ratunku boli mnie ząb

wodzirej
Posty: 38
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:41 pm
ratunku boli mnie ząb

Post autor: wodzirej »

Od kilku dni strasznie boli mnie ząb, ale boje się pójść do dentysty. W końcu moja siostra zdenerwowała się i zaprowadziła mnie do Atelier Uśmiechu w Warszawie, gdyż sama tam chodzi. Przyznam się, że nie wiem co będą mi robić ale boję się. Jednak już samo podejście lekarza sprawiło, że rozluźniłam się. Lekarz dał mi takie znieczulenie, że praktycznie kompletnie nic nie czułam i raz dwa a ból zniknął. Także teraz już wiem, gdzie będę przychodzić regularnie na wizyty

zdrowotna
Posty: 9
Rejestracja: pn cze 29, 2020 5:59 pm
Re: ratunku boli mnie ząb

Post autor: zdrowotna »

W takim przypadku to przede wszystkim udaj się i to koniecznie do dentysty. Bo jednak taki ból zęba może mieć różnego typu podłoże. Ja jak byłam jakiś czas temu u dentysty to zasugerował mi wybielanie zębów. Wiem, że powinnam to zrobić lecz jak na razie to mnie nie stać na taki zabieg w gabinecie. Wtedy znalazłam w necie taki zestaw do wybielania zębów mrwhitening/com/pl/p/Zestaw-do-wybielania-zebow-z-lampa-LED/37 który w cale nie jest taki drogi a cieszy się dobrymi opiniami. Także zobaczymy jakie będą efekty jego używania

Sabrinka
Posty: 22
Rejestracja: pn cze 29, 2020 5:56 pm
Re: ratunku boli mnie ząb

Post autor: Sabrinka »

Oj to niedobrze, że dopuściłaś się aż do tego stopnia, że zaczął boleć Cię ząb. Dlatego też ja regularnie chodzę do stomatologa aby uniknąć takich sytuacji. A że chodzę tutaj stomatologiajarzebiny/pl/ to mam bardzo fachową i kompleksową usługę dzięki czemu wiem, że moje zęby są piękne zdrowe i dokładnie takie jaki być powinny. Także warto za w czasu znaleźć dobrego stomatologa

zdrowaja
Posty: 213
Rejestracja: śr kwie 29, 2020 1:59 pm
Re: ratunku boli mnie ząb

Post autor: zdrowaja »

Myślę, że ta strona www podpowie Ci, co masz zrobić i jak i dlaczego. Bo przecież z bolącym zębem to po prostu do lekarza się idzie, nie ma innej opcji. I ja na Twoim miejscu bym się na tym skupiła ;) Czekanie może tylko pogorszyć Twoją sytuację.

violet
Posty: 247
Rejestracja: wt sty 28, 2020 10:34 am
Re: ratunku boli mnie ząb

Post autor: violet »

No to jak boli, to tacy mcs-przychodnia/pl/?fbclid=IwAR1emw1hlqSPThSsKgEoPB0oCGqsZpsTwanTvLlmci5imvFVoqBFpJRQZLA dentyści zapraszają. Mają w zupełności wiele do zaoferowania, ale na pewno ani bólu, ani leczenia nie musisz się bać. Na pewno nic, a nic nie będzie Cię bolało. W końcu wysoki standard kliniki na to nie pozwala. Dostaniesz tu świetną opiekę.

Android
Posty: 241
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:30 am
Re: ratunku boli mnie ząb

Post autor: Android »

Jak mnie bolał ząb to skorzystałem z pomocy tej kliniki protomdental/pl/ Poleciła mi znajoma więc spróbowałem i nie żałuję. Nie tylko niskie ceny ale miła obsługa oraz szeroki zakres usług w jednym miejscu przekonały mnie do tego miejsca. Jak jesteście z okolic to możecie spokojnie tam się udać.

tornado
Posty: 58
Rejestracja: pt sty 31, 2020 12:32 am
Re: ratunku boli mnie ząb

Post autor: tornado »

Niema wyjścia z takiej sytuacji tu tylko dentysta pomorze co innego jak by cię bolała głowa . Wtedy jest parę domowych sposobów by sobie z tym poradzić a wyczytałam o nich na bee/pl/domowe-sposoby-na-bol-glowy-oto-co-go-zwalczy-a-889.html . Są skuteczne mi pomogły i nie musiałam brać leków przeciw bólowych.

pariss
Posty: 166
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:34 pm
Re: ratunku boli mnie ząb

Post autor: pariss »

No to jak najszybciej do dentysty, bez tego się nie obejdzie ;/ ja mieszkam w Krakowie i tu mogę z czystym sumieniem polecić klinikę Dental4You dental4you/pl/. Cudowni lekarze, rozbudowana oferta na leczenie i badania diagnostyczne. Uprzejma obsługa na recepcji, terminy też nieodległe.

bubaa
Posty: 174
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:35 pm
Re: ratunku boli mnie ząb

Post autor: bubaa »

w każdym większym mieście jest taki sprawdzony gabinet stomatologiczny. Ja leczę się od dawna u doktor Renaty, która przyjmuje w Platinum Dent. Kompleksowa oferta, umiarkowane ceny, szybkie terminy, No i istotne jest to, ze wszystko odbywa się z zachowaniem maksymalnego bezpieczeństwa a to w dzisiejszych czasach też dość istotne.

patrycja7
Posty: 160
Rejestracja: pn paź 26, 2020 11:25 am
Re: ratunku boli mnie ząb

Post autor: patrycja7 »

Uważam, że w takiej sytuacji nie ma na co czekać - trzeba jak najszybciej wybrać się do dobrego dentysty. Na stronie neodentica/pl/ znajdziecie ofertę sprawdzonej kliniki dentystycznej Neo Dentica w Łodzi. Polecam z własnego doświadczenia.


ODPOWIEDZ