Masaże

Miri
Posty: 81
Rejestracja: wt mar 31, 2020 1:42 pm
Masaże

Post autor: Miri »

Jakie polecicie masaże?

Ennia
Posty: 88
Rejestracja: śr kwie 01, 2020 6:50 am
Re: Masaże

Post autor: Ennia »

Sama chodziłam na takie masaże. Nie jest to nic przyjemnego ale jeśli macie problem ze stawami to warto jest się na to wybrać bo masaz daje bardzo dobre rezultaty.
Ze swojej strony polecam również masaż relaksacyjny, ewentualnie masaż gorącymi kamieniami. Coraz popularniejszy jest masaż erotyczny. Polecam tutaj szczególnie ten salon masażu erotycznego w Warszawie orientmasaz/pl/warszawa/ Sama przyjemność zabiegów.

lewandowska
Posty: 184
Rejestracja: czw wrz 10, 2020 4:02 pm
Re: Masaże

Post autor: lewandowska »

ja chodzę na relaksacyjny, mega odrpężenie ;)

Android
Posty: 241
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:30 am
Re: Masaże

Post autor: Android »

Jak chodzi o masaże to większość dobrych SPA ma w ofercie masaże relaksacyjne czy też lecznicze. Najważniejsze to wybrać SPA które ma specjalistów i doświadczenie a takim jest bunkierspa/pl/ Nie tylko profesjonalni w każdym calu ale także gwarantują ciszę i spokój bo są pod ziemią. Idealne miejsce na wyciszenie i relaks.

Marzena21
Posty: 27
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 2:51 pm
Re: Masaże

Post autor: Marzena21 »

Jeżeli dotyczy Cię właśnie ten problem to miej na uwadze, iż znam miejsce, gdzie powinnaś odczytać o wiele więcej nadzwyczaj wnoszących dużo do życia informacji na owy temat. Rekomenduję w wolnej chwili ponieważ rzeczywiście warto według mnie - spazabiegi/pl .

zdrowaja
Posty: 213
Rejestracja: śr kwie 29, 2020 1:59 pm
Re: Masaże

Post autor: zdrowaja »

Nie wiem, jak wy do tego podchodzicie, ale ja nie tylko szukam masażu klasycznego, ale i czegoś niecodziennego. Dlatego sprawdzam na przykład coś takiego jak energia seksualna kalalunatemple/com/pl/energia-seksualna-i-kundalini-tantryczne-uzdrowienie/ . Myślę, że to może być ciekawym doświadczeniem, zwłaszcza dla osoby, która nie przeżyła czegoś podobnego. Co wy na to? Jak uważacie?


ODPOWIEDZ