Domowe zwierzaki

pikawka
Posty: 138
Rejestracja: śr lis 04, 2020 1:22 pm
Domowe zwierzaki

Post autor: pikawka »

Według mnie nie ma różnicy czy jest to kot czy pies. O oba te zwierzaki trzeba odpowiednio zadbać i zakupić dla nich dobre preparaty by bronić przed pchłami czy kleszczami. Zauwazyłam, ze tutaj mojzdrowyfutrzak.bayer/com/pl/szczenieta-kocieta/tresura-szczeniaka-pierwsze-tygodnie/
, mają bardzo fajne preparaty dla kotów na pasożyty

bodo
Posty: 143
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:36 pm
Re: Domowe zwierzaki

Post autor: bodo »

Ja mam w domu 2 koty i powiem wam, że nie zamieniłabym ich na żadne inne zwierzaki. Piękne koty rasowe są wystawiona na portalu Pokato. Jest w czym wybierać. Oczywiście są one z pełną dokumentacją, dzięki czemu można z nimi jeździć na wystawy, ale nie każdy oczywiście po to kupuje takie cudo. Przede wszystkim zwierzak, to świetny przyjaciel i towarzysz każdego dnia.

paulajacka12
Posty: 179
Rejestracja: wt paź 13, 2020 10:31 pm
Re: Domowe zwierzaki

Post autor: paulajacka12 »

Myślę, że warto dbać o komfort zwierzaków i ich bezpieczeństwo np. podczas spacerów. Jeśli posiadacie psa i chcecie, aby miał wyjątkową obrożę to zajrzyjcie na stronę kookitodesign/com/kategoria/obroze. Wybór asortymentu jest spory, znajdziecie różne wzory, wielkości i modele. Każda z nich jest szyta ręcznie, więc macie pewność, że proponowana jakość będzie naprawdę imponująca. Macie gwarancje dobrej ceny i szybkiej wysyłki.

Pigwa
Posty: 221
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 5:44 pm
Re: Domowe zwierzaki

Post autor: Pigwa »

Posiadanie zwierzaka jest super tylko trzeba mieć na uwadze, że czasem pojawiają się problemy z pupilem. Oczywiście nie zawsze, ale u niektórych zwierząt mogą pojawić się dziwne zachowania. Jakiś czas temu z dnia na dzień mój kot jakby zdziczał i stał się bardzo agresywny. Szukałam informacji na temat agresji u kota i trafiłam na bardzo ciekawy artykuł mojzdrowyfutrzak.elanco/com/pl/szkolenie/jak-pozbyc-sie-agresji-u-kota/ . Okazuje się, że są różne przyczyny takiego zachowania, ale też są sposoby aby je skutecznie wyeliminować.

miksturka
Posty: 182
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:04 am
Re: Domowe zwierzaki

Post autor: miksturka »

A na co zwracacie uwage przy wyborze odpowiedniej karmy dla psa? Dla mnie najwazniejsze, aby była bezzbożowa i z samych naturalnych składników, tak jak ta z Psiego Bufetu :) Od kiedy podajemy ją psu, to skończyly się jego rewolucje zoladkowe

Franczeska
Posty: 308
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:14 pm
Re: Domowe zwierzaki

Post autor: Franczeska »

A czy ktoś z Was ma w domu młodego szczeniaczka? Jeśli tak, to jaką suchą karmę mu podajecie? Czy ktoś z Was miał może do czynienia z karmą Purina Friskies Junior, taką, jak na stronie internetowej babuzoo/pl/11596,purina-friskies-junior-sucha-karma-dla-psa? I jak się sprawdziła?

Kswerk
Posty: 258
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:41 am
Re: Domowe zwierzaki

Post autor: Kswerk »

My mamy kotki :) i tak jak tutaj jest wspomniane - warto zadbać o dobrej jakości karmę. My zamawiamy z Josery, mają duży wybór i mokrych i suchych. Swoją drogą dla psów też mają dobre

minella
Posty: 136
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 10:01 am
Re: Domowe zwierzaki

Post autor: minella »

Dobre karmy dla kociaków, także tych kastrowanych widziałam w tym zoopers/pl sklepie, wybór jest bardzo duży i co ważne różne wielkości opakowań


ODPOWIEDZ