: pn lip 06, 2020 9:28 pm
Re: Jaki prezent dla mamy

Post autor: ZdrowieToJa »

Dużo zależy od tego co mama lubi. Moja jest zawodową fryzjerką więc jak można łatwo się domyślić - uwielbia włosy i fryzury. Ma sporo sprzętu fryzjerskiego ale ostatnio jej prostownica coś niedomaga. Pomyślałam, że kupię jej na urodziny nową i zastanawiam się nad tym modele > adler/com/pl/index.php/Main/Produkt/ad_2319 Może znajdę tu kogoś kto kupował taką prostownicę albo zna się na tym urządzeniu i doradzi mi coś w temacie ?

zezowaty
Posty: 143
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:25 am
Re: Jaki prezent dla mamy

Post autor: zezowaty »

Moja mama lubi książki Blanki Lipińskiej - dlatego jej ksiażka będzie dobrym pomysłem na prezent . Znalazłem taka ofertę taniaksiazka/pl/kolejne-365-dni-blanka-lipinska-p-1229604.html Książka nie tylko o życiu mafii ale też o pdejmowaniu trudnych decyzji. Do książki kupię ulubione słodycze i mama będzie zadowolona.


ODPOWIEDZ