Trening w ciąży

Awatar użytkownika
Magiee54
Posty: 415
Rejestracja: śr kwie 03, 2019 9:08 pm
Trening w ciąży

Post autor: Magiee54 »

Co sądzicie o trenowaniu w ciąży? Czy jest to bezpieczne?

Benita
Posty: 16
Rejestracja: ndz mar 29, 2020 3:59 pm
Re: Trening w ciąży

Post autor: Benita »

Najlepsze co mogłabyś zrobić to udać się do lekarza i po prostu zapytać. Jeśli zaczniesz cokolwiek trenować to dobrą rzeczą byłoby kupienie takiej sportowej opaski taniomania/pl/t/mi-band-4 . Mogłabyś na bieżąco mierzyć swoją wydajność fizyczną, tętno i ogólnie kontrolować funkcje swojego organizmu. Ja się właśnie zastanawiam nad wyborem modelu dla siebie.

Samanta
Posty: 98
Rejestracja: śr cze 17, 2020 5:49 pm
Re: Trening w ciąży

Post autor: Samanta »

Ja od zawsze uprawiałam sport, podczas ciąży również starałam się ćwiczyć ale nieco lżej :) Przerzuciłam się na jogę i pilates dzięki czemu dostarczałam do organizmu jakiś ruch : ) Do tego zdrowo się odżywiałam, ale moją największą słabością była czekolada i torty czekoladowe.. Pamiętam jak raz zjadłam prawie połowę. Obecnie jestem w procesie karmienia, myślicie, że dieta karmiącej powinna się jakoś wyróżniać??

irma2
Posty: 14
Rejestracja: śr maja 27, 2020 11:51 am
Re: Trening w ciąży

Post autor: irma2 »

Jesli ciaza nie jest zagrozona to jasne chodź na ćwiczenia, ruszaj się jak najwięcej, póki mozna rób wszytsko dla zdrowego poczucia umysłu i ciała. Polecam ja w 7 miesiącu ciazy w niskich górach zrobiłam 37 tysiecy kroków i byłam z siebie mega dumna:D

Kswerk
Posty: 258
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:41 am
Re: Trening w ciąży

Post autor: Kswerk »

Ja lubię trenować :) to mnie odstresowuje a przy okazji dbam o sylwetkę! A na maybella/pl/collections/odziez-sportowa zamawiam sobie ubrania do ćwiczeń, tak by wygodniej się trenowało

menni
Posty: 283
Rejestracja: wt wrz 29, 2020 11:30 pm
Re: Trening w ciąży

Post autor: menni »

Takie coś trzeba konsultować z lekarzem. Ale jeśli ćwiczyć w ciąży to na urządzeniu które nie powinno nam zaszkodzić. Ja w domu korzystam z orbitreka elektromagnetycznego marbo-sport/pl/product-pol-9537-Orbitrek-elektromagnetyczny-Unix-Ex-Kettler.html i mi się nic nie stało w trakcie ciąży. Ale trzeba pamiętać że to kwestia bardzo indywidualna


ODPOWIEDZ