Nieplanowana ciąża

glaczek
Posty: 3
Rejestracja: wt lis 10, 2020 6:39 pm
Re: Nieplanowana ciąża

Post autor: glaczek »

niezaplanowe ciaze są dość czesto spotykanie ale to dziecko i trochę inne prlany warto pozmieniac :)

waporyzatory

Sabrinka
Posty: 19
Rejestracja: pn cze 29, 2020 5:56 pm
Re: Nieplanowana ciąża

Post autor: Sabrinka »

Z reguły mówi się, że pierwsza ciąża nie jest planowana i ja nie widzę w tym nic takiego nadzwyczajnego. Po prosu rzadko kto od razu planuje pierwsze dziecko. Wiem to na swoim przykładzie. I właśnie podejrzewam, że mogę być w ciąży lecz pewna tego nie jestem. Więc na wszelki wypadek szperam w internecie i tak znalazłam, że o objawach ciąży przeczytasz na https://lekarzebezkolejki.pl/ Muszę przyznać że bardzo dużo mi ta stronka wyjaśniła.

Karcia
Posty: 18
Rejestracja: pt mar 27, 2020 5:22 pm
Re: Nieplanowana ciąża

Post autor: Karcia »

Nieplanowana ciąża zdarza się wielu kobitom i moim zdaniem to nic strasznego. Po prostu trzeba zmienić nastawienie i zacząć poważnie myśleć. W takiej sytuacji jest moja siostra i teraz już się bardzo cieszy. Często oglądamy sklep z ciążowymi ubraniami https://formommy.pl/ , bo wkrótce jej się przydadzą i będzie trzeba coś zamówić.

goskaa54
Posty: 50
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:12 pm
Re: Nieplanowana ciąża

Post autor: goskaa54 »

Ja także nie planowałam dziecka ale mam i staram się jak mogę aby wyrosło na zdrowego i silnego męzczyzne, chcę zacząc podawac mu olej rzepakowy dla niemowląt który pozytywnie wpływa na rozwój oraz wzrost dziecka, a jak wiemy mężczyzna musi byc wysoki aby miec łatwiej w życiu.

zezowaty
Posty: 32
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:25 am
Re: Nieplanowana ciąża

Post autor: zezowaty »

Ja wychodzę z założenia że każda ciąza to dar od niebios (jeżeli oczywiście kobieta zaszła w ciążę za przyzwoleniem współżycia) i nie ważne czy to planowane czy nie, moja żona niedawno rodziła przez cesarskie ciecie i urodziła nam się zdrowa i śliczna córeczka. Dzieci są jak diamenty które naszym wychowaniem należy oszlifowac.

karinaMa
Posty: 40
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:31 pm
Re: Nieplanowana ciąża

Post autor: karinaMa »

Ale to przecież wcale nie jest takie proste. W pierwszej kolejności powinno się zawsze zdobyć rzetelną wiedzę, która może być dla Was niezwykle cennym wsparciem. W https://www.gyncentrum.pl/blog/pl/fakty ... ia-w-ciaze macie więcej informacji na temat zachodzenia w ciążę, dlatego też koniecznie tam zajrzyjcie.

ewa55
Posty: 16
Rejestracja: wt gru 22, 2020 12:50 am
Re: Nieplanowana ciąża

Post autor: ewa55 »

Moja ciąża co prawda była planowana, ale jednak nie wszystko przebiegło tak jak się tego spodziewałam. Zaczęłam okropnie bać się porodu, byłam przekonana, że nie dam rady i coraz mniej chciałam tego dziecka. W https://psychomedic.pl/tokofobia-zaswia ... go-ciecia/ zdiagnozowano u mnie tokofobię, pomogli mi uporać się z moimi lękami oraz uzyskać zaświadczenie do cesarki.


ODPOWIEDZ