Zabieg podniesienia kącików ust

Ennia
Posty: 88
Rejestracja: śr kwie 01, 2020 6:50 am
Zabieg podniesienia kącików ust

Post autor: Ennia »

Witam,dziewczyny zastanawiam się nad zabiegiem podniesienia kącików ust- czy stosuje się botoks czy kwas hialuronowy? jaka jest cena takiego zabiegu? jak często trzeba powtarzać taki zabieg?

Miri
Posty: 81
Rejestracja: wt mar 31, 2020 1:42 pm
Re: Zabieg podniesienia kącików ust

Post autor: Miri »

Wez pod uwagę, ze zabiegi botoksem będziesz potrzebować powtarzać systematycznie, bo docelowo po efektach jakie osiągniesz po wchłonięciu może wygląd skory ulec pogorszeniu, a i zacząć się robić zmarszczki w innych miejscach, bo prace porażonych mięśni przejmują inne. Warto wiedzieć takie rzeczy zanim zdecydujesz się. Kwas hialuronowy natomiast wypełni Ci miejsce ostrzykiwane i po wchłonięciu będzie skora taka jak przed zabiegiem, lub będzie zmieniać się z naturalnym procesem organizmu. Botoks jest ok rozwiązaniem, ale tez niesie dużo niepożądanych efektów przez osoby korzystające, na krótka metę jest w porządku, niemniej Wez pod uwagę to co napisałam powyżej

Zerknij sobie jeszcze tutaj:
bonadea-krakow.net/pl/aktualnosci/botox-jak-czesto-powtarzac-zabieg/

Na stronie jest co nie co informacji o zabiegu botoksu.

Android
Posty: 241
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:30 am
Re: Zabieg podniesienia kącików ust

Post autor: Android »

Jak chcesz zmienić wygląd swoich ust to kliniki mają zazwyczaj w ofercie zabiegi które pomogą rozwiązać ten problem. Najlepszym rozwiązaniem jest botoks i możesz wykonać to tutaj swierczewska.eu/botox/ Efekt jest natychmiastowy a koszt niewygórowany. Najważniejsze żeby zabieg robił doświadczony specjalista a takich mają w wspomnianej klinice.

Maza
Posty: 20
Rejestracja: wt lut 18, 2020 12:07 pm
Re: Zabieg podniesienia kącików ust

Post autor: Maza »

Pamiętaj, że tego typu zabiegom należy poddawać się wyłącznie pod okiem profesjonalnego personelu, kosmetologa, który zagwarantuje Ci bezpieczeństwo i skuteczność. Takich znajdziesz w JAdore Instytut: jadoreinstytut/com/warszawa/ na Żelaznej 59 w Warszawie. Sam salon jest piękny, ale nie to jest najważniejsze. Ważniejsze jest to, że oddasz się w nim w ręce absolutnie kompetentnych kosmetologów i lekarzy medycyny estetycznej, którzy zadbają o Twoje bezpieczeństwo i komfort podczas zabiegów oraz o to, byś wyszła usatysfakcjonowana z salonu.

Samanta
Posty: 98
Rejestracja: śr cze 17, 2020 5:49 pm
Re: Zabieg podniesienia kącików ust

Post autor: Samanta »

Ja miałam podniesione kąciki ust a także pozbyłam się kurzych łapek :) Zabieg miałam wykonywany w kn-estetic/pl/zabiegi/wypelnianie-kwasem-hialuronowym/ i jestem bardzo zadowolona z efektów. Mają świetne podejście do klienta i bardzo fajne ceny


ODPOWIEDZ