Zakup prezentu

Sabrinka
Posty: 22
Rejestracja: pn cze 29, 2020 5:56 pm
Zakup prezentu

Post autor: Sabrinka »

Kupowanie prezentów to bardzo duże wyzwanie, bo zależy nam na tym aby każdy był z takiego prezentu zadowolony a w szczególności dzieciaki. To też cały czas poszukuję czegoś w necie. Ale jak na razie to trafiłam na taki artykuł magazyn.ceneo/pl/artykuly/cyber-monday-prezenty-dla-dzieci który dotyczy dość sporych wyprzedaży czy okazji cenowych. Już nawet wstępnie widziałam kilka ciekawych pomysłów na prezent

Luna077
Posty: 43
Rejestracja: sob lut 01, 2020 5:28 pm
Re: Zakup prezentu

Post autor: Luna077 »

Święta już prawie za miesiąc więc czas najwyższy pomyśleć o prezentach, jeśli nie chcemy ich szukać na ostatnią chwilę. Swojej mamie planuję kupić jakąś ładną i przede wszystkim porządną torebkę. Widziałam kilka fajnych torebek skórzanych tutaj. Myślę, że mama będzie zadowolona, bo do tej pory ciągle narzekała na jakość kupowanych torebek, a posiadając taką na pewno nie wyrzuci jej przez nawet kilka lat.

Franczeska
Posty: 308
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:14 pm
Re: Zakup prezentu

Post autor: Franczeska »

Moim zdaniem idealnym prezentem dla każdej kobiety, na święta, urodziny i na inne okazje, jest jakiś ładny, wyjątkowy perfum ;) Świetnie nadaje się na prezent na przykład zapach Bruno Banani Magic Woman, dostępny na stronie internetowej francuskieperfumy/pl/bruno-banani-magic-woman.html. Polecam ;)

Domis3223
Posty: 26
Rejestracja: śr paź 21, 2020 3:29 pm
Re: Zakup prezentu

Post autor: Domis3223 »

Szukam jakiś fajny prezent na dzień nauczyciela, może być coś z rękodzieła, ale fajnie jak by to była jednocześnie przydatna rzecz. Nie chcemy kupować czegoś takiego, co zostanie postawione na szafce i będzie zbierało kurz. Najwyżej jakąś drobnostkę jako dodatek.

zezowaty
Posty: 143
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:25 am
Re: Zakup prezentu

Post autor: zezowaty »

Ja dla mojego brata znalazlem taka ksiązkę na prezent tu taniaksiazka/pl/palkiewicz-com-jacek-palkiewicz-p-1427471.html Autor tej książki zwiedził prawie cały świat, o czym barwnie opowiada. A jednocześnie snuje refleksje nad zmianaami w kulturze, surowym prawem puszczy które rządzą współczesnym człowiekiem.

malinka
Posty: 233
Rejestracja: pn kwie 20, 2020 11:50 pm
Re: Zakup prezentu

Post autor: malinka »

No, z tymi prezentami to tak już jest... Człowiek jak coś ma wybrać na prezent to nie wie co. Dlatego moim zdaniem warto postawić na coś bardziej uniwersalnego, klasycznego. Chociażby warto byłoby kupić przykładowo wino cabernet sauvignon . W końcu człowiekowi przyda się odrobina relaksu.

deborah
Posty: 586
Rejestracja: pt sie 28, 2020 12:00 pm
Re: Zakup prezentu

Post autor: deborah »

Zawsze trafionym prezentem jest zapach, ale do domu, najlepiej mix różnych kadzidelek stozkowych, fajny i niedrogi pomysł na upominek;)

bodo
Posty: 143
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:36 pm
Re: Zakup prezentu

Post autor: bodo »

Sprawdźcie sobie koniecznie pixel shop. Jest tam bowiem ciekawy wybór gadżetów z filmów czy gier, które mogą okazać się naprawdę ciekawym upominkiem. Warto stawiać na takie prezenty, które nie tylko zaskoczą, ale również wywołają ogromny uśmiech. Rozejrzyjcie się w tym sklepie na spokojnie.

patrycja7
Posty: 160
Rejestracja: pn paź 26, 2020 11:25 am
Re: Zakup prezentu

Post autor: patrycja7 »

Polecam także odwiedzić sklep internetowy Sferis. Jest to miejsce w sieci, w którym zakupicie między innymi najróżniejszy sprzęt komputerowy. Znajdziecie tam też mnóstwo pomysłów na prezenty.

Awatar użytkownika
Jsigowacy
Posty: 95
Rejestracja: wt paź 27, 2020 3:11 pm
Re: Zakup prezentu

Post autor: Jsigowacy »

Prezent powinien być dostosowany do pasji i zainteresowań. Dla mojego brata planuję zamówić deskę do pływania. Znalazłam na ten temat ciekawy poradnik easy-surfshop/pl/do/blog/post/wybor-deski-freeride. Myślę, że będzie bardzo pomocny przy ostatecznej decyzji. Widziałam też, że w tym sklepie jest bardzo bogaty asortyment, więc chyba zrobię tam też zakupy.


ODPOWIEDZ