Koślawość pięt u dziecka

Miri
Posty: 81
Rejestracja: wt mar 31, 2020 1:42 pm
Koślawość pięt u dziecka

Post autor: Miri »

Czy ktos ma może ten problem u dziecka? Moja córka ma koslawość pięt i zastanawiam się co moze jej pomóc....

Ennia
Posty: 88
Rejestracja: śr kwie 01, 2020 6:50 am
Re: Koślawość pięt u dziecka

Post autor: Ennia »

My również borykamy się z tym problemem. Córka została zdiagnozowana w wieku kilku lat ale na szczęście dzięki odpowiednim działaniom jest o wiele lepiej. Córka również chętnie ćwiczy bo wie, ze jest to dla niej dobre.
Ćwiczenia, gimnastyka korekcyjna, wzkazana jazda na rowerku. Co chyba najbardziej lubi ;)

W tym roku pierwszy raz zakupiliśmy aurelki i wkładki supinujące, wcześniej uzywaliśmy memo z wkładkami. Oczywiście ważne jest tutaj również odpowiednio dobrane obuwie rehabilitacyjne. Zobacz sobie tutaj:
e-butydladzieci/pl/blog/koslawosc-piet---co-nalezy-o-niej-wiedziec
Na stronie jest opisane jak wybrać odpowiednie buty.

zdrowaja
Posty: 213
Rejestracja: śr kwie 29, 2020 1:59 pm
Re: Koślawość pięt u dziecka

Post autor: zdrowaja »

Dzieci są różne, tak samo jak my, dorośli i mogą wśród nich występować różne problemy, albo też naturalne, odziedziczone po rodzicach, ale też i nabyte, na które nie zawsze mamy wpływ. Często jednak, na skutek dobrania złego mleka modyfikowanego, albo diety, występuje refluks u niemowlaka i trzeba wiedzieć, jak sobie z nim radzić.

violet
Posty: 247
Rejestracja: wt sty 28, 2020 10:34 am
Re: Koślawość pięt u dziecka

Post autor: violet »

Masz rację, zdrowa ja, że mleko modyfikowane ma wpływ na zdrowie układu pokarmowego naszego dziecka. Dlatego powinniśmy pomyśleć o tym, co możemy kupić, a czego nie. Ja na początek sprawdziłabym mleko nan 1 opinie . Podobno jest świetne, ale nie mam pewności. Jak wy to widzicie? Czy Wasze maluszki korzystały może?


ODPOWIEDZ