Dieta pudełkowa

AsiaS
Posty: 104
Rejestracja: pn paź 12, 2020 9:44 am
Dieta pudełkowa

Post autor: AsiaS »

Szukam cateringu dietetycznego na terenie Małopolski. Głównie Kraków, ale może są jakieś firmy, które pracują w okolicy Krakowa lub dowożą produkty? :)

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Dieta pudełkowa

Post autor: zuzia852 »

Sama korzystałam z usług cateringu dietetycznego facebook/com/miod.malina.catering/ i mogę go szczerze polecić! Moim zdaniem nie ma lepszego cateringu dietetycznego (oferowana dania są smaczne, do ich produkcji korzysta się z wysokiej jakości produktów).

Marson
Posty: 74
Rejestracja: wt wrz 15, 2020 2:28 pm
Re: Dieta pudełkowa

Post autor: Marson »

Ja mieszkając w Warszawie i przez tempo życia nie miałem nigdy czasu na gotowanie, więc fast foody zastąpiłem cateringiem dietetycznym od SportFoodBox sportfoodbox/pl/diet/classic-fit-2/ i jestem mega zadowolony z wyboru. Jedzonko smaczne, urozmaicone i też zawsze z darmową dostawą :)

menni
Posty: 283
Rejestracja: wt wrz 29, 2020 11:30 pm
Re: Dieta pudełkowa

Post autor: menni »

Ja ostatnio w diecie pudełkowej otrzymałam napój sojowy. Od tego czasu zamawiam go online na stronie bee/pl/9007-napoje-sojowe. Nie wiedziałam nawet że coś takiego jest na rynku i żałuje bo ma to bardzo dobry wpływ na nasz organizm

Mirkowa
Posty: 35
Rejestracja: śr maja 13, 2020 5:32 pm
Re: Dieta pudełkowa

Post autor: Mirkowa »

Sugeruję Wam mój catering - facebook/com/warszawskiwikt/. warszawski Wikt jest świetny, a na ich fanpage możecie zorientować się co danego dnia gotują. Nie wiem jak wcześniej mogłam bez nich żyć. Co prawda próbowałam się odchudzać, ale jo-jo straszne. A teraz waga leci tylko w dół i w dół i to z poczuciem że jem smacznie a nie same restrykcje

pariss
Posty: 167
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:34 pm
Re: Dieta pudełkowa

Post autor: pariss »

Ja kiedyś gotowałam sama ale nie ukrywam, ze było mi trudno z tym liczeniem kalorii itd. Catering jest fajną opcją dla tych co dużo pracują albo zwyczajnie nie lubią stać w kuchni. Ja jestem na Victory Diet od 2 miesięcy i wygląda na to, ze zostanę z nimi na dłużej. Posiłki są smaczne, zróżnicowane. Najwazniejsze jest to, ze nie podjadam i w ogole nie ciągnie mnie do słodyczy. Waga powoli leci w doł :)

bubaa
Posty: 174
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:35 pm
Re: Dieta pudełkowa

Post autor: bubaa »

ja na diecie pudełkowej nigdy nie byłam ale mialam już okazje zamawiać 3 dniowa diete sokową z takiej firmy zajmującej się cateringiem dietetycznym :) Zamawiam te soki z Nuja :) Są smaczne, zdrowe i świeże. pełne witamin i minerałów bo nie są poddawane procesowi pasteryzacji :)

lunka
Posty: 331
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:33 pm
Re: Dieta pudełkowa

Post autor: lunka »

Zastanawia mnie dlaczego jeszcze nikt z was nie wspomniał o stronie cateromarket/pl/catering-dietetyczny/katowice ... nie znacie jej? Powiem szczerze, że gdyby nie ten ranking to do dnia dzisiejszego nie umiałabym podjąć decyzji, który catering sprawdzi się u mnie najlepiej.

pomelo
Posty: 7
Rejestracja: ndz lis 22, 2020 11:28 am
Re: Dieta pudełkowa

Post autor: pomelo »

ja po długim czasie badań i szukania przyczyny moich migren odkryłam, że to może być nietolerancja glutenu... Okazuje się,że dieta pudełkowa bez glutenu rozwiązała wręcz całkowicie mój problem z migrenami. Mogę ją polecić jako dietę do stosowania na co dzień, bo jest pożywna, smaczna różnorodna. nie czuję na niej głodu i jeszcze mi się nie znudziła, co jest dobry znakiem :P

fitkalinka
Posty: 3
Rejestracja: sob mar 06, 2021 1:09 pm
Re: Dieta pudełkowa

Post autor: fitkalinka »

:arrow: powermeal/pl/catering-dietetyczny/krakow/
:arrow: masterdieta/pl/dieta-pudelkowa/krakow/
te są świetne :)


ODPOWIEDZ