Zaręczyny przy romantycznym filmie

violet
Posty: 247
Rejestracja: wt sty 28, 2020 10:34 am
Zaręczyny przy romantycznym filmie

Post autor: violet »

Witam, myślę o tym, żeby oświadczyć się mojej narzeczonej. Jest ona przede wszystkim ważna dla mnie, ale nie chcę robić jakiegoś tam ważnego przyjęcia czy coś, a myślę o romantycznym winie, świecach i filmie. Czy te, które są tutaj rmfclassic/pl/polecamy/Polecamy-Extra,45/3-najlepsze-filmy-o-milosci-idealne-na-zareczyny,36287.html polecane, naprawdę się Waszym zdaniem nadają na zaręczyny? A może też macie inne wskazówki?

tornado
Posty: 58
Rejestracja: pt sty 31, 2020 12:32 am
Re: Zaręczyny przy romantycznym filmie

Post autor: tornado »

Bardzo fajny pomysł powodzenia.

zdrowaja
Posty: 213
Rejestracja: śr kwie 29, 2020 1:59 pm
Re: Zaręczyny przy romantycznym filmie

Post autor: zdrowaja »

Haha, jak ja sobie przypomnę, co zrobił mój mąż, to aż mi się śmiać chce. Wiedział, że lubię na IPLI różne rzeczy oglądać, to zamiast wyjąć coś romantycznego z jej czeluści, to wiecie, co zrobił? Underdoga ipla.tv/wideo/film/Underdog/1d83cdec99916233daa83ad2b7647519 włączył i było pozamiatane. Wydaje mi się, że tak naprawdę on nie wiedział, co ma naszykowane, ale no co, koniec końców, takie miałam pamiętne zaręczyny ;) .

Alexia
Posty: 56
Rejestracja: pt mar 27, 2020 5:26 pm
Re: Zaręczyny przy romantycznym filmie

Post autor: Alexia »

Fantastyczny pomysł i jeśli chciałbyś wybrać naprawdę dobry film to najlepiej skorzystać z oferty Netflix. Jeszcze nie wykupiłam pakietu na tej platformie, ale zamierzam. Oglądam na niej filmy i seriale najczęściej u chłopaka. Jeśli o szczegóły cenowe to można przeczytać informacje na tej stronie ekspert.ceneo/pl/ile-kosztuje-netflix . Moim zdaniem warto, bo nie są to wygórowane koszty.

bodo
Posty: 143
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:36 pm
Re: Zaręczyny przy romantycznym filmie

Post autor: bodo »

Jeśli chcecie znaleźć jakiś fajny film i nie rozczarować się, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj gram/pl/recenzje/filmy/ . Macie tam bowiem namiar na portal, na którym znajdziecie recenzje różnych filmów. Warto się z nimi na spokojnie zapoznać i znaleźć najlepsze rozwiązanie, aby kogoś pozytywnie zaskoczyć.

Alka
Posty: 68
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 7:43 pm
Re: Zaręczyny przy romantycznym filmie

Post autor: Alka »

Otoczenie to polowa sukcesu. Druga połowa to pierścionek. Wybierz coś co się jej spodoba. Tutaj sklep.diamor/pl/pierscionki-zareczynowe/pierscionki-z-rozowego-zlota/pierscionek-z-rozowego-zlota-z-brylantem-006-ct-t412-05#/82-rozmiar_brylanty-8 masz piękny model. Połączenie różowego złota i brylantów. Myślę, że każda kobieta zakocha się w tym pierścionku.


ODPOWIEDZ