Rozciąganie obuwia

Ennia
Posty: 88
Rejestracja: śr kwie 01, 2020 6:50 am
Rozciąganie obuwia

Post autor: Ennia »

Kupiłam buty ale są na mnie zbyt ciasne. Niestety ale przegapiłam termin zwrotu. Czy da się je jakoś rozciągnąć?

Miri
Posty: 81
Rejestracja: wt mar 31, 2020 1:42 pm
Re: Rozciąganie obuwia

Post autor: Miri »

Pytanie z jakiego materiału jest obuwie. Na pewno znacznie łatwiej będzie rozciągnąć buty wykonane z naturalnej skóry niz buty z syntetycznej. Naturalna skóra jest znacznie bardziej podatna na rozciąganie.
Na stronie jest opisane, jak powinno wyglądac bezpieczne rozciąganie butów. W domu polecam chodzenie w grubej skarpecie na stopie.

Jednak lepiej będzie wybrać sie do szewca - mają swoje sposoby na rociąganie.

irenka
Posty: 191
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 6:39 pm
Re: Rozciąganie obuwia

Post autor: irenka »

Jeśli chodzi o dzieci, to nauczyłam się, żeby zamawiać im buty w sklepach internetowych. Jest tam większy wybór i można zrobić zwrot w ciągu kilkunastu dni. Niedawno zamówiłam synom trampki, które znalazłam na stronie panpablo/pl/pol_m_Dziecko_Buty_Trampki-1613.html . Polecam ich, bo jest tam spory wybór, a buty są wygodne i nie cisną w stopy.

menni
Posty: 283
Rejestracja: wt wrz 29, 2020 11:30 pm
Re: Rozciąganie obuwia

Post autor: menni »

W kwestiach związanych ze stopami, ich zdrowiem i wyglądem najlepiej odwiedzić sklep podologiczny , w którym można znaleźć niezbędne produkty. W sklepie internetowym oferta jest szeroka więc z pewnością znajdziecie co jest potrzebne


ODPOWIEDZ