Kosmetyki - Summe

Mella
Posty: 273
Rejestracja: pt wrz 04, 2020 12:58 pm
Kosmetyki - Summe

Post autor: Mella »

Cześć
Szukam jakichś ciekawych propozycji w zakresie kosmetyków i chciałabym zapytać Was, czy macie może dla mnie jakieś podpowiedzi jeśli chodzi o markę Summe? Jeśli tak, to liczę na Wasze wskazówki!

Jarsek
Posty: 59
Rejestracja: pn wrz 14, 2020 5:21 pm
Re: Kosmetyki - Summe

Post autor: Jarsek »

Jak najbardziej jestem za! Ostatnio udało mi się zauważyć ciekawe propozycje kosmetyków do pielęgnacji ciała i jednocześnie cery właśnie od Summe. Bogaty naturalny skład, skuteczne działanie i jednocześnie całkiem przystępne ceny. Zajrzyj na summe/pl/ i sprawdź jakie linie kosmetyków przygotowali ;)

Marson
Posty: 74
Rejestracja: wt wrz 15, 2020 2:28 pm
Re: Kosmetyki - Summe

Post autor: Marson »

Całkiem fajna opcja :) Ja kupowałam ostatnio sobie Mleczko z Liposomalną Wodą Lodowcową (GLACIAR CLEANNING MILK) oraz TWO PHASES Płyn Dwufazowy. Dobra cena, bogaty skład i propozycje praktycznie do każdego rodzaju cery :)

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Kosmetyki - Summe

Post autor: zuzia852 »

Co do kosmetyków to ja wam opowiem że najlepiej jest je zamawiać internetowo bo takie sklepy mają często wyprzedaże i wybór też jest duży. Tutaj eveline/pl/makijaz/usta/pielegnacja-ust macie ofertę na kosmetyki do pielęgnacji ust, warto zamówić, przeceny są duże.

Mella
Posty: 273
Rejestracja: pt wrz 04, 2020 12:58 pm
Re: Kosmetyki - Summe

Post autor: Mella »

O proszę to już kilka naprawdę konkretnych wskazówek mam :) Poczekam jeszcze chwile i zabieram się za sprawdzanie i testowanie!

SebastianUs
Posty: 70
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 10:04 am
Re: Kosmetyki - Summe

Post autor: SebastianUs »

My w naszym salonie prowadzonym z żoną korzystamy z kosmetyków i serii marki Summe która za granica szczególnie dobrze się przyjęła. Mają bogaty skład także w zakresie produktów DERMACURE które są kompleksowym i zaawansowanym systemem peelingów chemicznych. Co ważne mają propozycje zarówno dla biznesu, jak i do domowego użytku także mam nadzieję że będziecie w pełni zadowolone :)


ODPOWIEDZ