Zabiegi na wyszczuplenie po ciązy w Krakowie

Ennia
Posty: 89
Rejestracja: śr kwie 01, 2020 6:50 am
Zabiegi na wyszczuplenie po ciązy w Krakowie

Post autor: Ennia »

Niestety ale po ciąży zostało mi kilka kilogramów oraz cellulit. Doradzicie gdzie w Krakowie wybrać sie na skuteczne wyszczuplenie?

Miri
Posty: 83
Rejestracja: wt mar 31, 2020 1:42 pm
Re: Zabiegi na wyszczuplenie po ciązy w Krakowie

Post autor: Miri »

ja co prawda w pierwszej ciąży przytylam bardzo malo, coś ok 8 kg i już po powrocie ze szpitala wchodzilam w ciuszki z przed ciąży, nie moglam się nadziwić mialam plaski brzuch, ale w drugiej już mi trochę przybylo ;) i najlepsza dieta to ... karmienie piersią, to po prostu rewelacja, uciekalo ze mnie momentalnie, a że moje dzieci to straszne ssaki byly to naprawdę luzik.

Jesli chodzi o cellulit, polecam wybrać sie do Ego Med spa:
ego-medspa/pl/usuwanie-cellulitu/

Mają tam sporo zabiegów.

Franczeska
Posty: 313
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:14 pm
Re: Zabiegi na wyszczuplenie po ciązy w Krakowie

Post autor: Franczeska »

Bardzo dobre efekty w wysmuklaniu ciała przynoszą również zabiegi endermologii LPG. W Krakowie można je wykonać na przykład na Karmelickiej 45 w JAdore Instytut. Z ich ofertą możecie zapoznać się na stronie internetowej jadoreinstytut/com/endermologia/. Jak widać takie zabiegi wcale nie są bardzo drogie, a oprócz wysmuklenia można się spodziewać między innymi znacznej redukcji cellulitu ;)

Kswerk
Posty: 262
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:41 am
Re: Zabiegi na wyszczuplenie po ciązy w Krakowie

Post autor: Kswerk »

Czasami sama dieta i ćwiczenia wystarczą :) łatwiej też na przyklad taką bielizną poprawić optycznie sylwetke valetta/pl/collections/bielizna-wyszczuplajaca

menni
Posty: 283
Rejestracja: wt wrz 29, 2020 11:30 pm
Re: Zabiegi na wyszczuplenie po ciązy w Krakowie

Post autor: menni »

Szukasz fachowej porady i profesjonalnej opieki w zakresie zabiegów kosmetycznych? Nie szukaj dalej niż Wellness Empire w centrum Warszawy. Dzięki szerokiej gamie zabiegów i doświadczonemu personelowi możesz być pewien, że uzyskasz najlepsze możliwe rezultaty. Odwiedź https://wellness-empire.pl/ i dowiedz się więcej

zuzia852
Posty: 708
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Zabiegi na wyszczuplenie po ciązy w Krakowie

Post autor: zuzia852 »



ODPOWIEDZ