Zdrowe odżywianie się

Awatar użytkownika
Magiee54
Posty: 415
Rejestracja: śr kwie 03, 2019 9:08 pm
Zdrowe odżywianie się

Post autor: Magiee54 »

Siemka! Ostatnio sporo zastanawiam się nad zdrowym odżywianiem się, więc szukam sprawdzonego sklepu, który posiada w swojej ofercie zdrowe produkty. Macie może jakieś propozycje? Dzisiaj poszperałem trochę w internecie na ten temat i trafiłem na tą stronę https://slodkie-zdrowie.pl/pl/ . Co o niej myślicie? A może ktoś z was korzystał z ich usług?

treska
Posty: 260
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:34 pm
Re: Zdrowe odżywianie się

Post autor: treska »

Jestem jak najbardziej za :) Zdrowe odżywianie to przede wszystkim zdrowy organizm. Od siebie polecam jeszcze suplementy. Nie wiem czy słyszałaś kiedyś o kava kava? Wykazano między innymi, że stosowanie kavy przed snem poprawiało jego jakość i zmniejszało czas potrzebny do zaśnięcia. Oczywiście kava z kavakavaworks/com/ ma szereg innych zalet, warto o tym poczytać.

Benita
Posty: 16
Rejestracja: ndz mar 29, 2020 3:59 pm
Re: Zdrowe odżywianie się

Post autor: Benita »

To bardzo faja sprawa, takie zdrowe gotowanie, ale u mnie niestety nie zdałoby egzaminu. Muszę się zdecydować na catering z dowozem łódź , ponieważ takie rozwiązanie zaoszczędzi mi sporo czasu. Jak się pracuje całymi dniami to trzeba korzystać z takich właśnie ofert, aby regularnie i zdrowo się odżywiać. W dodatku posiłki są idealnie skomponowane i mają wyliczone kalorie. Mam nadzieję, że przy okazji schudnę przed urlopem :)

Dzowana
Posty: 20
Rejestracja: ndz cze 14, 2020 9:45 pm
Re: Zdrowe odżywianie się

Post autor: Dzowana »

Brzmi swietnie.

zezowaty
Posty: 143
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:25 am
Re: Zdrowe odżywianie się

Post autor: zezowaty »

Nie tylko odżywianie jest ważne, ale też np to co pijemy w ciągu dnia. A wiadomo większość z nas pije kawę i to często w nadmiarze. Może więc warto zastanowić się i skorzystać z tej oferty bee/pl/targroch-guarana-proszek-500-g_p997608.html Działa też pobudzająco jak kawa, ale działa znacznie dłużej. A jednocześnie możemy pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej - bo to świetny suplement diety.

PatrycjaOneal
Posty: 33
Rejestracja: sob cze 20, 2020 7:05 pm
Re: Zdrowe odżywianie się

Post autor: PatrycjaOneal »

Trudno się z tym nie zgodzić.

malinka
Posty: 233
Rejestracja: pn kwie 20, 2020 11:50 pm
Re: Zdrowe odżywianie się

Post autor: malinka »

Na pewno co jak sobie sami przygotujemy pewne posiłki, będziemy mieć pewność co do tego, co faktycznie jemy. Ja ostatnio nawet zaczęłam sama piec, czego wcześniej nie robiłam i nawet dobrze mi idzie. Teraz na stronie elhandel/pl/ muszę sobie zamówić wszystkie niezbędne artykuły cukiernicze, aby poszerzyć swoje zdolności.

sofia11
Posty: 233
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:36 pm
Re: Zdrowe odżywianie się

Post autor: sofia11 »

Lubicie domowe przetwory? Ja do tej pory kupowałam dżemy do naleśników i kanapek, ale nie mają zbyt dobrego składu. Dlatego myślę o zrobieniu domowych przetworów - wnetrza-ze-smakiem/pl/przetwory-krok-kroku-kalendarz-przetworow Myslę, że to o wiele zdrowsza alternatywa niż dżemy sklepowe pełne cukru.

zdrowotna
Posty: 9
Rejestracja: pn cze 29, 2020 5:59 pm
Re: Zdrowe odżywianie się

Post autor: zdrowotna »

Nie powiem bo zdrowe odżywianie jest bardzo ważne nie tylko ze względów zdrowotnych ale w ogóle. Dlatego też i ja chciałabym się za takie odżywianie zabrać. Więc szukając dobrych produktów i oczywiście ekologicznych trafiłam przy okazji na wodę źródlaną Iwoniczanka iwoniczanka/pl/ która bardzo mnie zainteresowała. W końcu wodę także musimy dostarczać do organizmu. A taka woda źródlana jest pełna minerałów i doskonale gasi pragnienie. A fakt, iż występuje w butelkach szklanych to dodatkowy jej atut gdyż może stać ona na stole i nawet nie rzuca się w oczy

Luna077
Posty: 43
Rejestracja: sob lut 01, 2020 5:28 pm
Re: Zdrowe odżywianie się

Post autor: Luna077 »

Zdrowe odzywianie powinno się zacząć już w naszej kuchni. Warto zapoznać się z właściowściami odżywczymi róznych produktów - aledobre/pl/1012,Woda_rozana_duza_butelka_300_ml_TRS.html i włączyć je do swojej diety. Sama zawsze zanim coś kupię dokładnie sprawdzam skład oraz czy nie zawiera substancji szkodliwych dla zdrowia.


ODPOWIEDZ