Czy usuwanie cellulitu operacyjnie boli?

Tropicielka
Posty: 156
Rejestracja: pn mar 09, 2020 6:00 pm
Czy usuwanie cellulitu operacyjnie boli?

Post autor: Tropicielka »

Czy usuwanie cellulitu operacyjnie boli?

Któraś z was może dziewczyny robiłą sobie taką operację i podpowie jak to wygląda od strony osoby która się zdecydowała i już jest po?

Ive
Posty: 206
Rejestracja: ndz lut 02, 2020 1:43 pm
Re: Czy usuwanie cellulitu operacyjnie boli?

Post autor: Ive »

Hmmm wydaje mi się, że takie operacje są robione pod znieczuleniem
czy to usuwanie celulitu czy inne upiększające zabiegi do modelowania sylwetki.
Ale dla pewności lepiej spytać w jakiej klinice, ktora takie zabiegi robi np. dermoklinika/pl/medycyna-estetyczna/strefa-ciala/cellulit to Ci przecież Ci powiedzą czy jest znieczulenie i jakie.

:)

goskaa54
Posty: 161
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:12 pm
Re: Czy usuwanie cellulitu operacyjnie boli?

Post autor: goskaa54 »

Wszystko zależy od metody jakiej używa dana klinika medycyny estetycznej. Osobiście polecam Ci się zainteresować stroną jaką jest elite.waw/pl znajdziesz tutaj naprawdę interesujace sposoby pozbywania się tkanki tłuszczowej, ja polecam Liposukcję Slimlipo 3D ma bardzo wielu zwolenników i pozytywnych opinii.

Alka
Posty: 68
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 7:43 pm
Re: Czy usuwanie cellulitu operacyjnie boli?

Post autor: Alka »

Obecnie cellulitu można się pozbyć za pomocą innych sposobów, nie trzeba od razu iść na operację. Tutaj jest przykład jousei/pl/zabiegi-carbo . Karboksyterapia ma szerokie zastosowanie, ale czytałam, że może zredukować cellulit nawet w 90%. To bardzo dużo, a w dodatku można zapomnieć o skalpelu. Polecam o tym poczytać.

oponka25
Posty: 33
Rejestracja: pn cze 29, 2020 5:49 pm
Re: Czy usuwanie cellulitu operacyjnie boli?

Post autor: oponka25 »

Z tego co się orientuję, to takie usuwanie cellulitu jest bezbolesne. W końcu jest tyle różnych klinik medycyny estetycznej z których warto skorzystać. Widziałam w klinice SkinClinic że mają bardzo duży wybór w takich zabiegach. Poza tym tam mają bardzo dobrze wykwalifikowany personel z pomocą którego wybierzemy najlepsze zabiegi takie które przyniosą mi takie rezultaty jakich oczekujemy

patrycja7
Posty: 160
Rejestracja: pn paź 26, 2020 11:25 am
Re: Czy usuwanie cellulitu operacyjnie boli?

Post autor: patrycja7 »

Na rynku są dostępne różne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, które pomagają w walce z cellulitem. Jest to między innymi endermologia czy karboksyterapia. Najlepiej wybierz się do kliniki medycyny estetycznej Neonia neonia/com/pl/, gdzie specjaliści dobiorą indywidualnie odpowiednie zabiegi.


ODPOWIEDZ