Dzień Babci i Dziadka

zezowaty
Posty: 143
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:25 am
Dzień Babci i Dziadka

Post autor: zezowaty »

Co roku mam ten sam dylemat - co kupić na prezent dla dziadków. Macie jakieś pomysły - co wy kupujecie swoim dziadkom na prezent?

Danuta
Posty: 163
Rejestracja: pt lip 10, 2020 7:26 am
Re: Dzień Babci i Dziadka

Post autor: Danuta »

Ja staram się wybierając prezent dla dziadków trafić w ich gusta. Dlatego spodobała mi się ta oferta tu taniaksiazka/pl/t/prezenty-na-dzien-babci-i-dziadka Dla babci która nie pije kawy - zetaw herbat - 16 różnych smaków każdy po 10 sztuk. Zapakowane w eleganckie pudełeczko. A dla dziadka muszę poszukać dobrej książki opartej na faktach, biografia lub II wojna światowa.
Popatrz może i ty coś wybierzesz na prezent - oferta jest bogata i ceny przyzwoite.

paulajacka12
Posty: 179
Rejestracja: wt paź 13, 2020 10:31 pm
Re: Dzień Babci i Dziadka

Post autor: paulajacka12 »

Ja myślę, że świetnym pomysłem na dzień babci i dziadka będą kalendarze ścienne na zamówienie , które nie dość, że świetnie się prezentują i zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, to można je indywidualnie zaprojektować, aby osoby obdarowane czuły się wyjątkowo w tym ważnym dla nich dniu. Kalendarze są dostępne w bardzo dobrych cenach, a prezentują się naprawdę super np. w kuchni.

Sabrinka
Posty: 22
Rejestracja: pn cze 29, 2020 5:56 pm
Re: Dzień Babci i Dziadka

Post autor: Sabrinka »

No właśnie ten dzień zbliża się wielkimi krokami. Dlatego też zastanawia się co mogłabym kupić mojej ukochanej babci w prezencie. Niestety dziadka już żadnego nie mam. Więc przeglądam różne inspiracje prezentowe i tak też znalazłam ten sklep sklep.solier/pl/pol_m_Torby-damskie-866.html z torebkami damskimi i to skórzanymi. Nie powiem bo bardzo mi się takie torebki spodobały także kupię jakąś dla babci i dla siebie tak przy okazji.

Marianna
Posty: 13
Rejestracja: pn cze 29, 2020 6:01 pm
Re: Dzień Babci i Dziadka

Post autor: Marianna »

No właśnie. Nie dość, że takie święto jest raz w roku to zawsze mamy z kupnem prezentu problem. Dlatego też szukamy czegoś fajnego i może być tradycyjnego. I tak jak przeglądaliśmy internet to natrafiliśmy na tę stronę swiat-rodzicow/pl/Wierszyki-na-dzien-babci i spodobał nam się jeden wierszyk. Myślę, że jak dzieciaki nauczą się jakiegoś niedługiego wierszyka to babcia będzie zachwycona.

Samanta
Posty: 98
Rejestracja: śr cze 17, 2020 5:49 pm
Re: Dzień Babci i Dziadka

Post autor: Samanta »

Każdego roku mam problem co kupić mojej babci i dziadkowi. Wyczerpałam już pomysły więc postanowiłam skorzystać z porad Internetu. Trafiłam na ciekawe propozycje i mam nadzieję, że dzięki magazyn.ceneo/pl/artykuly/praktyczny-prezent-dla-babci uda mi się wybrać coś odpowiedniego :)

pariss
Posty: 167
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:34 pm
Re: Dzień Babci i Dziadka

Post autor: pariss »

Ja stawiam raczej zwykle na praktyczne upominki i w tym roku podarowałam im jeden, personalizowany kalendarz :) byli zachwyceni :) Gdyby ktoś z Was szukał takiego produktu to zdecydowanie warto zapoznać się z ofertą firmy Ateko ateko/pl/kalendarze/. Znajdziecie tu mnóstwo różnych propozycji - kalendarze plakatowe, trójdzielne, książkowe. Istnieje możliwość personalizacji :)

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Dzień Babci i Dziadka

Post autor: chorobo »

Przepyszny prezent i to dosłownie można zrobić dziadkom z okazji ich święta, które zbliża się nieubłaganie. Na tej stronie internetowej https://smaczajama.pl/pl/c/Na-Dzien-Bab ... ziadka/216 udało mi się znaleźć przepiękne kosze prezentowe z mnóstwem frykasów. Miody, konfitury, alkohol czy słodycze - moi dziadkowie na pewno będą zadowoleni z takich prezentów.


ODPOWIEDZ