Rozstępy w ciąży

Ennia
Posty: 88
Rejestracja: śr kwie 01, 2020 6:50 am
Rozstępy w ciąży

Post autor: Ennia »

Co polecacie aby zapobiec pojawianiu się rozstępów w czasie ciąży?

Miri
Posty: 81
Rejestracja: wt mar 31, 2020 1:42 pm
Re: Rozstępy w ciąży

Post autor: Miri »

Co polecacie aby zapobiec pojawianiu się rozstępów w czasie ciąży?
W trakcie ciązy polecam regularne masowanie brzuszka. Ale na dole. Nie powinno się masować brzucha na gorze bo może to spowodować czynności skurczowe macicy. A nie chcesz do tego doprowadzić. Poza tym dobrze jest kupić sobie jakiś dobry natłuszczający krem. Niestety ale w przypadku rozstępów wiele jest podyktowane genetyką tak wiec jeśli masz takie skłonności to będziesz pewnie rozstępy miała, bez znaczenia jakie kosmetyki sobie kupisz.

Po ciaży na zredukowanie widoczności polecam Strialys
zwierciadlo/pl/material-partnera/krem-na-rozstepy-strialys-skuteczna-redukcja-problemu

Krem daje dobre rezultaty, sama byłam z niego zadowolona :)

Franczeska
Posty: 312
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:14 pm
Re: Rozstępy w ciąży

Post autor: Franczeska »

A skoro już o ciąży mowa, to chciałam Was zapytać, jak się do niej tak właściwie przygotowujecie? Czy warto Waszym zdaniem przeglądać sobie tzw. kalendarze ciąży, na przykład takie, jak ten na stronie internetowej mustela/pl/mustela-blog/10-tydzien-ciazy-kalendarz-ciazy? Ja szczerze powiedziawszy znalazłam tam całkiem sporo wartościowych informacji :)

zuzia852
Posty: 707
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Rozstępy w ciąży

Post autor: zuzia852 »

Ja również polecam krem Mustela, zamówisz go tutaj byhealth/pl/mustela-maternite-duopak-krem-na-rozstepy-bez-zapachu-2x150-ml . Jest w dwupaku, więc wyjdzie bardziej ekonomicznie. Wielokrotnie słyszałam już pozytywne opinie dotyczące tego kremu. Oczywiście należy go stosować regularnie.

miksturka
Posty: 183
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:04 am
Re: Rozstępy w ciąży

Post autor: miksturka »

A czy mozna juz w ciązy coś stosować, żeby zapobiec rozstępom??

knot
Posty: 191
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:12 am
Re: Rozstępy w ciąży

Post autor: knot »

No pewnie ze tak, są takie specjalne olejki i balsamy przeznaczone wlasnie dla kobiet w ciazy, warto sobie cos takiego kupic i smarowac :)

miksturka
Posty: 183
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:04 am
Re: Rozstępy w ciąży

Post autor: miksturka »

wlasnie chcialabym jakos zapobiec,boje sie ze przytyje mocno w ciazy i wlasnie potem sobie nie poradze z rozstepami. A gdzie moge takie rzeczy kupic? bo u nas w kosmetycznym nic nie ma

knot
Posty: 191
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:12 am
Re: Rozstępy w ciąży

Post autor: knot »

Ja moge ci polecic z wlasnego doswiadczenia tą serie notino/pl/tolpa/dermo-body-mum-olejek-do-ciala-przeciw-rozstpom/p-522703/ :) jesli zalezy ci na efektach i fajnym dzialaniu, to sobie wypróbuj, maja jeszcze balsam i serum do dekoltu i biustu :)

Kswerk
Posty: 262
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:41 am
Re: Rozstępy w ciąży

Post autor: Kswerk »

Chyba nie da się im całkowicie zapobiec. Na pewno są zabiegi laserowe które można wykonać po ciąży np. w klinikamiracki/pl/klinika-miracki-katowice/ i w ten sposób usunąć rozstępy

Android
Posty: 241
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:30 am
Re: Rozstępy w ciąży

Post autor: Android »

Po ciąży ciężko jest wrócić do stanu sprzed i dlatego można się wspomóc medycyną estetyczną. W stolicy odwiedź klinikę medycyny estetycznej https://the-clinic.pl/wskazania/rozstepy/ gdzie dostaniesz rozwiązanie na rozstępy czy blizny ciążowe. Mają świetnych specjalistów jak i nowoczesny sprzęt więc efekt końcowy miło cię zaskoczy.


ODPOWIEDZ