Pielęgnacja włosów

Miri
Posty: 81
Rejestracja: wt mar 31, 2020 1:42 pm
Pielęgnacja włosów

Post autor: Miri »

rocznicy chciałam powoli skompletować chłopakowi zestaw włosingowy (o dziwo sam chce coś wprowadzić, ale nie wie od czego zacząć).
Ale od początku. Dodam, że ma też tendencje do kręcenia, ale nie chce wydobywać skrętu. Wiem, że chciałby mieć więcej bejbiczków i ogólnie zapobiec nadmiernemu wypadaniu.
Myślałam o wcierce banfi albo kozieradce? Może szampon z fito z niebieską glinką? Odżywka drożdżowa z agafii?

Ennia
Posty: 88
Rejestracja: śr kwie 01, 2020 6:50 am
Re: Pielęgnacja włosów

Post autor: Ennia »

Moi facet lubi wcierki ale jeżeli ja wcieram 😅 Joanna Konopie bardzo fajnie nawilża! Szczerze to żadna polecana nie przyspieszyła mi wzrostu włosów ani żadnych nowych bejbikow nie było, (nowa kosmetyka, banfi, sattva) wcieralam sobie i chłopakowi regularnie ale najwidoczniej nie każdy ma takie szczęście, że coś się bedzie działo na głowie 😔 jak ma łupież albo włosy się przetluszczaja to maski z ziółek robić, mój nie narzekał ostatnio 😅

Ostatnio zamówiłam równiez dla siebie i dla niego kosmetyki od Delpos: delpos/pl/ Wiele na ich temat napisac nie mogę bo dopiero co zaczynamy stosować ale czytałam sobie wcześniej opinie na forach oraz na blogach włosingowych i sa bardzo dobre.

Samanta
Posty: 98
Rejestracja: śr cze 17, 2020 5:49 pm
Re: Pielęgnacja włosów

Post autor: Samanta »

Ja często stosuję olejowanie włosów ale również korzystam wyłącznie z naturalnych produktów. Naturalny szampon do włosów od teraznatura/pl/naturalny-szampon-do-wlosow nadaje moim włosom blasku i objętości. Włosy nie są obciążone jak po niektórych flagowcach z drogerii. Łatwo się rozczesują, są miękkie w dotyku i fajnie się układają ;)

tornado
Posty: 58
Rejestracja: pt sty 31, 2020 12:32 am
Re: Pielęgnacja włosów

Post autor: tornado »

Ja staram się dbać o swoje włosy ale ostatnio zachciało mi się mieć jaśniejsze. Więc zaczęłam szukać jak w domowych warunkach to zrobić i trafiłam na bee/pl/jak-rozjasnic-wlosy-w-domu-przepisy-na-plukanki-rozjasniajace-wlosy-a-894.html . Bardzo mi pomógł ten artykuł jest bardzo ciekawy.

Pigwa
Posty: 220
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 5:44 pm
Re: Pielęgnacja włosów

Post autor: Pigwa »

Widze, że w większości skupiacie się na kosmeytykach do pielęgnacji, jednak bardzo wazne jest też to, czytm codziennie stylizujecie włosy. Jeśli prostujecie czy kręcicie włosy dzień w dzień to koniecznie zainwestujecie w dobrze sprzety. Ja mam suszarkę i lokówkę z babyliss i spawdzają się super. W starej suszarce nie mogłąm ustawić temperatury a w tej i to można i siłę nadmuchu, ma też jonizację wiec to też wpływa na włosy podczas układania.

treska
Posty: 260
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:34 pm
Re: Pielęgnacja włosów

Post autor: treska »

Pielęgnacja włosów wymaga od nas naprawdę sporo zaangażowania, tym bardziej jeśli chcemy aby były zadbane i zdrowo wyglądały. Ja ostatnio przerzuciłam się na kosmetyki konopne i naprawdę sporo mi to dało. Jest w sieci sklep konopny gdzie mają spory wybór tego typu kosmetyków.

Awatar użytkownika
nikitta
Posty: 101
Rejestracja: pt maja 03, 2019 9:08 pm
Re: Pielęgnacja włosów

Post autor: nikitta »

Witam, czy ktoś z was może słyszał o tej pracowni fryzjerskiej https://www.cutcutpracownia.pl/ ? Zastanawiam się od jakiegoś czasu nad skorzystaniem z ich usług, jednak zależy mi również na waszej opinii. Może ktoś z was miał do czynienia z nimi? Z tego co widzę to są to prawdziwi profesjonaliście. Koniecznie dajcie znać co o tym sądzicie, będę wam bardzo wdzięczny za pomoc!

Tagliato
Posty: 17
Rejestracja: ndz mar 29, 2020 9:56 am
Re: Pielęgnacja włosów

Post autor: Tagliato »

Do pielęgnacji włosów dobrze jest wybrać kosmetyki naturalne, które pozbawione są wszelkich szkodliwych składników takich jak SLS i silikony. Dla mnie na przykład najważniejsze jest, aby takie produkty pielęgnacyjne nie obciążały włosów, ponieważ moje się przetłuszczają. Będę chciała zamówić kosmetyki z tej drogerii perfumesco/pl/naturalne-kosmetyki-do-wlosow . Koleżanki niesamowicie je wychwalają.

lunka
Posty: 331
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:33 pm
Re: Pielęgnacja włosów

Post autor: lunka »

Może warto wziąć pod uwagę kuracje w profesjonalnym gabinecie fryzjerskim? Ja od dłuższego czasu chodzę do Jean Louis David i naprawdę polecam :) Fajną sprawą jest to, ze zarezerwować wizytę można poprzez apkę apps.apple/com/pl/app/jean-louis-david-polska/id1006590394 Niewiele firm wychodzi tak naprzeciw swoim klientom.

Luna077
Posty: 43
Rejestracja: sob lut 01, 2020 5:28 pm
Re: Pielęgnacja włosów

Post autor: Luna077 »

Dla mnie olejki czy serum do włosów to podstawa ich codziennej pielęgnacji - drogeria/pl/zestawy-do-stylizacji Zawsze sprawdzam dokładnie skład i właściwości danego kosmetyku przed jego zastosowaniem. Dzięki temu wiem, że będzie miał on korzystny wpływ na włosy i nie zrobi im krzywdy.


ODPOWIEDZ