opinie o platinum dent w Gdyni

pariss
Posty: 167
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:34 pm
opinie o platinum dent w Gdyni

Post autor: pariss »

Witam wszystkich poświątecznie :) Czy jest tu na forum ktoś z Gdyni, kto leczy się w Platinum Dent na placu Górnośląskim ? Planuje niebawem wybrać się do nich na konsultację protetyczną ale szukam jeszcze opinii czy warto :)

bubaa
Posty: 174
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:35 pm
Re: opinie o platinum dent w Gdyni

Post autor: bubaa »

znam gabinet i polecam :) Nie robiłam u nich co prawda protetyki no ale leczyłam zęby, wyrywałam ósemki a w planach mam jeszcze jeden implant ( teraz nosze koronkę robioną w innym gabinecie ). Klinika ogólnie świetna - fajni lekarze, niewygórowane ceny usług.

pariss
Posty: 167
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:34 pm
Re: opinie o platinum dent w Gdyni

Post autor: pariss »

ooo super, ze się odezwałaś :) no ja planuje zrobić sobie licówki. Zresztą ostatni raz byłam u dentysty prawie rok temu i na pewno już czas żeby zrobić ogólny przegląd. A wiesz jak u nich z terminami ?

bubaa
Posty: 174
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:35 pm
Re: opinie o platinum dent w Gdyni

Post autor: bubaa »

wiesz co no na chwile obecna to nie wiem jak to wygląda ale generalnie nigdy nie miałam żadnych problemów z dostaniem się. Obsługa na recepcji jest mega sympatyczna i pomocna więc jak zadzwonisz to na pewno coś Ci zaproponują :)

pariss
Posty: 167
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:34 pm
Re: opinie o platinum dent w Gdyni

Post autor: pariss »

Rzeczywiście z dostaniem się problemów nie było, mimo tego, że teraz tych wizyt jest na pewno mniej ( pandemia, większe środki ostrożności, reżim sanitarny itd). Ale dr Renata okazała się rzeczywiście cudownym człowiekiem. Ciepła, sympatyczna, czuje się, ze poświeca się w 100%. Wygląda na to, ze mam w końcu swój gabinet :)

bubaa
Posty: 174
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:35 pm
Re: opinie o platinum dent w Gdyni

Post autor: bubaa »

no i świetnie, bardzo się cieszę, że skortzystałaś i że udało się dostać tak szybko :) W tej klinice żadne leczenie nie jest starszne :)

violet
Posty: 247
Rejestracja: wt sty 28, 2020 10:34 am
Re: opinie o platinum dent w Gdyni

Post autor: violet »

Niestety, ale nie znam tego miejsca i nie będę w stanie pomóc. Ja to w ogóle inny region, lubelskie, to wiecie.... Tu mam inne spojrzenie. I na przykład implanty lublin chcę sobie zakładać, jeśli wszystko będzie dobrze. Bo nie mam ochoty kolejny raz żałować, że nie byłam tu czy tam. Muszę zrobić zęby, a potem przestanę się wstydzić.

Nymeria
Posty: 2
Rejestracja: wt gru 01, 2020 12:34 pm
Re: opinie o platinum dent w Gdyni

Post autor: Nymeria »

Dobry gabinet potwierdzam.

wodzirej
Posty: 38
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:41 pm
Re: opinie o platinum dent w Gdyni

Post autor: wodzirej »

Każdy tam ma jakieś swoje zdanie na temat danego gabinetu stomatologicznego. Wiadomo, że nie wszystkim podoba się ten sam dentysta. Natomiast jeśli chodzi o mnie to aktualnie poszukuję dobrej kliniki stomatologicznej w której można założyć implanty zębów. I tak podpytałam się ludzi z pracy i dostałam na nich namiary glamsmilepoland/pl/oferta/implanty/ . Także od razu umówię się do nich na wizytę i zobaczmy co z tego wyjdzie.

luiza34
Posty: 31
Rejestracja: czw mar 04, 2021 6:26 pm
Re: opinie o platinum dent w Gdyni

Post autor: luiza34 »

Nie słyszałam o tej klinice, ale najlepiej wybierać sprawdzonych specjalistów. Słyszałam, że profesjonalne licówki robi licowki-porcelanowe/pl/ . Lekarz Michał Rotsztejn ma doświadczenie, a licówki wykonuje na miejscu w pracowni dentystycznej. Pierwsza konsultacja jest za darmo, więc warto skorzystać. Poza tym pacjent ma rok gwarancji.


ODPOWIEDZ