Dermokosmetyki do profesjonalnego użytku

Mella
Posty: 273
Rejestracja: pt wrz 04, 2020 12:58 pm
Dermokosmetyki do profesjonalnego użytku

Post autor: Mella »

Możecie mi powiedzieć coś więcej na temat wyboru odpowiednich dermokosmetyków, które będą cechowały się dobrze zbilansowanym składem, będą przebadane i jednocześnie dostępne w różnych zestawieniach w zależności od problemów z cerą klientek. Będę ogromnie wdzięczna za wskazówki!

Jarsek
Posty: 59
Rejestracja: pn wrz 14, 2020 5:21 pm
Re: Dermokosmetyki do profesjonalnego użytku

Post autor: Jarsek »

Odnośnie poszukiwań dermokosmetyków do profesjonalnego użytku to sprawdź marke ODA, która jest oparta o związki kwasów organicznych. No i co najważniejsze możesz umówić bezpłatną prezentację w ich centrum szkoleniowym lub zaproś ich do swojego salonu wtedy po prostu dopytasz o wszystkie aspekty i rozwiejesz wątpliwości.

Kamilla36
Posty: 89
Rejestracja: ndz wrz 06, 2020 6:30 pm
Re: Dermokosmetyki do profesjonalnego użytku

Post autor: Kamilla36 »

Na pewno warto dbać o siebie, regularnie chodząc do salonów piękności na różne zabiegi i masaże. Można na nie zapisać się pod adresem: http://pieknaterapienaturalne.pl/ . Myślę, że tutaj otrzymasz usługę na najwyższym poziomie, dlatego warto pamiętać o tym miejscu, jeśli będziesz chciała bardziej o siebie zadbać :)

Marson
Posty: 74
Rejestracja: wt wrz 15, 2020 2:28 pm
Re: Dermokosmetyki do profesjonalnego użytku

Post autor: Marson »

Jeśli interesuje cię marka ODA, która zdobywa coraz większe uznanie, proponuje serie produktów zarówno dla profesjonalistów, jak i do użytku domowego. Ich formuły zostały poddane badaniom dermatologcznym. Zalecam wcześniejsze umówienie się na prezentację, aby zgłębić szczegóły i zobaczyć rezultaty zabiegów, aby zaoferować swoim klientkom jak najwyższy standard. Pozdrawiam

Mella
Posty: 273
Rejestracja: pt wrz 04, 2020 12:58 pm
Re: Dermokosmetyki do profesjonalnego użytku

Post autor: Mella »

Skoro tak radzicie to chyba czas najwyższy dokładniej się przyjrzeć tej marce, bardzo dziękuję za podzielenie się spostrzeżeniami i mam nadzieję, że to nie koniec tematu w takim razie.

miksturka
Posty: 183
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:04 am
Re: Dermokosmetyki do profesjonalnego użytku

Post autor: miksturka »

Ja juz jakis czas temu przerzucilam sie na dermokosmetyki, od tego czasu moja skóra ma sie o wiele lepiej

SebastianUs
Posty: 70
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 10:04 am
Re: Dermokosmetyki do profesjonalnego użytku

Post autor: SebastianUs »

Podzielam spostrzeżenia poprzedniczki i też uważam, że jednak najlepiej jest się samodzielnie przekonać. Jeśli szukasz dużych możliwości i wysokiej jakości to poznaj markę ODA https://lumisgroup.pl/optimum-derma/ której produkty są bogate w organiczne kwasy AHA i skutecznością działania niezależnie od typu cery klientek

knot
Posty: 191
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:12 am
Re: Dermokosmetyki do profesjonalnego użytku

Post autor: knot »

a jakie konkretnie dermokosmetyki? bo obecnie to sporo tego jest

miksturka
Posty: 183
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:04 am
Re: Dermokosmetyki do profesjonalnego użytku

Post autor: miksturka »

Z takich moich ulubionych, to na pewno tołpa ;) różne serie maja, to juz trzeba sobie dobrac pod cere typowo, na notino mozna je zamowic

gosiek
Posty: 129
Rejestracja: czw paź 01, 2020 12:20 pm
Re: Dermokosmetyki do profesjonalnego użytku

Post autor: gosiek »

Na mojej skórze pojawiają się oznaki starzenia, zmarszczki, skóra nie jest już taka jędrna jak była, są też przebarwienia na niej. Pora zacząć działać i to z dobrymi kosmetyki i suplementami. Myślę, aby zamówić je na https://massmedica.com/ . Wiem, że gabinet medycyny estetycznej gdzie korzystałam z usług też u nich się zaopatruje, mają produkty z górnej półki, skuteczne i tylko od sprawdzonych producentów.


ODPOWIEDZ