Pielęgnacja po keratynowym prostowaniu włosów

Malwina
Posty: 15
Rejestracja: ndz mar 29, 2020 3:10 pm
Pielęgnacja po keratynowym prostowaniu włosów

Post autor: Malwina »

Hejka! Zrobiłam niedawno keratynowe prostowanie włosów, ale okazuje się, że aby utrzymać ten efekt dłużej to powinnam używa odpowiednich kosmetyków. Zastanawiam się nad zakupem zestawu Kativa Post 3 z tego sklepu gobli/pl/kativa-c4168 . Słyszałam, że produkty są bardzo dobrej jakości i nie wypłukują z włosów keratyny. Myślicie, że warto je zamówić i zastosować?

Karcia
Posty: 18
Rejestracja: pt mar 27, 2020 5:22 pm
Re: Pielęgnacja po keratynowym prostowaniu włosów

Post autor: Karcia »

Ja robiłam keratynowe prostowanie zestawem Kativa pomarańczowym i później zastosowałam Post 3 do pielęgnacji. Minęły 3 miesiące od tego czasu, a włosy nadal mam gładkie i proste. Przyznam, że wcześniej nie spotkałam się z tak dobrymi kosmetykami. Naprawdę działają skutecznie, są wyjątkowo bezpieczne i doskonale odżywiają włosy. Super, że można bez problemu zastosować je w domu.

Benita
Posty: 16
Rejestracja: ndz mar 29, 2020 3:59 pm
Re: Pielęgnacja po keratynowym prostowaniu włosów

Post autor: Benita »

Spróbujcie koniecznie maski Kativa Macadamia. Jest po prostu rewelacyjna. Moje włosy potrzebowały naprawdę intensywnej kuracji nawilżającej i zaczęłam stosować ten kosmetyk. Efekt jest niesamowity, bo włosy po prostu odżyły. Teraz są jedwabiście gładkie i świetnie się rozczesują. Warto też wiedzieć, że te produkty nie zawierają żadnych siarczanów ani soli. Mogą być stosowane do bardzo słabych włosów i wrażliwej skóry głowy.

Alexia
Posty: 56
Rejestracja: pt mar 27, 2020 5:26 pm
Re: Pielęgnacja po keratynowym prostowaniu włosów

Post autor: Alexia »

A ja właśnie się zastanawiałam jak mogę przedłużyć efekt zabiegu z keratyną. Okazuje się, że kosmetyki Kativa świetnie się sprawdzają. Tak wnioskuję z Waszych wypowiedzi, co mnie z resztą bardzo cieszy :) Będę wiedziała teraz, aby kupić specjalny szampon po keratynowym prostowaniu. No i oczywiście maskę, która z pewnością odżywi moje włosy. Czasem dobrze jest uzyskać takie wskazówki.

Lilka
Posty: 15
Rejestracja: sob mar 28, 2020 3:07 pm
Re: Pielęgnacja po keratynowym prostowaniu włosów

Post autor: Lilka »

Kosmetyki faktycznie są w dobrych cenach i warto je kupić. Poprawiają kondycję włosów po różnych zabiegach. Mnie namówiła do nich koleżanka, która już zna ich działanie od pewnego czasu. Nie wiedziałam, jak ożywić włosy i dała mi do spróbowania zestawu po keratynowym prostowaniu. Zamówiłam później dla siebie i teraz nie wyobrażam sobie pielęgnacji innymi produktami.

Tagliato
Posty: 17
Rejestracja: ndz mar 29, 2020 9:56 am
Re: Pielęgnacja po keratynowym prostowaniu włosów

Post autor: Tagliato »

Niedługo będę miała wesele w rodzinie i chciałabym na tą okazję wyprostować sobie włosy. Szukałam nawet kosmetyków, którymi mogłabym ten zabieg wykonać w domu. Teraz już wiem, że Kativa oferuje bardzo dobre produkty i oprócz specjalnego zestawu będę chciała też kupić szampon po keratynowym prostowaniu. Kiedyś nawet zaglądałam do tego sklepu Gobli/pl, ale dopiero teraz będę miała okazję zrobić zamówienie.

Koncept
Posty: 13
Rejestracja: ndz mar 29, 2020 1:59 pm
Re: Pielęgnacja po keratynowym prostowaniu włosów

Post autor: Koncept »

Ten zestaw po keratynowym prostowaniu włosów Kativa jest teraz w promocyjnej cenie, więc dodatkowo opłaca się go kupić. Pielęgnacja nim włosów to sama przyjemność. Szampon, odżywka i maska, które wspaniale przedłużają efekt prostowania i dodatkowo odżywiają włosy. Są one zdrowe, niesamowicie lśniące, gładkie, nie plączą się podczas czesania oraz nie elektryzują.

malinka
Posty: 231
Rejestracja: pn kwie 20, 2020 11:50 pm
Re: Pielęgnacja po keratynowym prostowaniu włosów

Post autor: malinka »

Skoro mowa o prostowaniu kreatynowym warto zajrzeć sobie na stronę hairstyler/pl/catalog/category/view/s/prostowanie-keratynowe/id/147/ gdzie spotkasz się z profesjonalnymi produktami do wykonywania zabiegów na włosach. Tam znajdziecie nie tylko artykuły do samego prostowania włosów, ale także pielęgnacyjne (po zabiegu).

goskaa54
Posty: 161
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:12 pm
Re: Pielęgnacja po keratynowym prostowaniu włosów

Post autor: goskaa54 »

Jeśli chcesz zadbać o swoje włosy i stawiasz na naturalne kosmetyki to sprawdź markę FOREVER. Produkty na bazie aloesu i propolisu na pewno dobrze wpłyną na twoje włosy i pomogą zadbać o ich kondycję. Pełną gamę produktów znajdziesz w tym sklepie aloe-forever/pl/ w atrakcyjnych cenach i z szybką dostawą.

kaleta
Posty: 109
Rejestracja: pt gru 18, 2020 1:42 pm
Re: Pielęgnacja po keratynowym prostowaniu włosów

Post autor: kaleta »

Co o tym myślicie - https://www.pro-sprzet.pl/zestaw-placen ... -50ml.html ?
Takie prostowanie jest w porządku dwa włosów? Efekt jest trwały, widać pozytywną zmianę?
Doświadczenia?


ODPOWIEDZ