Samochód zastępczy

sofia11
Posty: 233
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:36 pm
Re: Samochód zastępczy

Post autor: sofia11 »

Ja właśnie szukam auta dla siebie. Przeglądam od rana ogłoszenia lokalne na ceneolokalnie/pl/oferty/motoryzacja i znalazłam już kilka ciekawych ofert. Po południu będę się umawiac na obejrzenie tych aut. Początkowo myślałam o nowym samochodzie, ale doszłam do wniosku, że używane mniej obciąży mój budżet.

Koncept
Posty: 13
Rejestracja: ndz mar 29, 2020 1:59 pm
Re: Samochód zastępczy

Post autor: Koncept »

Jeśli masz wykupione ubezpieczenie, to przysługuje Ci pewnie auto zastępcze w razie stłuczki. Ja miałam raz taką sytuację i dostałam je bez problemu. Teraz zależy mi na wynajęciu samochodu sportowego tutaj mad-cars/pl/ostrow-wielkopolski/ , ponieważ przyjeżdża mój brat z daleka i chciałabym z nim spędzić trochę czasu. On jest miłośnikiem takich szybkich ekskluzywnych samochodów, a będzie leciał samolotem. Z pewnością ucieszy się z niespodzianki :)

irenka
Posty: 188
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 6:39 pm
Re: Samochód zastępczy

Post autor: irenka »

Skoro mówimy o samochodach, to ja podejdę do tematu z innej strony. Dla mnie najważniejsze jest bezpieczeństwo mojej rodziny. Słyszałam, że są pasy dla dzieci Smart Kid Belt, które przydają się w podróży cudzym autem. Nie zawsze mamy możliwość wzięcia ze sobą fotelika, dlatego myślę, że to ciekawe rozwiązanie. Są one dla dzieci do 12. roku życia.

violet
Posty: 247
Rejestracja: wt sty 28, 2020 10:34 am
Re: Samochód zastępczy

Post autor: violet »

Z tymi samochodami zastępczymi to różnie bywa. Jednak ja swoje stare autko chcę zostawić w rozliczeniu i wtedy na coś takiego autoplac/pl/oferta/volvo/xc-60/WLD7 się porwać. Podoba mi się bardzo, a mam nadzieję, że uda mi się po prostu znaleźć idealny model dla mnie. Bo ten samochód jest masywny i super się prezentuje. Dlatego na niego spojrzałam.

Kobietaewka77
Posty: 21
Rejestracja: czw paź 29, 2020 3:53 pm
Re: Samochód zastępczy

Post autor: Kobietaewka77 »

Auta zastępcze teraz są często oferowane w serwisach samochodowych, nie tylko w przypadku naprawy aut w ramach gwarancji. Jeżeli korzystasz z serwisów autoryzowanych takich jak dynamica-warszawa.seat-auto/pl/modele/ateca, to możesz być pewny w 99 procentach, że otrzymasz auto zastępcze. Tego typu serwisy dbają o klienta i wychodzą mu naprzeciw ze swoją ofertą.

Amy9602
Posty: 139
Rejestracja: pn paź 12, 2020 9:46 am
Re: Samochód zastępczy

Post autor: Amy9602 »

Ja ostatnio korzystałam z firmy, która zajmuje się wynajmem samochodu i był dla mnie jako samochód zastępczy, ponieważ miałam auto w naprawie. Wynajem samochód i mogłam swobodnie podróżować i załatwiać swoje sprawy. Skorzystałam z usług jarson-wynajem/pl/ i bardzo polecam.

Awatar użytkownika
JuDaN
Posty: 5
Rejestracja: wt gru 15, 2020 1:37 pm
Re: Samochód zastępczy

Post autor: JuDaN »

W internecie jest mnóstwo takich ofert. Warto zerknąć na nie.

Marzena21
Posty: 27
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 2:51 pm
Re: Samochód zastępczy

Post autor: Marzena21 »

Skoro interesuje Cię właśnie ten wątek to obowiązkowo zobacz ten wpis. W moim odczuciu znajdziesz w tym miejscu najpotrzebniejsze ciekawostki. Najmocniej polecam - suvseat/pl .

menni
Posty: 283
Rejestracja: wt wrz 29, 2020 11:30 pm
Re: Samochód zastępczy

Post autor: menni »

Jak się ma odpowiednie ubezpieczenie to w jego ramach można otrzymać samochód zastępczy. Naprawdę wygodna opcja, zwłaszcza jeśli ktoś autem dojeżdża do pracy. Czasami też w ramach OC daje się zastępczy pojazd, ale nie zawsze. Generalnie pamiętajcie by w terminie opłacać składki, bo zobaczcie tu mfind/pl/akademia/ciekawostki-ubezpieczeniowe/oplata-oc-po-terminie-jaka-kara/ jakie kary czekają jak się tego nie zrobi

malinka
Posty: 231
Rejestracja: pn kwie 20, 2020 11:50 pm
Re: Samochód zastępczy

Post autor: malinka »

A jakbyście jednak chcieli wypożyczyć samochód z nieco wyższej półki to warto tutaj zgłosić się do warszawskiej wypożyczalni rentdreamcar/pl . Ich oferta jest bardzo atrakcyjna, nawet jak chodzi o wynajem długoterminowy mercedes. Poza tym macie tam spory wybór samochodach, także dany model możecie dopasować do siebie.


ODPOWIEDZ