Uraz kolana

Samanta
Posty: 74
Rejestracja: śr cze 17, 2020 5:49 pm
Uraz kolana

Post autor: Samanta »

Cześć przez wiele lat trenowałam siatkówkę, niestety podczas jednego z treningów dość poważnie uszkodziłam staw kolanowy do tego stopnia, że nie potrafiłam opierać się na chorej nodze. Rekonwalescencja trwała długo jednak dopiero efekty poczułam po pewnym zabiegu. Artroskopia kolana w Krakowie w klinice https://efficlinic.pl/ortopedia/zabiegi ... ia-kolana/ to jednocześnie profesjonalne badanie wraz z możliwością przeprowadzenia zabiegu.

violet
Posty: 69
Rejestracja: wt sty 28, 2020 10:34 am
Re: Uraz kolana

Post autor: violet »

Z urazami kolana to jest tak, że wydaje się, że nie są poważne, a jak trafią... To aż szkoda mówić, no jest masakra. Dlatego dobrze jest tutaj https://mridiagnostyka.pl/cennik sprawdzić, co się dzieje. To pracownia rezonansu magnetycznego. Przede wszystkim bardzo dostępna, to trzeba przyznać. Tu długo na termin nie czekasz.

Franczeska
Posty: 96
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:14 pm
Re: Uraz kolana

Post autor: Franczeska »

Jeśli na przykład przewróciliście się i macie na kolanie ranę, pamiętajcie o tym, żeby ją odpowiednio zdezynfekować. Takie pierwsza pomoc przy zranieniach jest bardzo istotna, żeby nie doszło do zakażenia. Do dezynfekcji możecie użyć na przykład wygodnego płynu dezynfekującego w sprayu Octenisept, który działa przeciwbakteryjnie, przeciwwirusowo i przeciwgrzybiczo.

Nikita
Posty: 6
Rejestracja: pt paź 02, 2020 2:03 pm
Re: Uraz kolana

Post autor: Nikita »

Na pewno dobrze jest problem skonsultować z lekarzem ortopedą. Uraz kolana to nie taki błahy problem i w wielu przypadkach uszkodzony staw jest bardzo trudno odbudować. O ile w ogóle jest to możliwość. Powinnaś dużo ćwiczyć ( tu możesz podpatrzeć jak prawidłowo to zrobić https://mojasilaruchu.pl/strefa-sprawnych-stawow) ja korzystałam z tych porad i w tej chwili już biegam, zamierzam wrócić do nart, rolek, bez sportu nie wyobrażam sobie normalnego życia.

zadra
Posty: 17
Rejestracja: sob lis 14, 2020 12:39 pm
Re: Uraz kolana

Post autor: zadra »

Chcąc przyspieszyć proces rehabilitacji i szybciej wrócić do zdrowia,warto skorzystać z leczenia za pomocą pola magnetycznego.Taki zabieg proponuje większość ośrodków rehabilitacyjnych,ale można go też wykonać we własnym domu.Żeby móc to robić samemu,wystarczy zaopatrzyć się w dobrej jakości aparat.
aparaty do magnetoterapii oferuje Bardomed,producent i dystrybutor sprzętu rehabilitacyjnego i medycznego.Takie zabiegi poprawią ukrwienie,pomogą uśmierzyć ból,działa przeciwzapalnie i zmniejsza obrzęk.

lunka
Posty: 65
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:33 pm
Re: Uraz kolana

Post autor: lunka »

Przechodziłam dokładnie przez to samo i byłam pewna, że już nigdy nie wrócę na 100% do sprawności fizycznej i będę mogła zapomnieć o bieganiu, które jest moją pasją. Na całe szczęście regularna rehabilitacja przyniosła takie efekty, jakich w ogóle się nie spodziewałam. Chodziłam do https://malaklinika.pl/ w Gdańsku i naprawdę jestem wdzięczna całemu personelowi za pomoc i zaangażowanie.


ODPOWIEDZ