Ślady po trądziku

Ive
Posty: 206
Rejestracja: ndz lut 02, 2020 1:43 pm
Ślady po trądziku

Post autor: Ive »

Wiecie jak pozbyć się pozostałości po trądziku? Jakich użyć kremów czy maści?

Tropicielka
Posty: 156
Rejestracja: pn mar 09, 2020 6:00 pm
Re: Ślady po trądziku

Post autor: Tropicielka »

Najlepsze jest zapobieganie czyli używanie odpowiednich kremów jeszcze w czasie występowania trądziku, ale jak już masz przebarwienia to kremy mogą nie pomóc tylko delikatne zabiegi z obszaru medycyny estetycznej.
Jest kilka różnych metod usunięcia przebarwień po trądziku. Poczytaj saywowclinic/pl/przebarwienia-lepiej-zapobiegac-niz-leczyc-a-jesli-leczyc/ , skonsultuj się z lekarzem i razem wybierzcie najbardziej odpowiednią :)

leia72
Posty: 73
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:03 pm
Re: Ślady po trądziku

Post autor: leia72 »

Jest metoda, żeby takich śladów się pozbyć. To preparat Nano-Needles. Całkowicie bezpieczny, do stosowania w domu. A przy tym bardzo skuteczny - wystarczy popatrzeć na efekty na zdjęciach. Składniki pobudzają skórę do wytwarzania nowych wiązań elastynowych, lipidowych, kolagenowych. Skóra dogłębnie się regeneruje. Znikają nie tylko blizny potrądzikowe, ale także play po wypryskach czy różne inne przebarwienia. Nano-Needles nie kupisz w drogerii, ale możesz kupić tu aurumaris.eu/produkt/nano-needles-nano-igielki-zabieg-calkowitej-odnowy-skory . Wielu kosmetologów poleca ten produkt.

Samanta
Posty: 98
Rejestracja: śr cze 17, 2020 5:49 pm
Re: Ślady po trądziku

Post autor: Samanta »

Ja usunęłam blizny po trądziku dzięki poddaniu się zabiegowi kn-estetic/pl/zabiegi/regeneris/ . Jest bardzo skuteczny i chyba najbardziej naturalny ze wszystkich, ponieważ opiera się na uzyskaniu osocza bogatopłytkowego z własnej krwi. Osocze pochodzące z naszej krwi, zawiera komórki i czynniki wzrostu z krwi, potrzebne do regeneracji, dzięki czemu skóra odzyskuje ona młodzieńczą witalność.

charakterna
Posty: 44
Rejestracja: wt gru 15, 2020 1:36 pm
Re: Ślady po trądziku

Post autor: charakterna »

Niestety i ja mam problemy z trądzikiem. Ale koleżanka poleciła mi dobrego dermatologa tutaj m-clinic.eu/oferta/dermatologia i planuje odwiedzić to miejsce. Może mi faktycznie poradzą co robić? Może zaproponują odpowiednie leczenie?

deborah
Posty: 586
Rejestracja: pt sie 28, 2020 12:00 pm
Re: Ślady po trądziku

Post autor: deborah »

Polecam stosować dobrej jakości korektory do twarzy abckosmetyczne/pl/korektory. Sama mam kilka dość widocznych blizn po trądziku, które staram się zniwelować przy pomocy korektora. Dodatkowo warto wybrać dobrze kryjący podkład, a następnie matujący puder. Całość prezentuje się wówczas idealnie.

Alka
Posty: 68
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 7:43 pm
Re: Ślady po trądziku

Post autor: Alka »

Jeśli chcesz się pozbyć blizn po trądziku, to poszukaj jakieś specjalistycznego zabiegu. Słyszałam, że GENEO+ delikatnie złuszcza, dotlenia i rewitalizuje skórę. Dodatkowo wyrównuje koloryt skóry, dzięki czemu cera jest rozświetlona. Zabieg jest polecany dla kobiet z przebarwieniami, więc i przy trądziku pomoże. Więcej informacji na ten temat jest na stronie kliniki z Białegostoku drstawowska/pl/geneo-,104.html .

Kswerk
Posty: 258
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:41 am
Re: Ślady po trądziku

Post autor: Kswerk »

Na pewno w klinikamiracki/pl/klinika-miracki-katowice/ przeprowadzają takie laserowe zabiegi które pomagają pozbyć się tych śladów. Co ty na to?

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Ślady po trądziku

Post autor: zuzia852 »

Przy trądziku mogą pojawić się też różnego rodzaju przebarwienia. Jeśli jesteście ich posiadaczami, to odsyłam na stronę https://www.kreatywna.pl/uroda/co-jest- ... nia-skory/ . Tam przeczytacie o sposobach leczenia takich przebarwień. Myślę, że mogą się przydać.

bubaa
Posty: 174
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:35 pm
Re: Ślady po trądziku

Post autor: bubaa »

też mam sporo takich potrądzikowych blizn ;/ kosmetyki, których do tej pory używałam nie przyniosły efektów dlatego rozważam zabieg w klinice medycyny estetycznej. Pomyslałam o wizycie w Sferze https://www.klinikasfera.pl/usuwanie-blizn/ na Alejach Jerozolimskich. Macie jakieś doświadczenia jeśli chodzi o to miejsce lub tego typu zabieg?


ODPOWIEDZ