Jak uratować zniszczone i przesuszone włosy?

lunka
Posty: 331
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:33 pm
Jak uratować zniszczone i przesuszone włosy?

Post autor: lunka »

Hej, hej :) Jak tam u was z włosami? Ja już tęsknię za moją fryzjerką, która zawsze pomagała je odratować.. no ale wiadomo, w obecnej sytuacji i #zostańwdomu to pozostaje tylko pielęgnacja domowa. Macie sprawdzone sposoby, może jakieś naturalne, na nawilżenie włosów?

treska
Posty: 260
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:34 pm
Re: Jak uratować zniszczone i przesuszone włosy?

Post autor: treska »

Coś o tym wiem ;) ale szczerze mówiąc, to nie wiem czy jest sens testowania domowych sposobów - przynajmniej w moim przypadku się one nie sprawdziły. Lepiej kupić porządną maskę na włosy.

lunka
Posty: 331
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:33 pm
Re: Jak uratować zniszczone i przesuszone włosy?

Post autor: lunka »

O, dobrze wiedzieć.. a jaką maskę w szczególności polecasz?

treska
Posty: 260
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:34 pm
Re: Jak uratować zniszczone i przesuszone włosy?

Post autor: treska »

Ja ogólnie bardzo lubię kosmetyki z Inoara. Z masek to moich faworytem jest ta o nazwie Help. Idealna dla suchych i zniszczonych włosów. Mega nawilża pasma włosów, nie obciążając ich i dodając im blasku.

lunka
Posty: 331
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:33 pm
Re: Jak uratować zniszczone i przesuszone włosy?

Post autor: lunka »

Super, bardzo Ci dziękuję za polecenie! Na pewno ją zamówię i będę testować, mam nadzieję że i u mnie się sprawdzi :)

Tonka
Posty: 5
Rejestracja: czw maja 14, 2020 3:36 pm
Re: Jak uratować zniszczone i przesuszone włosy?

Post autor: Tonka »

Ja zamówiłam sobie system włosów w Rokoko. To takie dodatkowe włosy. Moje już są takie markotne ,że nie nadają się do niczego. Wstydzę się wyjść do ludzi. Tamu nich w sklepie są też peruki i to wybór mega. Ja mam ich sklep obok siebie peruka/pl/1893/peruki-krakow ale oni sa w całej polsce i myslę ,że warto przynajmniej pomierzyć peruki

wodzirej
Posty: 38
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:41 pm
Re: Jak uratować zniszczone i przesuszone włosy?

Post autor: wodzirej »

Nie wiem jak można uratować takie włosy, ale myślę że poprzez jakieś dobrej jakości kosmetyki które odbudowują strukturę włosów. Ja nie mam z tym problemu dlatego też chcę zakupić sobie prostownicę do włosów. Bo jednak moje włosy mają tendencję do falowania dlatego też muszę sobie jakoś z nimi poradzić. I tak trafiłam na ich ofertę perfumesco/pl/prostownica i udało mi się zamówić świetną prostownicę za dobrą cenę

Kamilla36
Posty: 75
Rejestracja: ndz wrz 06, 2020 6:30 pm
Re: Jak uratować zniszczone i przesuszone włosy?

Post autor: Kamilla36 »

Najlepszym sposobem na regenerację włosów jest stosowanie odpowiednich kosmetyków oraz wykonywanie konkretnych zabiegów. Sama, gdy zmagałam się z podobnym problemem zdecydowałam się na kurację Thermoliss, która fantastycznie zadziałała na kondycję moich włosów.

karinaMa
Posty: 250
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:31 pm
Lokalizacja: TEKST SPONSOROWANY
Re: Jak uratować zniszczone i przesuszone włosy?

Post autor: karinaMa »

To fakt. Odpowiednio zastosowane produkty mogą okazać się zbawienne dla Waszych włosów. Widziałam, że ktoś już wspomniał o produktach od Inoar, więc ja tylko potwierdzę, że i u mnie tak dobrze zadziałały. Jeśli szukacie produkty, który będzie odpowiedni na włosy bardzo zniszczone, to na pewno mogę Wam polecić ich maskę arganową. Niesamowicie nawilża i regeneruje :)

menni
Posty: 283
Rejestracja: wt wrz 29, 2020 11:30 pm
Re: Jak uratować zniszczone i przesuszone włosy?

Post autor: menni »

to może nie być łatwe. przede wszystkim trzeba zrezygnować z zabiegów na ciepło i innych które niszczą włosy typu farbowanie. pomyśleć o zmianie diety i nawyków. i zamiast stylizować swoje włosy niszcząc je lepiej sprawić sobie taką perukę naturalną perukisklep/pl/peruki-radom


ODPOWIEDZ