catering dietetyczny jaki wybrać?

wodzirej
Posty: 38
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:41 pm
catering dietetyczny jaki wybrać?

Post autor: wodzirej »

Chciałabym przejść na dietę, ale z racji charakteru mojej pracy nie mam czasu na regularne stanie przy garach więc muszę poszukać jakiegoś dobrego rozwiązania jeśli chodzi o jedzenie. I tak wpadłam na pomysł zamawiania jedzenie poprzez catering dietetyczny. No dobra ale jaki wybrać? Podobno najlepszy jest ten dietly/pl/catering-dietetyczny/szczebrzeszyn który bardzo cieszy się uznaniem klientów. Także wybór padł na ten catering

tornado
Posty: 58
Rejestracja: pt sty 31, 2020 12:32 am
Re: catering dietetyczny jaki wybrać?

Post autor: tornado »

catering dietetyczny jeszcze nie korzystałam choć przy diecie jak się niema czasu na gotowanie i pomysłu to super wyjście . Ja ostatnio dbam o to co jem i staram się kupować produkty zdrowe i z wiadomego źródła które można trafić na ranozebrano/pl/product-1069-sandacz-filet-ok-250g . I ostatnio zrobiłam sobie sandacza z warzywami na parze po prostu pycha polecam spróbować.

esmeralda98
Posty: 1
Rejestracja: czw kwie 30, 2020 4:37 pm
Re: catering dietetyczny jaki wybrać?

Post autor: esmeralda98 »

Ja ostatnio zaczęła korzystać z usług firmy Suvibox i mogę ja zarekomendować. Posiłki mają bardzo smaczne i różnorodne. Przykładowe menu można sprawdzić na ich stronie.

violet
Posty: 247
Rejestracja: wt sty 28, 2020 10:34 am
Re: catering dietetyczny jaki wybrać?

Post autor: violet »

A no właśnie ja też mam problem z cateringiem dietetycznym, ale mam nadzieję, że wasze porównania i wskazówki się przydadzą. Chociaż mam na oku AfterFit afterfit-catering/pl/aglomeracja-slaska i moglibyście i o nim coś powiedzieć, jeśli czasem mieliście okazję skorzystać. To jak? Bo ja bardzo chciałabym to od was usłyszeć. ;) .

Mirkowa
Posty: 35
Rejestracja: śr maja 13, 2020 5:32 pm
Re: catering dietetyczny jaki wybrać?

Post autor: Mirkowa »

Miód-Malina/com robi najlepsze jedzenie dietetyczne z dostawa do domu :) Wypróbowałam 3 cateringi dietetyczne i ten był najlepszy i z nim już zostanę. Reszta niestety nie odznaczała się tak świeżym jedzeniem, zdarzało się że danie nie było aż tak smaczne bo za długo czekało w pudełku

Lara72
Posty: 7
Rejestracja: śr cze 24, 2020 2:18 pm
Re: catering dietetyczny jaki wybrać?

Post autor: Lara72 »

Jeżeli chcesz się doedukować na ten temat więcej to polecam zajrzeć sobie na stronę - kuchennemaszynki/pl . Osobiście uważam, że w tym miejscu odnajdziesz najbardziej potrzebne info odnośnie tego wątku. Według mnie centrum rzetelnej wiedzy.

bubaa
Posty: 174
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:35 pm
Re: catering dietetyczny jaki wybrać?

Post autor: bubaa »

jeśli chodzi o Warszawę to zdecydowanie polecam Victory Diet :) dowożą też w Łodzi od jakiegoś czasu. Dużo diet do wyboru, ja mam taką wegetariańską. Duża różnorodność w posiłkach, zawsze dostarczane na czas pod same drzwi. Jem smacznie, nie chodzę głodna i nie podjadam. Taki catering to kapitalna sprawa :)

pomelo
Posty: 7
Rejestracja: ndz lis 22, 2020 11:28 am
Re: catering dietetyczny jaki wybrać?

Post autor: pomelo »

już wcześniej pisałam, że korzystam z cateringu dietetycznego od dietlove. Ja wybieram bezglutenową, ze względu na moje dolegliwości,ale moje koleżanki bardzo sobie chwalą i u nich sprawdza się fantastycznie dieta pudełkowa pod program z gotowymi i smacznymi koktajlami, które są świetnie zbilansowane i pełnowartościowe

Jarsek
Posty: 59
Rejestracja: pn wrz 14, 2020 5:21 pm
Re: catering dietetyczny jaki wybrać?

Post autor: Jarsek »

U mnie na przykład bardzo fajnie sprawdza się dieta oczyszczająca którą przeprowadzam raz na jakiś czas, ponieważ w mojej opinii akurat jest naprawdę super! Bogaty skład, wyjątkowe smaki i samo zdrowie kilka takich dni na pewno pozwoli Wam skutecznie wrócić do zdrówka. Pozdrawiam serdecznie!

kaleta
Posty: 109
Rejestracja: pt gru 18, 2020 1:42 pm
Re: catering dietetyczny jaki wybrać?

Post autor: kaleta »

Moim zdaniem to zdecydowanie najlepszy wybór - przynajmniej w moim przypadku. Totalnie nie mam czasu na to, żeby przygotowywać posiłki na własną rękę. Tzn. posiłki solidne pod względem jakościowym, zdrowe, na porządnych produktach. Mam dietę 2000 kalorii. Jedzenie dostarczają mi oni - przelomwodzywianiu/pl/obszar-dostawy To mega wygodne i uważam, że lepsze niż robienie tego na własną rękę.


ODPOWIEDZ