Lakierowanie samochodu

Awatar użytkownika
pawksi
Posty: 5
Rejestracja: czw lut 20, 2020 10:39 pm
Lakierowanie samochodu

Post autor: pawksi »

Jako, że ostatnio zakupiłem nowy samochód zastanawiam się nad firmą, której zlecę lakierowanie samochodu. Trafiłem więc na taką stronkę w internecie auto-lakiernik/pl/ . Opinie o niej są naprawdę pozytywne, a sama firma wydaje się być profesjonalna. Ma ktoś doświadczenie w lakierowaniu samochodu i chciałby się wypowiedzieć? Z góry dziękuje za odpowiedzi!

wodzirej
Posty: 38
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:41 pm
Re: Lakierowanie samochodu

Post autor: wodzirej »

Nie powiem bo sama jakiś czas temu musiałam oddać samochód do lakiernika. Nawet nie przypuszczałam, że znalezienie dobrego i w miarę taniego lakiernika będzie takie trudne ale koniec końców udało mi się. Teraz samochód wygląda znacznie lepiej lecz przy okazji dowiedziałam się, że powinnam zrobić coś z reflektorami gdyż są bardzo porysowane. Nigdy wcześniej nie zwracałam na to uwagi dlatego teraz zastanawiam się co w takim przypadku można zrobić bo na nowe mnie nie stać. I tak kolega pokazał mi ich ofertę reflektory.autogamma/pl/index.php/uslugi Słyszeliście może już o nich?

Awatar użytkownika
gabrielXL
Posty: 5
Rejestracja: śr maja 06, 2020 4:18 pm
Re: Lakierowanie samochodu

Post autor: gabrielXL »

W internecie jest również dużo podobnych ofert. Polecam tam zajrzeć!

gitarka
Posty: 176
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:29 am
Re: Lakierowanie samochodu

Post autor: gitarka »

Warto też zainteresować się takimi usługami jak na przykład przyciemnianie szyb w aucie. Na stronie dm-auto/pl/?=s1120 poczytacie więcej o takiej możliwości. Moim zdaniem efekt jest naprawdę bardzo oryginalny.

violet
Posty: 247
Rejestracja: wt sty 28, 2020 10:34 am
Re: Lakierowanie samochodu

Post autor: violet »

No skoro będziecie lakierować, to ja jednocześnie zadbałabym o to, żeby na przykład dołożyć do tego coś takiego jak folia ochronna detailkingkrakowpoludnie/pl/folia-ochronna-ppf/ . To będzie chronić lakier przed otarciami i innymi drobnymi uszkodzeniami.

Franczeska
Posty: 308
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:14 pm
Re: Lakierowanie samochodu

Post autor: Franczeska »

Warto też zainteresować się takimi usługami jak na przykład przyciemnianie szyb w aucie.
O tak, zdecydowanie się z Tobą zgadzam :) Mi osobiście bardzo się podobają auta z takimi przyciemnionymi szybami. Słyszałam, że w Warszawie zajmuje się tym na przykład firma sciemniacze/pl/. Czy ktoś z Was miał okazję korzystać z jej usług?

Android
Posty: 241
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:30 am
Re: Lakierowanie samochodu

Post autor: Android »

Jak by się dbało o lakier to wizyta u lakiernika nie byłaby potrzebna a tak będzie spory wydatek. Ja zanim udam się do mechanika to czytam porady na tym blogu jakdbacoauto/pl/praktyczne-porady/jak-usunac-odpryski-na-lakierze-samochodowym/ w tym jak usunąć odpryski. Nieraz dzięki ich poradom udało mi się uniknąć wizyt u mechanika czy lakiernika. Poczytaj bo to nic nie kosztuje a tylko może pomóc.

zdrowaja
Posty: 213
Rejestracja: śr kwie 29, 2020 1:59 pm
Re: Lakierowanie samochodu

Post autor: zdrowaja »

Wiem, że są tacy, którzy sami się za to zabierają i powiem Wam, że nic dziwnego, że tak się dzieje. Jeśli mamy dryg, to sporo możemy zaoszczędzić ogólnie. No, ale maska ochronna 3m będzie nam potrzebna, jeśli mimo prac, chcemy zachować zdrowie. Nie ma to jak się toksycznym lakierem zatruć. Nikomu tego nie życzę. To jest okropne.

kygo
Posty: 122
Rejestracja: pt lis 20, 2020 10:01 am
Re: Lakierowanie samochodu

Post autor: kygo »

Dla mnie dbanie o samochód jest bardzo ważne. Jednak wolę robić to na własną rękę. Tak naprawdę wystarczy zakup profesjonalnych akcesoriów samochodowych - a te znaleźć można w sklepie internetowym Shining Car: shiningcar/pl/niewidzialne-wycieraczki/rain-x-rain-repellent-niewidzialna-wycieraczka-hydrofobowa-ochrona-szyb .

treska
Posty: 260
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:34 pm
Re: Lakierowanie samochodu

Post autor: treska »

Lepiej zostawicie ten temat i nie działające na własną rękę. Oddajcie samochód do dobrego lekiernika bądź mechanika, a jak potrzebujecie wozu na zastęptswo, to wynajem samochodów Katowice będzie świetną opcją. Sama nie raz korzystałam z usług tej wypożyczalni.


ODPOWIEDZ