Jest krem na plamy?

Ive
Posty: 206
Rejestracja: ndz lut 02, 2020 1:43 pm
Jest krem na plamy?

Post autor: Ive »

Chodzi mi o przebarwienia na skórze rąk z powodu wieku. Szukam czegoś skutecznego dla mamy, znacie?

Tropicielka
Posty: 156
Rejestracja: pn mar 09, 2020 6:00 pm
Re: Jest krem na plamy?

Post autor: Tropicielka »

Tych plam nie da się zlikwidować ani operacyjnie, ani poprzez zabiegi laserem. Można z lepszym lub gorszym skutkiem spowodować, że nie będą się zbyt mocno rzucać w oczy, ale proces ich niwelowania jest długotrwały.

Żeby osiągnąć zadowalający efekt trzeba najpierw ustalić fototyp skóry i dobrać odpowiednie dermokosmetyki, a takie leczenie opracuje nie kosmetyczka, a lekarz dermatolog najlepiej z jakiejś kliniki estetycznej. Terapia nazywa się cosmelan i hamuje a czasami nawet powoduje cofnięcie przebarwień skórnych więc to to czego szukasz :)

O przebiegu terapii ciekawie piszą na tej stronie dermoklinika/pl/zabiegi/cosmelan

sofia11
Posty: 233
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:36 pm
Re: Jest krem na plamy?

Post autor: sofia11 »

Od siebie mogę polecić kosmetyki konopne z konopieizdrowie/pl/pl/producer/Medihemp-OG/23 U mnie bardzo dobrze się sprawdzają, podobnie jak olejek CBD. Kosmetyki są naturalne, bardzo dobrze nawilżają i radzą sobie z niedoskonałościami. Koniecznie je wypróbuj.

Android
Posty: 241
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:30 am
Re: Jest krem na plamy?

Post autor: Android »

Jeśli chodzi o krem to musisz się zapoznać z marką FOREVER która tworzy liczne produkty kosmetyczne na bazie aloesu i propolisu. Dzięki nim twoja skóra odzyska blask i nawilżenie a także pomoże usunąć niedoskonałości skóry. Całą gamę ich produktów można kupić tu aloes-forever/pl/

Pigwa
Posty: 221
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 5:44 pm
Re: Jest krem na plamy?

Post autor: Pigwa »

Jeśli chodzi o przebarwienia czy plamy na skórze to warto na nie stosować olej z wiesiołka. Tylko nie smarować się olejem ale zażywac olej w kapsułkach. Ja biorę oeparol od jakiś dwóch miesięcy i znacznie poprawił mi się nie tylko kolor skóry ale tez jej stan. Jest lepiej nawilżona, odżywiona i ma zdrowy i łądny wygląd. Efekty widac po jakis 4-5 tygodniach zażywania.

Mella
Posty: 273
Rejestracja: pt wrz 04, 2020 12:58 pm
Re: Jest krem na plamy?

Post autor: Mella »

Dokładnie, jeżeli chodzi o problemy związane z wyglądem i pojawiającymi się zmianami skórnymi to na pewno warto tutaj zastanowić się właśnie nad wyborem dobrego kremu, bądź maści który złagodzi tego typu powstające zmiany i pozwoli zadbać o piękny wygląd na co dzień. Dlatego kiedy u mnie zaczęło się to robić zdecydowałam się zajrzeć do apteki Gemini online, gdzie bez problemów znalazłam odpowiednie wsparcie, także jeżeli chodzi o problemy z zajadami aptekagemini/pl/kategoria/zdrowie/dermatologia/choroby/zajady dlatego warto się przekonać i oczywiście mam nadzieję, że będzie to jak najbardziej udany wybór oraz zakupów!

charakterna
Posty: 44
Rejestracja: wt gru 15, 2020 1:36 pm
Re: Jest krem na plamy?

Post autor: charakterna »

Właśnie... Koleżanka wcześniej wspomniała o kosmetykach konopnych, ja też jestem ciekawa jakie jest ich działanie. Bo, generalnie czytałam na ich temat sporo pozytywnych opinii. Ja znalazłam taki skladkonopny/pl/ sklep i też mają tam ogromny wybór w produktach konopnych.

zdrowaja
Posty: 213
Rejestracja: śr kwie 29, 2020 1:59 pm
Re: Jest krem na plamy?

Post autor: zdrowaja »

Może i jest, ja się na tym nie znam. Ja miałam miejscami przesuszoną skórę, ale to odpowiednie kremy podziałały. I też troszkę nawilżyłam skórę rąk, ale nadal to nie jest to, co powinno być. Dlatego zastanawiam się nad takimi perfumesco/pl/naturalne-kosmetyki-do-rak środkami. Myślicie, że one w ogóle naprawdę nawilżą mi te partie?

ewa55
Posty: 27
Rejestracja: wt gru 22, 2020 12:50 am
Re: Jest krem na plamy?

Post autor: ewa55 »

To serum wyrównuje koloryt skóry oraz niweluje różne blizny np. potrądzikowe, polecam permanent24/pl/pl/p/Serum-zel-Healthy-Skin-ze-sluzem-slimaka-i-kw.-hialuronowym/161

Kswerk
Posty: 258
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:41 am
Re: Jest krem na plamy?

Post autor: Kswerk »

Coś z witaminą C by się przydało, z tego co kojarze Bielenda ma takie kosmetyki u siebie. Ja obecnie ich serii Good skin akurat uzywam


ODPOWIEDZ