Masaż

Ennia
Posty: 88
Rejestracja: śr kwie 01, 2020 6:50 am
Masaż

Post autor: Ennia »

Raz na jakiś czas warto jest dac się rozpieścic oraz wybrać się na masaz całego ciała. Mamy do wyboru bardzo wiele rodzajów masazy
masaż gorącymi kamieniami
masaz olejkiem
masaz czekoladą

Jeśli szukacie czegoś niegrzecznego mozecie się natomiast zdecydować na masaz erotyczny, który staje się coraz bardziej popularny w naszym kraju. Warto jest się wybrać na ten massage wrocław orientmasaz/pl/ Na miejscu masują zarówno panie jak i.... panowie.

violet
Posty: 247
Rejestracja: wt sty 28, 2020 10:34 am
Re: Masaż

Post autor: violet »

W zasadzie jak kto woli, możemy z najróżniejszymi produktami próbować, to przede wszystkim od nas zależy. Oboje z mężem lubimy takie secretplace/pl/231-analne/ zabawki i to jest dla nas. Masować się masujemy, ale też zwykle ja męża, a nie on mnie. Dlatego szukam fajnej alternatywy dla dwojga. Kto wie, może akurat coś takiego nam się spodoba.

Domis3223
Posty: 26
Rejestracja: śr paź 21, 2020 3:29 pm
Re: Masaż

Post autor: Domis3223 »

Jeśli czujesz zmęczenie, to znak, że potrzebujesz trochę ruchu i aktywności, która obudzi cię i twoje ciało. Fajne tez są różne masaże, a często możemy sobie wykonać je sami, z pomocą prostych urządzeń. Takie urządzenia kupisz w sklepie Activ/Space jak również inne fajne urządzenia do ćwiczeń, takie jak piłki, skakanki, czy gumy do ćwiczeń.

zdrowaja
Posty: 213
Rejestracja: śr kwie 29, 2020 1:59 pm
Re: Masaż

Post autor: zdrowaja »

Wcale nie trzeba się kierować na masaże tradycyjne. Są też opcje niezwykle ciekawe i pociągające, jak na przykład masaż miejsc intymnych kalalunatemple/com/pl/oferta-sesje-indywidualne/energetyczny-masaz-tantryczny-intymny/ . Moim zdaniem warto choć raz w życiu spróbować. I nie, nie ma w tym niczego uwłaczającego, albo problemowego.

sofia11
Posty: 233
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:36 pm
Re: Masaż

Post autor: sofia11 »

Jeśli masz problemu z kręgosłupem to polecam fizjoterapię w technologiaciala/pl/ Sama cierpię na bóle odcinka lędzwiowego i fizjoterapia naprawdę mi pomogła. Nie ma co zwlekać, bo ból sam nie minie a faszerowanie się ciągle lekami nie jest dobre.

Mirkowa
Posty: 35
Rejestracja: śr maja 13, 2020 5:32 pm
Re: Masaż

Post autor: Mirkowa »

Jeśli szukacie ciekawych produktów do masażu tylko we dwoje to 4Oragnic ma świetne olejki potęgujące doznania a przy okazji pielęgnujące skórę ^^ ja uwielbiam Afrodyzjaka, świetny do masażu i zabawy ;)


ODPOWIEDZ