Keratynowe prostowanie włosów

Malwina
Posty: 15
Rejestracja: ndz mar 29, 2020 3:10 pm
Keratynowe prostowanie włosów

Post autor: Malwina »

Drogie Dziewczyny, pomóżcie mi proszę, bo sama chyba nie poradzę sobie z moimi niesfornymi włosami. Są bardzo zniszczone różnymi zabiegami i w dodatku okropnie się puszą. Znajoma podpowiedziała mi, że mogłabym zrobić w domu keratynowe prostowanie włosów i skorzystać w tym celu z produktów Encanto gobli/pl/encanto-c4203 . Może znacie te kosmetyki i coś mi doradzicie?

Alexia
Posty: 56
Rejestracja: pt mar 27, 2020 5:26 pm
Re: Keratynowe prostowanie włosów

Post autor: Alexia »

Koniecznie musisz spróbować keratyny Encanto, ponieważ moim zdaniem jest po prostu najlepsza. To zabieg łatwy, szybki i bezpieczny nawet jak się go wykona samemu w domu. Zajrzałam do sklepu, o którym wspomniałaś i zauważyłam, że nawet mają tam korzystne promocje na te profesjonalne produkty. Wcale bym się nie zastanawiała na Twoim miejscu. Jestem pewna, że będziesz mile zaskoczona efektem takiego prostowania włosów :)

Benita
Posty: 16
Rejestracja: ndz mar 29, 2020 3:59 pm
Re: Keratynowe prostowanie włosów

Post autor: Benita »

Zawsze marzyłam o pięknych i gładkich włosach i wreszcie mogę ten efekt osiągnąć dzięki działaniu zestawu Encanto do Brasil Nanox. Produkty nie zawierają formaldehydu, a skuteczność jego działania jest niesamowita. Proste i błyszczące włosy utrzymują się nawet 5 miesięcy. Oczywiście trzeba w tym czasie odpowiednio je pielęgnować. Zabieg jest wyjątkowo bezpieczny i można spokojnie go wykonać w domu.

Lilka
Posty: 15
Rejestracja: sob mar 28, 2020 3:07 pm
Re: Keratynowe prostowanie włosów

Post autor: Lilka »

Po takim keratynowym prostowaniu włosów to trzeba o nie naprawdę dbać, żeby efekt długo się utrzymał. Nie można w żadnym wypadku używać jakichś kosmetyków, które zawierają sole i SLS. To tylko spowodowałoby wypłukanie keratyny i cały zabieg poszedłby na marne. Warto kupić sobie zestaw do pielęgnacji Kativa, który widziałam też na stronie Gobli/pl. Idealnie utrzymuje cały efekt prostowania.

Tagliato
Posty: 17
Rejestracja: ndz mar 29, 2020 9:56 am
Re: Keratynowe prostowanie włosów

Post autor: Tagliato »

Długo nie wiedziałam, na czym polega keratynowe prostowanie i dopiero znajoma fryzjerka powiedziała mi na czym on polega. Chodzi o to, że we włosy jest po prostu wprasowywana” prostownicą keratyna. Jest to naturalny budulec włosów. Dlatego po zabiegu nabierają ona wspaniałego, zdrowego wyglądu. Pięknie błyszczą i są gładkie jak jedwab. Warto regularnie robić taki zabieg.

Koncept
Posty: 13
Rejestracja: ndz mar 29, 2020 1:59 pm
Re: Keratynowe prostowanie włosów

Post autor: Koncept »

Szukałam właśnie takich wskazówek w internecie i trafiłam na Wasze wypowiedzi. Ale się cieszę! Wreszcie będę wiedziała co zrobić z moimi niesfornymi lokami, których mam już szczerze dość. Proste włosy były zawsze moim marzeniem i zastanawiałam się, w jaki sposób teraz się je wygładza. No i wreszcie poznałam odpowiedź. Koniecznie kupię sobie keratynę Encanto i szampon po keratynowym prostowaniu włosów.

Karcia
Posty: 18
Rejestracja: pt mar 27, 2020 5:22 pm
Re: Keratynowe prostowanie włosów

Post autor: Karcia »

Gdy dowiedziałam się, że keratynowe prostowanie włosów mogę sama wykonać w domu to zaczęłam szukać najlepszych zestawów do tego zabiegu. Nawet zrobiłam rozeznanie wśród koleżanek i okazało się, że niektóre faktycznie znają całą tą procedurę. Dobrze, że nie poszłam do salonu, ponieważ w domu wyjdzie mi taniej. Prostownicę mam, tylko potrzebne mi są produkty Encanto.

wodzirej
Posty: 38
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:41 pm
Re: Keratynowe prostowanie włosów

Post autor: wodzirej »

A nie powiem bo takie keratynowe prostowanie włosów jest dużo lepsze od prostownicy i daje o wiele dłuższy efekt ale sporo więcej kosztuje. Ale moją zmorą są siwe włosy i nasady włosów dlatego też szukam jakiegoś rozwiązania bo do fryzjera terminy są dość długie. Koleżanka z pracy pokazała mi na tej stronie perfumesco/pl/odrosty-odsiwianie-wlosow takie spraye do koloryzacji odrostów. Myślicie, że t faktycznie pomoże

Tonka
Posty: 5
Rejestracja: czw maja 14, 2020 3:36 pm
Re: Keratynowe prostowanie włosów

Post autor: Tonka »

Po co prostowac włosy jak można założyć prostą perukę którą można mieć ze sklepu peruka/pl .Można mieć kilka różnych na różne okazje zamiast niszczyć swoje włosy

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Keratynowe prostowanie włosów

Post autor: zuzia852 »

Czy macie włosy po keratynowym prostowaniu? To koniecznie trzeba pamiętać o dobrze dopasowanej pielęgnacji, aby efekt utrzymał się na długo. Ja stosuję Pos Progress od Inoar, bo też ich kosmetykami miałam wykonywane keratynowe prostowanie. Stosuję tą serię dość krótko, ale efekt są świetne, włosy po pielęgnacji wyglądają tak, jak chciałam.


ODPOWIEDZ