Własny biznes

Samanta
Posty: 98
Rejestracja: śr cze 17, 2020 5:49 pm
Re: Własny biznes

Post autor: Samanta »

Hej jeżeli zamierzacie otworzyć biznes pewnie będziecie potrzebowali ekipy fachowców, która pomoże wam z transportem wyposażenia biura. Zerknijcie w galerię firmy przeprowadzki-warszawa/com/pl/galeria , od wielu lat zajmują się przeprowadzkami, transportem przedmiotów wielkogabarytowych a także pomocą w pakowaniu i wynoszeniu sprzętu. Warto skorzystać z ich usług ponieważ działają na rynku od dawna i mają wielu zadowolonych klientów w swoim portfolio :)

Awatar użytkownika
Karen253
Posty: 5
Rejestracja: czw lip 02, 2020 12:34 pm
Re: Własny biznes

Post autor: Karen253 »

Myślicie, że to faktycznie dobry pomysł? Zastanawiam się nad tym już od długiego czasu...

tornado
Posty: 58
Rejestracja: pt sty 31, 2020 12:32 am
Re: Własny biznes

Post autor: tornado »

Jak zamierzasz otworzyć biznes to przyda ci się itnes/pl/notebooki/notebooki-lenovo/ . Mają u siebie bardzo dużą ofertę sprzętową więc znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie ale i przydatne programy. Więc wszystko masz na jednym miejscu nie musisz nigdzie szukać wystarczy tylko sprawdzić.

farah557
Posty: 99
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:13 am
Re: Własny biznes

Post autor: farah557 »

Mój znajomy ma biznes sejfowy. Skupuje używane sejfy, odnawia je i sprzedaje w promocyjnych cenach. Coś takiego jak tutaj sejfexpert/pl/pl/c/Sejfy-uzywane/72 ale stacjonarnie. Bardzo oryginalny pomysł :)

ZdrowieToJa
Posty: 6
Rejestracja: pn lip 06, 2020 9:28 pm
Re: Własny biznes

Post autor: ZdrowieToJa »

A co sądzicie o tym aby otworzyć sklep z suplementami ? Ja zastanawiałam się długo na tym i szukałam takiego biznesu, który będzie po prostu dochodowy. Nie wiem też skąd zamawiac produkty, ale wczoraj natknęłam się na tą firmę > tantus/pl/tantus-czlonkiem-krajowej-rady-suplementow-odzywek/ która należy do krajowej rady suplementów i odżywek, a więc chyba ich produkty powinny być na prawdę wysokiej jakości. Nie znam się zbytnio na tym, ale może znajdzie się tutaj osoba nieco bardziej obeznana w temacie ?

sofia11
Posty: 233
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:36 pm
Re: Własny biznes

Post autor: sofia11 »

Decydując się na własny biznes nie można zapomnieć o reklamie. Jeśli chcesz wypromować swój biznes w internecie to polecam współpracę z tą agencją marketingową - kreacjasukcesu/pl Ma bardzo rozbudowana oferte i cieszy się zaufaniem klientów.

goskaa54
Posty: 161
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:12 pm
Re: Własny biznes

Post autor: goskaa54 »

Każdy biznes potrzebuje kasy fiskalnej i wtedy polecam rozejrzeć się tutaj centrumkas/pl/ Znajdziesz tutaj wszelkie urządzenia od najprostszych do najbardziej zaawansowanych jak terminale, kasy czy czytniki kodów. W dobie nowoczesności takie urządzenia nie tylko usprawnią działanie firmy ale przyciągną klientów.

Android
Posty: 241
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:30 am
Re: Własny biznes

Post autor: Android »

Jeśli masz własną firmę to czasem warto mieć podpisaną umowę z taką firmą jak ta chlholding/pl/ Specjalizują się w przewozie gotówki i wartościowych przedmiotów więc nic się nie stanie złego. Na pewno ich usługi przydadzą się każdemu kto ma hurtownię lub dużą gastronomię i spore przepływy gotówkowe.

Awatar użytkownika
Laieta40
Posty: 72
Rejestracja: śr kwie 10, 2019 9:08 pm
Re: Własny biznes

Post autor: Laieta40 »

No ja też rozkręcam własny biznes i marzy mi się dobry dystrybutor wody w swoim biurze. Oczywiście nie może być to nic drogiego, ale musi być solidny i wytrzymały. Taki jak to na przykład http://www.aquamo.com.pl/ . Macie jakieś swoje opinie na temat tej firmy? Sprawdzają się w rzeczywistości?

Koncept
Posty: 13
Rejestracja: ndz mar 29, 2020 1:59 pm
Re: Własny biznes

Post autor: Koncept »

Własny biznes nie jest tak łatwo prowadzić. Wszystko trzeba mieć dobrze zaplanowane i czasem przewidzieć różne niepowodzenia i usterki. Akurat teraz szukamy serwisu układów napędowych, ale takiego najlepiej poleconego. Wprawdzie kolega coś wspominał o firmie Renz renz/pl/ i bardzo ją wychwalał, ale może jeszcze czegoś więcej od Was się dowiem. Słyszeliście o firmie Renz?


ODPOWIEDZ