peruka syntetyczna

piko
Posty: 1
Rejestracja: ndz cze 21, 2020 8:39 pm
peruka syntetyczna

Post autor: piko »

Kochane, lada chwila bedę miała chemię. Potrzebuję peruki naturlanej która będzie wyglądała naturalnie. Przglądałam troszkę sklepów w internecie i wygłąda na to ,że jedyny profi sklep s perukami to rokoko/com/pl Czy byłyście w podobnej sytuacji i możecie polecić jakąś perukarnie która zrobi mi ładną perukę?

sofia11
Posty: 233
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:36 pm
Re: peruka syntetyczna

Post autor: sofia11 »

To nie jedyna strona z perukami... :) Zobacz sobie peruki w tym sklepie perukisklep/pl/ile-kosztuje-peruka/ Widziałam, ze mają zarówno peruki z włosów naturalnych ja i syntetycznych, wiec powinnaś bez problemu wybrać coś dla siebie. Życzę dużo siły i szybkiego powrotu do zdrowia :)

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: peruka syntetyczna

Post autor: chorobo »

Przyznam szczerze, że również zastanawiałam się nad zakupem peruki syntetycznej. Poszukiwałam w sieci sklepu, ale było ich tyle, że nie sposób się wygrzebać. Moja dobra znajoma, poleciła mi tę firmę: perukikielce/pl/peruki-warszawa/ i muszę przyznać, iż ichniejsza oferta najbardziej przypadła mi do gustu. Mają szeroki wachlarz asortymentowy, fachową obsługę oraz bardzo dobre ceny.

karinaMa
Posty: 250
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:31 pm
Lokalizacja: TEKST SPONSOROWANY
Re: peruka syntetyczna

Post autor: karinaMa »

Jasna sprawa. Ja na pewno mogę Wam już teraz podpowiedzieć, że może warto byłoby zajrzeć w takie miejsca jak perukisklep/pl/peruki-tarnow/ i tam dowiedzieć się więcej na temat doboru odpowiednich peruk. Myślę, że to mogłoby okazać się dla Was bardzo cennym wyborem, więc śmiało tam zaglądajcie.

bubaa
Posty: 174
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:35 pm
Re: peruka syntetyczna

Post autor: bubaa »

Jeśli dobrze dobierzemy taką perukę i wybierzemy naturalne włosie to myślę, ze nie ma opcji by ktokolwiek się zorientował, ze to peruka. Ja postawiłabym na pewno na włosie naturalne a nie syntetyczne. A jeśli chodzi o sklep to warto zajrzeć też do perukaradom/pl/. Szeroki asortyment, dobra jakość a do tego atrakcyjne ceny. Wszystkie zamówienia realizowane są na bieżąco :)

kasiunia
Posty: 451
Rejestracja: czw mar 04, 2021 1:59 pm
Re: peruka syntetyczna

Post autor: kasiunia »

Z syntetycznymi wyrobami trzeba trochę uważać, bo może się okazać ,że jesteście uczuleni na jakiś składnik. Sama korzystam ze sztucznych rzęs ale są one wykonane z naturalnych ludzkich włosów - darmarsklep/pl/sztuczne-rzesy-w-kepkach/ardell-double-up-sztuczne-rzesy-kepki-bez-wezelkow-short-black-56-sztuk .To robi olbrzymią różnicę, więc jeśli czegoś podobnego szukacie proponuje własnie na te aspekty zwrócić uwagę.


ODPOWIEDZ