Porady dla kobiet

pikawka
Posty: 138
Rejestracja: śr lis 04, 2020 1:22 pm
Porady dla kobiet

Post autor: pikawka »

Zastanawiałam się kiedyś gdzie szukać jakiś kobiecych porad i gdzie bedzie fajny portal w którym znajdę dobre rady dla siebie. Znajoma powiedziałam mi , że portal My-V jest bardzo dobry i można tam znaleźć kilka fajnych porad. Wy gdzie zaglądacie?

kamilka45
Posty: 16
Rejestracja: pt paź 30, 2020 2:48 pm
Re: Porady dla kobiet

Post autor: kamilka45 »

Ja ostatnio fajne artykuły znalazłam w sieci. Fajny czytałam ostatnio na polkiwsieci/pl/2020/11/11/jak-znalezc-meza-w-pracy/ . Zaglądam tam często bo mają tam fajne propozycje do poczytania z poradami dla kobiet i nie tylko. Czasem warto coś poczytać w sieci.

violet
Posty: 247
Rejestracja: wt sty 28, 2020 10:34 am
Re: Porady dla kobiet

Post autor: violet »

Powiem szczerze, że na tym blogu jogalifestyle/com/hedonizm-co-to-jest-definicja-filozofia-przyklady/ sporo możecie się dowiedzieć, ale jak dla mnie nie ma problemu, jeśli nie macie na niego czasu. Są przecież i inne sposoby na uczenie się nowości. Ja Wam jedynie mogę powiedzieć, że w tym wskazanym wpisie macie wyjaśniony hedonizm. To postawa dla mnie ;) ;p .

deborah
Posty: 598
Rejestracja: pt sie 28, 2020 12:00 pm
Re: Porady dla kobiet

Post autor: deborah »

Polecam blog kosmetyczny o tematyce kobiecej. Znajdziesz na nim porady odnośnie pielęgnacji ciała, włosów czy skóry twarzy. Bardzo lubię czytać inspirujące wpisy i bardzo często korzystam z porad tego typu.

bodo
Posty: 143
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:36 pm
Re: Porady dla kobiet

Post autor: bodo »

Różnego typu porady dla kobiet znajdziecie na portalu Kobieca Strefa. Miejsce jest naprawdę wyjątkowe. Jest tam sporo różnych ciekawych i praktycznych artykułów, dzięki którym można rozwiązać wiele problemów. Poza tym plusem jest to, że można tam się naprawdę wiele dowiedzieć i tą wiedzę wykorzystać w codziennym życiu.


ODPOWIEDZ