Pielęgnacja skóry dziecka

Awatar użytkownika
Laieta40
Posty: 73
Rejestracja: śr kwie 10, 2019 9:08 pm
Pielęgnacja skóry dziecka

Post autor: Laieta40 »

Szukasz sprawdzonych sposobów na pielęgnację skóry dziecka? Martwią Cię pieluszkowe odparzenia skóry? Jeśli tak, to szczerze polecam Ci zajrzeć tutaj http://sudocrempolska.pl/poradnik-rodzica/ . Znajdziesz na tej stronie wiele przydatnych informacji, które pomogą Ci skutecznie zadbać o kondycję skóry Twojego dziecka. Polecam gorąco wszystkim rodzicom!

Samanta
Posty: 98
Rejestracja: śr cze 17, 2020 5:49 pm
Re: Pielęgnacja skóry dziecka

Post autor: Samanta »

Ja u swojego dziecka stosowałam octanisept. pielęgnacja pępka noworodka może być nieco uciążliwa ale mi właśnie ten produkt bardzo ułatwiał pielęgnacje. Jest super także na odparzenia pieluszkowe czy leczenie aft :) Dla mnie niezastąpiony w apteczce.

gosiek
Posty: 125
Rejestracja: czw paź 01, 2020 12:20 pm
Re: Pielęgnacja skóry dziecka

Post autor: gosiek »

Odpowiednia pielęgnacja dziecka jest niezmiernie ważna. Zwłaszcza na początku, kiedy skóra jest bardzo delikatna i wrażliwa. Przyda się z pewnścią oliwka dla noworodka żeby zawsze po kąpieli nawilżyć skórę maluszka. Trzeba używać zawsze odpowiednich do wieku kosmetyków.

Pigwa
Posty: 232
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 5:44 pm
Re: Pielęgnacja skóry dziecka

Post autor: Pigwa »

Skóra dziecka jest bardzo delikatna i często sprawia problem początkującym rodzicom. Dużym wyzwaniem jest pielęgnacja pępka u maluszka. Czasem może pojawić się zapalenie pępka, wtedy trzeba wyjątkowo dbać o higienę kikuta oraz aplikować środek antybakteryjny. Bardzo dobrze do pielęgnacji pępka sprawdza się octenisept. Można go kupić w każdej aptece bez recepty.


ODPOWIEDZ