Gdzie kupię donice

Awatar użytkownika
nikitta
Posty: 101
Rejestracja: pt maja 03, 2019 9:08 pm
Gdzie kupię donice

Post autor: nikitta »

Hej, tak jak w temacie... Zastanawiam się ostatnio gdzie mogę kupić donice. Szukam naprawdę dobrego i sprawdzonego sklepu, żeby móc z niego korzystać również w przyszłości. Macie więc jakieś propozycje? Jak na razie jedynie moja siostra poleciła mi ten link https://www.sklep.cermax.com.pl/pl/18-d ... go-cementu . Z tego co widzę to mają oni dość spory asortyment. Warto w nich zainwestować?

farah557
Posty: 99
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:13 am
Re: Gdzie kupię donice

Post autor: farah557 »

A tutaj ? sklepdlaogrodu/pl/ Mają spory asortyment ogrodniczy.

lewandowska
Posty: 183
Rejestracja: czw wrz 10, 2020 4:02 pm
Re: Gdzie kupię donice

Post autor: lewandowska »

jest mnóstwo miejsc w internecie :) na Allegro zobacz albo w jakichś sklepach ogrodniczych

violet
Posty: 247
Rejestracja: wt sty 28, 2020 10:34 am
Re: Gdzie kupię donice

Post autor: violet »

Można powiedzieć, że w sieci na pewno je znajdziesz. Ja bym jednak mimo wszystko uważała na to, co kiedy kupuję, żebym jednak nie miała potem problemów z jakością. Na pewno ten sklep missdeco/pl/blog/inspiracje/modne-wiszace-doniczki ma dla nas sporo ofert donic, które mogą fajnie sprawić, że nasz ogród rozkwitnie. Co wy na to? Zajrzycie?

lunka
Posty: 330
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:33 pm
Re: Gdzie kupię donice

Post autor: lunka »

Warto sprawdzić oferty sklepów online. Ja praktycznie cały swój ogrod urządziłam z pomocą Internetu. Na jedynm forum widzialam, ze polecana jes firma botanic/com/pl/ i ich huśtawki drewniane. Zdecydowałam się na zakup, bo zależało mi na jakości, a niestety w marketach stacjonarnych nie mogłam na nią liczyć.

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Gdzie kupię donice

Post autor: zuzia852 »

Jak szukacie donic do ogrodu i też mebli do niego to tutaj gardenspace/pl/ macie sklep który ma dobrą ofertę. Zobaczcie jakie mają stylowe dodatki, do każdej aranżacji tam coś znajdziecie. Ja od nich zamawiałam do mojego nowoczesnego ogrodu meble i dodatki.

treska
Posty: 260
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:34 pm
Re: Gdzie kupię donice

Post autor: treska »

Zanim znajdziecie sklep z doniczkami, warto odpowiedzieć sobie na pytanie: jakie doniczki bedą najlepsze. Swoją drogą, bardzo ciekawy artykuł na ten temat znajdziecie na portalu: dezine/pl/ Warto tam zajrzeć, bo można dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy.

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Gdzie kupię donice

Post autor: chorobo »

Wiecie co, myślę że bardzo duży wybór w zakresie różnorodnych donic można znaleźć w asortymencie sklepu artgranit/pl. Mnie ostatnio bardzo spodobała się tam piaskowiec donica koryto surowe i akurat jest w promocyjnej cenie, więc chyba zdecyduje się na jej zamówienie. Dajcie znać, co wy uważacie o tym miejscu.


ODPOWIEDZ