Perfumy dla mężczyzn

Samanta
Posty: 98
Rejestracja: śr cze 17, 2020 5:49 pm
Perfumy dla mężczyzn

Post autor: Samanta »

Hej przed nami święta, więc czas prezentów i drobiazgów :) Jeżeli chcecie obdarować swoich mężczyzn czymś wyjątkowym to polecam perfumy które znajdziecie a drogerii perfumesco/pl/dla-mezczyzn . Szeroki wybór najbardziej pożądanych marek na rynku w świetnych ofertach cenowych

pikawka
Posty: 138
Rejestracja: śr lis 04, 2020 1:22 pm
Re: Perfumy dla mężczyzn

Post autor: pikawka »

Mój facet uwielbia perfumy i wiem, że żeby coś mu kupić to musze się czasami sporo napracować. Jednak zazwyczaj zaglądam tutaj premiere24/pl/12-perfumy-yodeyma , bo wiem że uda mi się tam znaleźć fajne perfumy w przystępnych cenach,

Franczeska
Posty: 312
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:14 pm
Re: Perfumy dla mężczyzn

Post autor: Franczeska »

Jeśli chodzi o perfumy męskie, to bardzo duży ich wybór można znaleźć również w sklepie internetowym perfumetki/pl/perfumy-meskie. Jak widać w sklepie tym mają również całkiem niewygórowane ceny ;) Jeśli więc tylko macie chwilę wolnego czasu, to polecam się tam rozejrzeć ;)

Amy9602
Posty: 139
Rejestracja: pn paź 12, 2020 9:46 am
Re: Perfumy dla mężczyzn

Post autor: Amy9602 »

Mój mąż uwielbiam ten perfum francuskieperfumy/pl/hugo-boss-szary-boss-bottled-.html, pięknie pachnie z nutami owocowo-drzewnymi, a więc perfumy sprawdzą się na co dzień i na większe wyjścia.

irma2
Posty: 14
Rejestracja: śr maja 27, 2020 11:51 am
Re: Perfumy dla mężczyzn

Post autor: irma2 »

Chciałabym napisać taki fajny poradnik do zakupu perfum męskich przez internet bez ich wąchania coś w stylu lu-cosmetics/com/pl/Czym-kierowac-sie-wybierajac-perfumy-meskie/ ale tutaj jeszcze uzupełniłabym o takie top 10 bestsellerów wybieranych dla facetów, żeby było dużo łatwiej przy wyborze i dało jakies typy do dobrania do osobowości i stylu życia, korzystalibyście z czegoś takiego? Czy koniecznie musiecie powąchąć perfumy przed ich zakupem i takie kupowanie w ciemno totalnie nie wchodzi w grę?


ODPOWIEDZ