Jak się nie zanudzić na kwarantannie?

Ive
Posty: 206
Rejestracja: ndz lut 02, 2020 1:43 pm
Jak się nie zanudzić na kwarantannie?

Post autor: Ive »

Jak się nie zanudzić na kwarantannie?

Na stronie niska-emerytura/pl/czym-sie-zajac-w-czasie-domowej-izolacji/ znalazłam pare pomysłów na zajęcia dla babci, która jest u nas w tym trudnym czasie i już zaczyna wnerwiać, więc szukam jej roboty,

ale sama dla siebie też bym chętnie coś ogarnęła.
podpowiecie jakieś pomysły poza internetem i książkami?

Awatar użytkownika
Magiee54
Posty: 415
Rejestracja: śr kwie 03, 2019 9:08 pm
Re: Jak się nie zanudzić na kwarantannie?

Post autor: Magiee54 »

Jeżeli chcesz znaleźć sobie jakieś ciekawe zajęcia podczas kwarantanny, to zdecydowanie polecam zajrzeć na tą stronę https://www.trenujzdrowiej.pl . Znajdziecie tam parę ciekawych tekstów z pomysłami na zdrowy tryb życia. Można to oczywiście wprowadzić w swoje własne życie codzienne! Sam korzystam z tego portalu i muszę wam powiedzieć, że jestem naprawdę zadowolony. Polecam każdemu zainteresowanemu!

tornado
Posty: 58
Rejestracja: pt sty 31, 2020 12:32 am
Re: Jak się nie zanudzić na kwarantannie?

Post autor: tornado »

Ja może niema w domu babci ale dzieciaki które też już dostają do głowy od tej izolacji. Więc szukając pomysłu na zajęcie czasu i by nie zwariować znalazłam na marbo-sport/pl/pol_m_Sprzet-Cardio_Bieznie-1023.html bardzo fajne rozwiązanie . Postawiłam na balkonie i każdy z nas który już ma za dużo energii do spożytkowania może sobie pobiegać :D . I puki co działa, przyjemne z pożytecznym .

goskaa54
Posty: 161
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:12 pm
Re: Jak się nie zanudzić na kwarantannie?

Post autor: goskaa54 »

Polecam jak najbardziej ksiazki o różnych tematykach, dla najbardziej zawziętych może byc na przykład ta pozycja taniaksiazka/pl/wschod-is-good-pawel-krysa-p-1343802.html Znajdziesz na tej stronie naprawdę wiele interesujacych dzieł które w czasie kwarantann umilą Ci czas.

Benita
Posty: 16
Rejestracja: ndz mar 29, 2020 3:59 pm
Re: Jak się nie zanudzić na kwarantannie?

Post autor: Benita »

Ja tam nigdy się nie nudzę, nawet teraz kiedy trwa pandemia. Mimo tego, że lepiej siedzieć w domu to mam tyle zainteresowań, że jest co robić. A jak wychodzę, to oczywiście w maseczce jednorazowej. Dobrze, że sobie przypomniałam, aby zrobić ich zapas taniomania/pl/t/maseczki-jednorazowe . Nigdy nie wiadomo jak długo trzeba będzie je nosić.

wodzirej
Posty: 38
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:41 pm
Re: Jak się nie zanudzić na kwarantannie?

Post autor: wodzirej »

Hejka. Nie wiem jak to jest u niektórych ale ja należę do osób które zawsze mają coś do robienia nawet siedząc zamknięta w domu także jeśli chodzi o nudę to z pewnością ona mi nie grozi. Jednak mimo to nie zapominajmy jak zminimalizować ryzyko zakażenia i starajmy się przestrzegać wszystkich wytycznych.

Bonia
Posty: 594
Rejestracja: pn lis 02, 2020 1:27 pm
Re: Jak się nie zanudzić na kwarantannie?

Post autor: Bonia »

Na kwarantannie długo zastanawiałam się jak obliczyć wielkość emerytury i znalazłam ten kalkulator generali-investments/pl/contents/pl/klient-indywidualny/kalkulator-ike i już wiem, że trzeba zainwestować żeby dorobić do emerytury.


ODPOWIEDZ