kosmetyki na bazie naturalnych olejków

Marianna
Posty: 13
Rejestracja: pn cze 29, 2020 6:01 pm
kosmetyki na bazie naturalnych olejków

Post autor: Marianna »

Cześć. Zastanawiam się nad kupnem kosmetyków ale na bazie naturalnych olejków, bo przeczytałam w jakimś kolorowym czasopiśmie że takie kosmetyki zdecydowanie lepiej nawilżają skórę nie tylko włosów a poza tym są bardziej bezpieczne. Więc zaczęłam szukać takich kosmetyków i tak też udało mi się znaleźć taką ofertę tutaj gobli/pl/nanoil-c4309 kosmetyków Nanoil i tak się zastanawiam czy do mojej cery mieszanej będą one dobre? Jak myślicie?

Erin
Posty: 64
Rejestracja: pn cze 29, 2020 5:53 pm
Re: kosmetyki na bazie naturalnych olejków

Post autor: Erin »

No dobra wszystko wszystkim olejki naturalne do włosów to ja rozumiem ale czy takie olejki do twarzy nie spowodują, że stanie się ona bardziej tłusta a co za tym idzie pozapychana? Bo wiecie olejki są jednak tłuste wiem, bo kiedyś moja siostra używała takich olejków do włosów. Mimo to postanowiłam się przekonać o tym sama i także zamówiłam kosmetyki Nanoil bo przeczytałam, że naturalna pielęgnacja opiera się przede wszystkim na takich olejkach. Poza tym znalazłam taki artykuł, w którym opisane było że wszystko zależy od komedogenności olejów i powinno się wybrać do twarzy te, które nie zapychają. I takie właśnie są kosmetyki Nanoil

Sabrinka
Posty: 22
Rejestracja: pn cze 29, 2020 5:56 pm
Re: kosmetyki na bazie naturalnych olejków

Post autor: Sabrinka »

Hejka. Także słyszałam, że takie kosmetyki na bazie naturalnych olejków są zdecydowanie lepszej jakości kosmetykami no i lepiej działają. Nanoil to bardzo dobra i sprawdzona marka kosmetyków która w 100% zawiera naturalnego pochodzenia olejki. Ale jeśli chodzi o kosmetyki do cery na takiej naturalnej bazie są bardzo mało spotykane. Poza tym taka pielęgnacja olejami ma bardzo dobry wpływ na naszą cerę. Dlatego też zdecydowałam się na zakup takich kosmetyków, gdyż można je stosować zarówno na włosy jak i na twarz

odzywka
Posty: 8
Rejestracja: pn cze 29, 2020 5:47 pm
Re: kosmetyki na bazie naturalnych olejków

Post autor: odzywka »

Witajcie. Naturalne oleje roślinne są powszechnie wykorzystywane w kosmetyce do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów. Można stosować je bezpośrednio na skórę lub jako dodatek dodatek do maseczek i balsamów. Oczywiście pod warunkiem, że dany kosmetyk zawiera taki naturalny olejek a nie żadne sztucznego pochodzenia. Dlatego też zdecydowałam się na zakup kosmetyków marki Nanoil bo wiem, że są naturalnego pochodzenia, co bardzo dobrze świadczy o tej firmie gdyż w ten sposób dbają także o środowisko. Dowiedziałam się także że takie olejki dzięki właściwościom antyrodnikowym, niwelują oznaki starzenia się skóry. Łagodzą podrażnienia, działają ochronnie i naprawczo. Także jak dla mnie wybór jest oczywisty

oponka25
Posty: 33
Rejestracja: pn cze 29, 2020 5:49 pm
Re: kosmetyki na bazie naturalnych olejków

Post autor: oponka25 »

Już od kilku osób słyszałam, że bardzo dobrze jest używać kosmetyki na bazie naturalnych składników w tym także i olejków. Wiadomo, że takie olejki mają bardzo dobry wpływ na nasze ciało oraz włosy. Dlatego też z ciekawości chciałam sprawdzić jakiej marki kosmetyki mają w swoim składzie takie naturalne olejki. Przekonałam się, że niektóre marki tylko o tym piszą a skład w rzeczywistości okazuje się zupełnie inny. Jednak jak znalazłam kosmetyki marki Nanoil to przekonałam się, że są bardzo dobrej jakości i faktycznie zawierają w sobie naturalnego pochodzenia olejki. Dzięki nim naturalna pielęgnacja stała się bardziej osiągalna

wodzirej
Posty: 38
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:41 pm
Re: kosmetyki na bazie naturalnych olejków

Post autor: wodzirej »

Takich kosmetyków naturalnych jest coraz więcej dostępnych na naszym rynku. Może dlatego, że coraz więcej ludzi zaczyna na to po prostu zwracać uwagę. W końcu w dawnych czasach nasze prababcie używały tylko takich naturalnych kosmetyków które zresztą same sobie przygotowywały. Oczywiście pod warunkiem, że znały się choć troszkę na tym. Szperając w necie znalazłam informację, że pielęgnacja olejami wraca do naszych łask. Więc zamówiłam kosmetyki marki Nanoil z których jestem bardzo zadowolona, gdyż świetnie nadają się do włosów jak i do twarzy

zdrowotna
Posty: 9
Rejestracja: pn cze 29, 2020 5:59 pm
Re: kosmetyki na bazie naturalnych olejków

Post autor: zdrowotna »

Tak sobie czytam i stwierdzam fakt, że jak dotąd nie zwracałam uwagi na skład danego kosmetyku i teraz już wiem że to był błąd. Dlatego też chciałam sprawdzić jakie kosmetyki są bardzo dobre i skuteczne. I tak też trafiłam na kosmetyki Nanoil które to w swoim składzie zwierają naturalne olejki dzięki którym naturalna pielęgnacja staje się bardziej przestępna. Tylko zastanawia mnie jedno czy takiego typu olejki są bezpieczne na twarz? i czy na pewno dobre są? Oczywiście przekonałam się, że tej marki kosmetyki są bardzo dobrej jakości i na spokojnie można je używać na włosy jak i na twarz

goskaa54
Posty: 161
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:12 pm
Re: kosmetyki na bazie naturalnych olejków

Post autor: goskaa54 »

Ja polecam skorzystać z możliwości jakie dają produkty tego sklepu sklep-olejki/pl/ które mają w ofercie naturalne olejki na różne przypadłości. Na pewno docenisz ich jakość oraz zbawienne działanie na organizm. Jakość warta swej ceny co widać po dużej liczbie zadowolonych klientów.

gitarka
Posty: 176
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:29 am
Re: kosmetyki na bazie naturalnych olejków

Post autor: gitarka »

Przetestujcie sobie kosmetyki marki Aegli. Są to kosmetyki organiczne, certyfikowane, nadające się dla kobiet w ciąży. Ja bardzo polubiłam to odmładzające serum do twarzy: neonia/com/pl/produkt/aegli-odmladzajace-serum-do-twarzy/ . Opakowanie jest w 100% ekologiczne.

malinka
Posty: 230
Rejestracja: pn kwie 20, 2020 11:50 pm
Re: kosmetyki na bazie naturalnych olejków

Post autor: malinka »

Na stronie kosmetykinaturalne/com/pl/erboristica-natura-olejek-migdalowy-200ml.html możecie kupić olejek ze słodkich migdałów, jak i wiele innych podobnych produktów. Tam generalnie znajdziecie świetne produkty o naturalnym składzie, które mają w sobie masę cennych witamin, minerały, dzięki którym skóra będzie doskonale odżywiona. Koniecznie sobie sprawdźcie pełną ich ofertę.


ODPOWIEDZ