Dobra drogeria

Awatar użytkownika
nikitta
Posty: 101
Rejestracja: pt maja 03, 2019 9:08 pm
Dobra drogeria

Post autor: nikitta »

Hej, szukam dobrego sklepu gdzie kupię dobrej jakości kosmetyki. Znacie się na tym i możecie coś polecić? Przeszukując internet w tym celu dużo dobrego usłyszałem o stronie drogeriadlaciebie.pl . Macie jeszcze jakieś inne propozycje? Zależy mi na tym, żeby kosmetyki te były sprawdzone i bezpieczne dla skóry. Dobrze byłoby również, gdyby w swojej ofercie mieli naturalne produkty. Dajcie znać co wiecie na ten temat.

bubaa
Posty: 174
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:35 pm
Re: Dobra drogeria

Post autor: bubaa »

nie trzeba daleko szukać - jak dla mnie Rossman jest jedną z lepszych drogerii i ja w sumie tylko tu robię zakupy ( ostatnio głównie online). Kolejnym powodem jest to, ze tylko tu jestem w stanie kupić ulubione kremy do twarzy ( te z serii diamentowej z Christiana Laurenta). Obecnie kończe już pierwsze opakowanie tego serum napinającego na okolice czoła, oczu i ust i już wiem, ze na pewno kupię kolejne opakowanie :)

wodzirej
Posty: 38
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:41 pm
Re: Dobra drogeria

Post autor: wodzirej »

Wiem, że w Rossmanie można dostać bardzo dobrej jakości kosmetyki, ale niestety w mojej okolicy takiej drogerii nie ma. Więc najczęściej zamawiam kosmetyk przez internet. Koleżanka pokazała mi taką stronkę perfumesco/pl/naturalne-kosmetyki-do-makijazu z kosmetykami do makijażu i to naturalnego pochodzenia. A Wy jakich zazwyczaj kosmetyków do makijażu używacie i gdzie kupujecie?

Tropicielka
Posty: 156
Rejestracja: pn mar 09, 2020 6:00 pm
Re: Dobra drogeria

Post autor: Tropicielka »

Dużo taniej niż w Rossmanie jest w netowych drogeriach, m.in. - Kosmetyki z Ameryki. Wybór też większy niż w Rossmanie, a marki mają różne, to samo działy - do makijażu, do włosów, paznokci, perfumy, itd. Dział dla facetów też jest :)

Sprawdź sama na stronie kosmetykizameryki/pl/category/makijaz Ja u nich najczęściej kupuję kosmetyki do makijażu, pudry, rozświetlacze, tusz do rzęs i cienie do powiek.

violet
Posty: 247
Rejestracja: wt sty 28, 2020 10:34 am
Re: Dobra drogeria

Post autor: violet »

No widzicie, teraz się dzielimy takimi informacjami, a jednak nie zawsze ta było. I my, kobiety, ratowałyśmy się takimi swiat-kosmetykow/pl/maseczka-bankietowa maseczkami. Dziś też są one przez nas cenione, zwłaszcza, że tak naprawdę są naturalne i w żaden sposób nie powinny szkodzić naszej skórze. Także do dzieła!

zezowaty
Posty: 143
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:25 am
Re: Dobra drogeria

Post autor: zezowaty »

Moja żona często robi zakupy w sklepie ekologicznym. ostatnio korzystala z tej oferty tu bee/pl/mohani-olej-z-marakui-50-ml_p14208.html To w stu procentach produkt naturalny, wegański. Świetny do pielęgnacji skóry i włosów suchych, matowych.
Ten sklep jest świetnie zaopatrzony w naturalne kosmetyki. I do tego ma przyzwoite ceny.

pariss
Posty: 167
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:34 pm
Re: Dobra drogeria

Post autor: pariss »

bubaa ja też takie kosmetyczne zakupy robię z reguły w Rossmanie :) mają tu zawsze duży wybór produktów Eveline a te lubie najbardziej :) jakbyście szukały skutecznej odzywki do paznokci to polecam Bio Power :) super utwardza i wzmacnia płytkę.

bubaa
Posty: 174
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:35 pm
Re: Dobra drogeria

Post autor: bubaa »

ja kosmetyki kupuje w drogeriach stacjonarnych ale perfumy juz raczej w sieci :) Teraz szukam jakiegoś nowego zapachu, zależy mi na tym by był trwały i wyrazisty. Podobno lolita lempicka perfumy są super i widziałam je w dobrej cenie w perfumerii perfumetki/pl/41-lolita-lempicka-perfumy-l-amour. duży wybór zapachów damskich i męskich, niewygórowane ceny, szybka dostawa pod same drzwi,

Franczeska
Posty: 308
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:14 pm
Re: Dobra drogeria

Post autor: Franczeska »

Jeśli kogoś z Was interesowałby zakup markowych, męskich perfum, to polecam zajrzeć do perfumerii internetowej francuskieperfumy/pl/markowe-perfumy-meskie. Mają tam naprawdę ogromny wybór takich zapachów po niewygórowanych, konkurencyjnych cenach ;) Każdy znajdzie tam coś dla siebie ;)

kleopatra
Posty: 55
Rejestracja: czw paź 01, 2020 7:23 am
Re: Dobra drogeria

Post autor: kleopatra »

Ja zawsze kupuję kosmetyki w tej ekodrogeria/pl/ i zawsze trafiam tam na atrakcyjne promocje a kosmetyki są naprawdę wysokiej jakości, mają dobry, bogaty skład i są już przez mnie sprawdzone


ODPOWIEDZ