Keratynowe prostowanie włosów

Malwina
Keratynowe prostowanie włosów

Post autor: Malwina »

Drogie Dziewczyny, pomóżcie mi proszę, bo sama chyba nie poradzę sobie z moimi niesfornymi włosami. Są bardzo zniszczone różnymi zabiegami i w dodatku okropnie się puszą. Znajoma podpowiedziała mi, że mogłabym zrobić w domu keratynowe prostowanie włosów i skorzystać w tym celu z produktów Encanto https://www.gobli.pl/encanto-c4203 . Może znacie te kosmetyki i coś mi doradzicie?

Alexia
Re: Keratynowe prostowanie włosów

Post autor: Alexia »

Koniecznie musisz spróbować keratyny Encanto, ponieważ moim zdaniem jest po prostu najlepsza. To zabieg łatwy, szybki i bezpieczny nawet jak się go wykona samemu w domu. Zajrzałam do sklepu, o którym wspomniałaś i zauważyłam, że nawet mają tam korzystne promocje na te profesjonalne produkty. Wcale bym się nie zastanawiała na Twoim miejscu. Jestem pewna, że będziesz mile zaskoczona efektem takiego prostowania włosów :)

Benita

Post autor: Benita »

Zawsze marzyłam o pięknych i gładkich włosach i wreszcie mogę ten efekt osiągnąć dzięki działaniu zestawu Encanto do Brasil Nanox. Produkty nie zawierają formaldehydu, a skuteczność jego działania jest niesamowita. Proste i błyszczące włosy utrzymują się nawet 5 miesięcy. Oczywiście trzeba w tym czasie odpowiednio je pielęgnować. Zabieg jest wyjątkowo bezpieczny i można spokojnie go wykonać w domu.

Lilka

Post autor: Lilka »

Po takim keratynowym prostowaniu włosów to trzeba o nie naprawdę dbać, żeby efekt długo się utrzymał. Nie można w żadnym wypadku używać jakichś kosmetyków, które zawierają sole i SLS. To tylko spowodowałoby wypłukanie keratyny i cały zabieg poszedłby na marne. Warto kupić sobie zestaw do pielęgnacji Kativa, który widziałam też na stronie Gobli.pl. Idealnie utrzymuje cały efekt prostowania.

Tagliato

Post autor: Tagliato »

Długo nie wiedziałam, na czym polega keratynowe prostowanie i dopiero znajoma fryzjerka powiedziała mi na czym on polega. Chodzi o to, że we włosy jest po prostu "wprasowywana” prostownicą keratyna. Jest to naturalny budulec włosów. Dlatego po zabiegu nabierają ona wspaniałego, zdrowego wyglądu. Pięknie błyszczą i są gładkie jak jedwab. Warto regularnie robić taki zabieg.

Koncept

Post autor: Koncept »

Szukałam właśnie takich wskazówek w internecie i trafiłam na Wasze wypowiedzi. Ale się cieszę! Wreszcie będę wiedziała co zrobić z moimi niesfornymi lokami, których mam już szczerze dość. Proste włosy były zawsze moim marzeniem i zastanawiałam się, w jaki sposób teraz się je wygładza. No i wreszcie poznałam odpowiedź. Koniecznie kupię sobie keratynę Encanto i szampon po keratynowym prostowaniu włosów.

Karcia

Post autor: Karcia »

Gdy dowiedziałam się, że keratynowe prostowanie włosów mogę sama wykonać w domu to zaczęłam szukać najlepszych zestawów do tego zabiegu. Nawet zrobiłam rozeznanie wśród koleżanek i okazało się, że niektóre faktycznie znają całą tą procedurę. Dobrze, że nie poszłam do salonu, ponieważ w domu wyjdzie mi taniej. Prostownicę mam, tylko potrzebne mi są produkty Encanto.

wodzirej

Post autor: wodzirej »

A nie powiem bo takie keratynowe prostowanie włosów jest dużo lepsze od prostownicy i daje o wiele dłuższy efekt ale sporo więcej kosztuje. Ale moją zmorą są siwe włosy i nasady włosów dlatego też szukam jakiegoś rozwiązania bo do fryzjera terminy są dość długie. Koleżanka z pracy pokazała mi na tej stronie https://www.perfumesco.pl/odrosty-odsiwianie-wlosow takie spraye do koloryzacji odrostów. Myślicie, że t faktycznie pomoże

Tonka

Post autor: Tonka »

Po co prostowac włosy jak można założyć prostą perukę którą można mieć ze sklepu https://peruka.pl .Można mieć kilka różnych na różne okazje zamiast niszczyć swoje włosy

ODPOWIEDZ