Z jakich zabiegów medycyny estetycznej korzystałyście?

Tropicielka
Posty: 156
Rejestracja: pn mar 09, 2020 6:00 pm
Z jakich zabiegów medycyny estetycznej korzystałyście?

Post autor: Tropicielka »

Z jakich zabiegów medycyny estetycznej korzystałyście?
i co najwazniejsze: czy jesteście już po fakcie zadowolone?
zrobiłybyście to ponownie?

Ive
Posty: 206
Rejestracja: ndz lut 02, 2020 1:43 pm
Re: Z jakich zabiegów medycyny estetycznej korzystałyście?

Post autor: Ive »

Ja raz w życiu robiłam sobie masaż limfatyczny wspomagający odchudzanie i byłam super zadowolona,
mam znajome po liposukcji też robione w profesjonalnych klinikach i też mają dobre wrażenia.
Wszystko zależy chyba od miejsca i fachowców, których wybierzesz.
Podpowiem ten namiar: lipoline/pl/
bardzo profesjonalna ekipa tam pracuje.

Pigwa
Posty: 220
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 5:44 pm
Re: Z jakich zabiegów medycyny estetycznej korzystałyście?

Post autor: Pigwa »

Teraz jest bardzo dużo zabiegów, dzięki którym można poprawić wygląd różnych okolic ciała. Bardzo popularna jest np stomatologia estetyczna. W Krakowie zabiegi poprawiające wygląd zębów oferuje Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej doktor Świątkowskiej. Zabiegi są dopasowywane do potrzeb i oczekiwań pacjenta.

Awatar użytkownika
nikitta
Posty: 101
Rejestracja: pt maja 03, 2019 9:08 pm
Re: Z jakich zabiegów medycyny estetycznej korzystałyście?

Post autor: nikitta »

A co powiecie na temat tego gabinetu http://www.pracownia-piekna.pl/ ? Korzystał ktoś z ich usług i może ktoś go polecić? Kompletnie nie wiem na co się zdecydować... Zależy mi na profesjonalnym podejściu do zabiegu. Co myślicie? Warto się skusić na ich usługi? Z tego co widzę to proponują oni rozsądne ceny za zabiegi. Dajcie znać co wiecie na ten temat.

Luna077
Posty: 43
Rejestracja: sob lut 01, 2020 5:28 pm
Re: Z jakich zabiegów medycyny estetycznej korzystałyście?

Post autor: Luna077 »

Raczej póki co na żaden zabieg estetyczny się nie wybieram, ale bardzo chętnie wybrałabym się na mały zabieg SPA - jadoreinstytut/com/zabiegispa. Myślę, że tego typu zabiegi potrafią totalnie ukoić zmysły i zrelaksować ciało i umysł. Masaż olejkami orientalnymi przy kojącej muzyce może być naprawdę przyjemnym doznaniem. Takie odprężenie i zresetowanie na pewno bardzo by mi się przydało 😊

Miri
Posty: 81
Rejestracja: wt mar 31, 2020 1:42 pm
Re: Z jakich zabiegów medycyny estetycznej korzystałyście?

Post autor: Miri »

Ja mam botoks w bródkę - pierwszy raz. Jestem mega zadowolona, bo nareszcie jej nie marszczę. Do tej pory miałam tak, że np. przy przechyleniu głowy jedna strona brody unosiła się do góry. Przy pierwszej lepszej minie miałam ją pomarszczoną, wyglądało to dziwnie. Nareszcie mam spokój

Polecam Ci ten gabinet: cliniqmed/pl/

Tam wlaśnie chodziłam i jestem zadowolona.

Querta
Posty: 16
Rejestracja: pn kwie 20, 2020 12:01 am
Re: Z jakich zabiegów medycyny estetycznej korzystałyście?

Post autor: Querta »

U mnie bardzo fajnie sprawdził się zabieg laserem fotona 4d medicalaser/pl/fotona4d Laseroterapia jest bardzo skuteczna, a przy tym przynosi świetne efekty. Polecam szczególnie endolifting, który polega na pobudzeniu kolagenu. Z ich pomocą można dokonać podniesienia powiek, redukcji zmarszczek, przebarwień i zmian wokół oczu.

violet
Posty: 247
Rejestracja: wt sty 28, 2020 10:34 am
Re: Z jakich zabiegów medycyny estetycznej korzystałyście?

Post autor: violet »

No właśnie jeszcze z żadnego, a na stronie Medeste Clinic medeste/pl/poradnik/jak-usunac-cienie-pod-oczami-i-doline-lez/ czytałam o zabiegu pomagającym na cienie i dolinę łez. Tez zabieg to mezoterapia, ale też i laser frakcyjny. No i moje pytanie jest proste - mam sama coś wybrać, czy może poczekać na to, aż lekarz mi doradzi?

wodzirej
Posty: 38
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:41 pm
Re: Z jakich zabiegów medycyny estetycznej korzystałyście?

Post autor: wodzirej »

No może to do takich zabiegów kosmetycznych nie zalicza się, ale ja ostatnio byłam na zabiegu wybielania zębów i muszę przyznać, że nie spodziewałam się tak dobrych tego efektów. Oczywiście nie mogę zapominać o prawidłowej higienie jamy ustnej i w tym celu zamówiłam sobie stąd perfumesco/pl/wybielanie-zebow aby podtrzymać wygląd moich zębów. Bo jednak jest to bardzo ważne aby jak najdłużej pozostały białe

Tagliato
Posty: 17
Rejestracja: ndz mar 29, 2020 9:56 am
Re: Z jakich zabiegów medycyny estetycznej korzystałyście?

Post autor: Tagliato »

Jeszcze nie korzystałam z takich zabiegów, ale przyjaciółka powiedziała, że z pewnością lepiej bym się poczuła gdybym się jakiemuś poddała. Oczywiście pomyślę o tym i jeśli już się zdecyduję to z pewnością wezmę pod uwagę ofertę warszawskiej kliniki SkinClinic. Kilka koleżanek już tam było i przyznam, że specjaliści świetnie się nimi zajęli. Chyba wówczas zacznę od zabiegów odmładzających na twarz.


ODPOWIEDZ